Vodné športy na Tenerife

Vodné športy na Tenerife

Tenerife je známe letovisko pre dovolenku na pláži. Ľudia z celého sveta sem prichádzajú po celý rok, aby si užili teplé slnko a krásne pláže, ako sú Playa Los Cristianos, Playa Las Vistas, Troya, Fañabe, El Duque a ďalšie.

Mierne podnebie Tenerife umožňuje užívať si pláže a oceán aj v zime.
Ak vás omrzí opaľovanie a budete sa chcieť trochu zmeniť a osviežiť, môžete sa venovať niektorému z vodných športov a aktivít.

Vybrali sme najodporúčanejšie a najobľúbenejšie možnosti, od potápania, vodných skútrov a paraskoku až po plavbu na banáne a extrémny flyboard, takže si každý môže nájsť niečo vhodné v závislosti od potrieb, preferencií a rozpočtu.

Tu je niekoľko skvelých nápadov, aké vodné športy a aktivity môžete vykonávať, aby ste si dovolenku na Tenerife užili naplno.

Ak chcete preskúmať podmorský svet Tenerife, ale nikdy predtým ste sa nepotápali, je to tá najlepšia chvíľa na to, aby ste to urobili s našou ponorkou Try dive. Vďaka tejto aktivite bude váš prvý zážitok z potápania nezabudnuteľný.

Ďalšou skvelou aktivitou, ktorú môžete vykonávať, je jazda na vodných skútroch. Túto rýchlu a zábavnú aktivitu môžete urobiť ešte vzrušujúcejšou, ak ju skombinujete s návštevou útesov Los Gigantes v rámci našej aktivity Jet-Ski Safari Los Gigantes. Keď uvidíte tieto obrovské skaly týčiace sa práve z oceánu, budete sa cítiť úplne ohromujúco.

Ak túžite po skvelom a adrenalínovom zážitku, vyskúšajte flyboard.

Ak sa chcete zabaviť s priateľmi alebo rodinou, vyskúšajte jazdu na banáne alebo na flyboarde.

Alebo si vychutnajte pohľad na pobrežie z vtáčej perspektívy vďaka paraskoku.

Ak chcete absolvovať viac ako jednu aktivitu, môžete ušetriť nejaké peniaze tým, že si rezervujete jeden z našich balíkov vodných športov so zľavou.

Pozrite si teda náš zoznam vodných športov a aktivít a neváhajte vyplniť náš formulár žiadosti o rezerváciu, aby ste si rezervovali aktivitu, ktorú ste si vybrali.

Ak máte akékoľvek otázky, stačí, ak sa dotknete kontaktného formulára.

Vodné športy na Tenerife

Súvisiace články:

Hľadáte výlety na ostrov Tenerife? Potom zostaňte naladení! S nami môžete...
Zažite, čo vám môže ponúknuť exkluzívny súkromný prenájom lode na Tenerife:...
Tenerife je najnavštevovanejším ostrovom z celých Kanárskych ostrovov. Ak patríte k...