Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Prenájom vodných skútrov na Tenerife

Vychutnajte si fantastickú jazdu na vodnom skútri na Tenerife a obohaťte svoju dovolenku o ďalšiu zábavu. Pocítite, ako vám v žilách koluje adrenalín, zatiaľ čo sa budete kochať pohľadom na nádhernú pobrežnú krajinu Tenerife. Nižšie vám zanechávame malého sprievodcu so všetkým, čo potrebujete vedieť na prenájom vodných skútrov na Tenerife. Užite si dobrodružstvo a nechajte starosti bokom.

Prečo si prenajať vodné skútre na Tenerife

Vodné skútre na juhu Tenerife

Nemôžete si nechať ujsť príležitosť užiť si skvelé dobrodružstvo na fascinujúcich vodných skútroch na Tenerife. Ako každý vie, tento nádherný ostrov je známy svojimi rozmanitými možnosťami trávenia voľného času a rekreácie na vode aj na súši. Tenerife má dokonalé podmienky na praktizovanie vodných športov na svojich nádherných plážach pripravených na dobrodružstvo. Má tiež výnimočne teplé podnebie, ktoré nám umožňuje užívať si slnko a more v každom ročnom období.

Na našej webovej stránke ponúkame aj aktivity, ako je potápanie a jazda na kajaku v zálive. Pre akékoľvek informácie nám napíšte na náš WhatsApp a my vám radi pomôžeme. Ak chcete poznať ďalšie možnosti zábavy počas dovolenky, prezrite si našu webovú stránku a zistite, čo všetko môžete na Tenerife robiť a užívať si. Tentoraz vám povieme o fascinujúcich jazdách na vodných skútroch na Tenerife, s ktorými sa skvele zabavíte.

Tipy, ako si užiť safari na vodných skútroch

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Sme spoločnosť, ktorej záleží na našich zákazníkoch, preto ponúkame bezpečné aktivity v kontrolovanom prostredí a pod dohľadom. Naše vodné skútre sú bezpečné a ľahko ovládateľné, takže ich môže riadiť ktokoľvek.

Nebojte sa jazdiť po mori a byť tým, kto vodný skúter riadi. Otáčajte sa a skáčte vysokou rýchlosťou, aby ste si ešte viac užili zábavu. Pozývame vás na jazdu okolo zálivu a objavovanie čarovných miest, na ktoré sa dá dostať len po vode. Nezabudnite, že môžete ísť hore sami alebo so spoločníkom, aby ste znásobili zábavu. Ak prídete s partnerom, je to veľkolepá príležitosť ešte viac sa zblížiť a spoločne sa zabaviť.

Spojte zábavu na vodných skútroch na Tenerife s inými vodnými športmi

Jazda na muškách na Tenerife

Na spestrenie zábavy vám ponúkame vodné balíky pre jazdu na vodných skútroch spolu s Parascendingom a Flyfish. Parascending je typ padáka pripevneného k člnu, ktorý vás vynesie až do výšky 15 metrov. Budete mať pocit, akoby ste lietali nad morom a vychutnávali si nádherný výhľad na záliv. Flyfish je podobný člnu Banana Boat, ale ponúka viac zábavy, pretože sa vznášate vo vzduchu vysokou rýchlosťou.

Trvanie

Ponúkame vám rôzne aktivity pre jazdu na vodných skútroch na Tenerife. Pozrite si zoznam nižšie, kde nájdete charakteristiku jednotlivých aktivít, a ak si chcete niektorú z nich prenajať, napíšte nám na náš WhatsApp. Je nám potešením byť vašou dôveryhodnou spoločnosťou na prenájom aktivít na Tenerife.

    • Jezda na lyžiach na 20 minút, 40 minút, 1 hodinu alebo 2 hodiny.
    • 2,5-hodinové Safari na Obrovských útesoch, ktoré vám umožní preskúmať záliv do hĺbky
    • Balíček vodných športov 1: 40 minút jazdy na vodných lyžiach a 10 minút paraglidingu
    • Balíček vodných športov 2: 1 hodina jazdy na vodnom skútri a 10 minút parascendingu
    • Balíček vodných športov 3: jazda na vodnom skútri počas 1 hodiny, 10 minút parascendingu a 10 minút vo Flyfish.

Ako si prenajať vodné skútre na Tenerife

Na konci textu nájdete podrobnosti o jednotlivých aktivitách na prenájom vodných skútrov na Tenerife. Užite si nádherný deň na mori so svojimi priateľmi a rodinou. Zábava je zaručená. Napíšte nám teraz na náš WhatsApp, aby ste si urobili rezerváciu a určili si termín svojho ďalšieho vodného dobrodružstva.

Rezervujte cez WhatsApp

Vodný skúter na Tenerife

Rezervujte cez WhatsApp

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: