La Gomera Trekings - 1035

La Gomera Trekings

🏷️ Cenas

96,00€

vienam pieaugušajam

48,00€

(0 -11 gadi)

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom

🗺️ Maršruts

Ja esat izvēlējušies Tenerifi kā savu brīvdienu galamērķi, iespējams, esat dzirdējuši par blakus esošo salu – La Gomeru, kas arī pieder pie Kanāriju salām.
Šeit mēs piedāvājam jums aktīvāko un izaicinošāko veidu, kā iepazīt šo skaisto salu, kas slavena ar savu dabu un vēsturi, – doties pārgājienā.

Ekskursija sāksies agri no rīta. Mēs dosimies uz prāmi, kas izbrauks no Los Cristianos ostas. Kad būsim ieradušies Sansebastjana de la Gomera – galvaspilsētā, brauksim ar autobusu, kas mūs nogādās kalnos.
Mūsu pārgājiens sāksies Garajonay nacionālajā parkā, ko UNESCO ir pasludinājusi par Pasaules mantojuma objektu. Parks ir slavens ar savu neticamo subtropisko laurisilvas mežu. Pirms miljoniem gadu šāda veida meži klāja gandrīz visu Dienvideiropu.
Jums būs lieliska iespēja iepazīt šo unikālo dabas dārgumu.

Visā pārgājiena laikā jūs pavadīs profesionāls gids, kurš jums pastāstīs par La Gomeru, tās iedzīvotājiem, vēsturi, floru un faunu. Mēs dosimies pārgājienā pa meža takām un nonāksim līdz Kanāriju lauku ciematam, kur mēs darīsim pārtraukumu, lai nogaršotu tipiskus Kanāriju virtuves ēdienus.

Pēc pārtraukuma mēs iesēdīsimies autobusā un dosimies ekskursijā pa salu, lai iepazītu mazliet vairāk, un pēcpusdienā atgriezīsimies galvaspilsētā, lai ar prāmi dotos atpakaļ uz Tenerifi.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai nokļūtu uz prāmja, līdzi jāņem pase. Prāmja izmaksas jau ir iekļautas ekskursijas cenā.

Tāpat pārliecinieties, ka valkājat ērtus robustus apavus un līdzi esat paņēmuši siltas drēbes.

Pārgājiens ilgs aptuveni 2-3 stundas, tāpēc, lūdzu, ņemiet līdzi pietiekami daudz dzeramā ūdens (vismaz 1,5 litrus uz vienu personu).
Ekskursijas laikā mēs apstāsimies Kanāriju restorānā, lai nobaudītu tipiskus ēdienus. Cena (aptuveni 10 eiro) nav iekļauta cenā.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
ZVANI TAGAD:

🚌 Transports Pieejams no / Sākot netālu no:

Šo aktivitāti ir viegli īstenot, ja uzturaties kādā no šiem kūrortiem:

Veicot rezervāciju, jūs saņemsiet visu nepieciešamo informāciju, lai viegli atrastu tikšanās/aizbraukšanas vietu.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
ZVANI TAGAD:

  Kontaktinformācija un rezervācijas pieprasījuma veidlapa:

  Vēlaties uzzināt vairāk par rezervācijas procesu? Skatiet: Kā rezervēt?

  Lauki ar * ir obligāti

  Ekskursijas detaļas:

  Dalībnieki:

  Kontaktinformācija:

  Vēlamā maksājuma metode

  Komentāri:

  Data Treatment: Dati netiks nodoti vai pārdoti trešajām personām. Mēs ienīstam surogātpastu un nesūtīsim jums nekādu reklāmu. Dati tiks glabāti ne ilgāk kā 18 mēnešus. Izmantojot šo veidlapu, jūs piekrītat, ka šī tīmekļa vietne glabā un apstrādā jūsu datus. Atbildīgā persona: Atbildīgā persona: Jan Daniel. Mērķis: Saņemt atbildi par rezervācijas pieprasījumu un piedāvātās aktivitātes pirkumu. Šim nolūkam mēs varam sazināties ar jums pa WhatsApp, e-pastu vai tālruni.

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
  ZVANI TAGAD:

  Saistītās darbības:

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom