Treking na La Gomere - 1035

Treking na La Gomere

🏷️ Ceny

96,00€

na dospelého

48,00€

(0 - 11 rokov)

🗺️ Itinerár

Ak ste si ako cieľ svojej dovolenky vybrali Tenerife, pravdepodobne ste už počuli o susednom ostrove La Gomera, ktorý tiež patrí ku Kanárskym ostrovom.
Tu vám ponúkame najaktívnejší a najnáročnejší spôsob, ako spoznať tento krásny ostrov, známy svojou prírodou a históriou – absolvovať trekkingový výlet.

Výlet sa začne skoro ráno. Vezmeme sa na trajekt, ktorý odchádza z prístavu Los Cristianos. Po príchode do hlavného mesta San Sebastián de la Gomera nastúpime do autobusu, ktorý nás vyvezie do hôr.
Naša túra sa začne v národnom parku Garajonay, ktorý bol vyhlásený za svetové dedičstvo UNESCO. Park je známy vďaka neuveriteľnému subtropickému lesu laurisilva. Pred miliónmi rokov tento druh lesa pokrýval takmer celú južnú Európu.
Budete mať skvelú príležitosť preskúmať tento jedinečný poklad prírody.

Počas celej túry vás bude sprevádzať profesionálny sprievodca, ktorý vám porozpráva o La Gomere, jej obyvateľoch, histórii, flóre a faune. Po lesných cestičkách sa vydáme na túru do kanárskej dediny, kde si urobíme prestávku a ochutnáme typické kanárske špeciality.

Po prestávke nasadneme na autobus a urobíme si výlet po ostrove, aby sme spoznali trochu viac, a popoludní sa vrátime do hlavného mesta, aby sme sa trajektom vrátili na Tenerife.

Upozorňujeme, že pre vstup na trajekt je potrebné vziať si so sebou cestovný pas. Cena trajektu je už zahrnutá v cene výletu.

Taktiež si nezabudnite obliecť pohodlnú robustnú obuv a vziať si so sebou teplé oblečenie.

Túra nám bude trvať približne 2 – 3 hodiny, preto si, prosím, vezmite dostatok pitnej vody (aspoň 1,5 litra na osobu).
Počas exkurzie sa zastavíme v kanárskej reštaurácii, kde ochutnáme typické jedlá. Cena (cca 10 eur) nie je zahrnutá v cene.

ZAVOLAJTE TERAZ:

🚌 Doprava Dostupné z / Začíname v blízkosti od:

Túto činnosť môžete ľahko realizovať, ak sa ubytujete v jednom z nasledujúcich dovolenkových stredísk:

Po rezervácii dostanete všetky potrebné informácie, aby ste ľahko našli miesto stretnutia/vyzdvihnutia.

ZAVOLAJTE TERAZ:

  Kontaktný formulár a žiadosť o rezerváciu:

  Chcete sa dozvedieť viac o procese rezervácie? Pozrite si: Ako rezervovať?

  Polia s * sú povinné

  Podrobnosti o exkurzii:

  Účastníci:

  Kontaktné informácie:

  Uprednostňovaný spôsob platby

  Komentáre:

  Spracovanie údajov: Údaje nebudú komunikované ani predávané tretím stranám. Neznášame spam a nebudeme vám posielať žiadnu reklamu. Údaje sa budú uchovávať maximálne 18 mesiacov. Použitím tohto formulára súhlasíte s uchovávaním a spracovaním vašich údajov touto webovou stránkou. Zodpovedná osoba: Jan Daniel. Účel: Získanie odpovede na žiadosť o rezerváciu a nákup ponúkanej aktivity. Na tento účel vás môžeme kontaktovať na Whatsapp, e-mail alebo telefón.

  ZAVOLAJTE TERAZ:

  Súvisiace činnosti: