Aktivity s deťmi na Tenerife

Aktivity s deťmi na Tenerife

Guide

Tenerife ponúka aktivity pre všetky chute a vekové kategórie. Ak plánujete rodinný výlet, tu je definitívny sprievodca najlepšími aktivitami na Tenerife s deťmi.

Aktivity s deťmi na Tenerife

Nižšie vám predstavujeme rôzne možnosti od severu po juh. Od prírodných atrakcií až po najlepšie vodné parky. Objavte zázraky Tenerife a ponúknite svojim deťom nádherný deň.

Pozorovanie delfínov a veľrýb

eden catamaran tour tenerife

Ak niečo o deťoch vieme, tak to, že obdivujú všetko. Vďaka prenájmu lode na Tenerife k útesom Los Gigantes budú môcť vidieť veľryby a delfíny v ich prirodzenom prostredí.

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)

Čakanie na príchod veľrýb a oslava ich príchodu je veľká zábava. Deti skáču a kričia od radosti, keď sa objaví prvý delfín. Na niektorých špecifických miestach môžeme vidieť veľryby a iné morské živočíchy.

Pláže Tenerife

Deti milujú pláže a na Tenerife máme veľa pláží s rôznymi charakteristikami.

Vezmite ich hrať sa v piesku a chodiť na prechádzky. Zbaľte im plavky, aby sa mohli hrať vo vlnách a boli vo vode šťastné.

Odporúčame pláže Fañabé, Playa Jardín a Los Cristianos pre ich pokojné vlny a dostupnosť služieb.

Siam Park v Costa Adeje

Na juhu Tenerife nájdete najzábavnejší zábavný park v Európe. Má rozprávkové atrakcie pre každého.

Hoci park ponúka extrémne jazdy, úžasné šmykľavky a hlboké bazény, sú tu aj atrakcie pre deti. Nájdete tu bezpečné a plytké atrakcie, na ktorých sa môžu vyšantiť aj tí najmenší.

Jungle Park

Jungle Park Tenerife (8)

Vezmite deti do zoologickej záhrady Jungle Park, kde môžu komunikovať s viac ako 500 zvieratami.

Nájdete tu surikaty, levy, jaguáre, krokodíly a ďalšie. Pobyt v Jungle Parku je ako uprostred džungle, pretože sa budú prechádzať po prírodných chodníkoch, vodopádoch, jaskyniach a visutých mostoch.

Tu sa koná veľká sokolia a orlia šou, ktorú si deti naplno užijú.

Vodný park Aqualand

V tomto vodnom parku nájdete predstavenia s delfínmi, ktoré lákajú turistov zďaleka.

Okrem atrakcií pre celú rodinu sú tu aj tematické atrakcie špeciálne pre najmenších.

Loro Parque

Na severe Tenerife nájdete Loro Parque s rozprávkovými zariadeniami pre deti, ktoré môžu tráviť čas so zvieratami.

Žije tu viac ako sto druhov zvierat, ktoré spolu s flórou parku vytvárajú krásne a veľmi atraktívne prírodné prostredie pre deti.

Hviezdami parku sú papagáje, ale nájdete tu aj delfíny, kosatky, levy, gorily, pandy červené a mnohé ďalšie.

Opičí park

monkey park in Tenerife South

Veľmi blízko Los Cristianos sa nachádza Monkey Park, ktorý je domovom mnohých opíc. Vezmite deti, aby sa zabavili a zahrali s opicami.

Môžu sa odfotiť s týmito roztomilými zvieratkami a dať im zjesť ovocie. Deti budú šťastné, že sa môžu s týmito zvieratami podeliť v ich prirodzenom prostredí a na úplnej slobode.

Lanovka na Teide

Lanovka im ponúka možnosť cítiť sa ako vo vzduchu. Deti budú mať pocit, že letia vzduchom. Vezmite ich na prieskum sopečnej krajiny parku. Vaše deti budú také šťastné, že sa dostali tak vysoko, že o tom neprestanú rozprávať.

Tenerife má výhodu privilegovaného podnebia počas celého roka. Na Tenerife si budete môcť užiť rôzne aktivity, ktoré môžete robiť s deťmi. Väčšinu roka máme slnečné lúče a dobré počasie. Príďte kedykoľvek počas roka a vždy nájdete otvorené parky a pláže žiariace pod žiarivým slnkom.

Odporúčané aktivity na Tenerife
Pozorovanie veľrýb na Tenerife
Prenájom lodí na Tenerife
Tematické parky na Tenerife
Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články:
Pláže v Tenerife