Pierwsza publikacja: 15 marca, 2024 |

Wypożyczalnia skuterów wodnych na Teneryfie

Ciesz się fantastyczną jazdą na skuterze wodnym na Teneryfie i dodaj więcej zabawy do swoich wakacji. Poczuj adrenalinę płynącą w żyłach, podziwiając piękne nadmorskie krajobrazy Teneryfy. Poniżej przedstawiamy mały przewodnik zawierający wszystko, co musisz wiedzieć, aby wynająć skutery wodne na Teneryfie. Ciesz się przygodą i odłóż zmartwienia na bok.

Dlaczego warto wynająć skutery wodne na Teneryfie

Jetski in tenerife south

Nie możesz przegapić okazji, aby cieszyć się wspaniałymi przygodami na fascynujących skuterach wodnych na Teneryfie. Jak wszyscy wiedzą, ta wspaniała wyspa słynie z różnorodnych opcji wypoczynku i rekreacji zarówno na wodzie, jak i na lądzie. Teneryfa ma idealne warunki do uprawiania sportów wodnych na swoich pięknych plażach gotowych na przygodę. Ma również wyjątkowo ciepły klimat, który pozwala nam cieszyć się słońcem i morzem o każdej porze roku.

Na naszej stronie internetowej oferujemy również zajęcia takie jak nurkowanie i spływy kajakowe w zatoce. Aby uzyskać jakiekolwiek informacje, napisz do nas na WhatsApp, a my z przyjemnością Ci pomożemy. Jeśli chcesz poznać inne opcje zabawy podczas wakacji, przejrzyj naszą stronę internetową i odkryj wszystko, co możesz robić i cieszyć się na Teneryfie. Tym razem opowiemy Ci o fascynujących przejażdżkach na skuterach wodnych na Teneryfie, podczas których będziesz się świetnie bawić.

Wskazówki, jak cieszyć się safari na skuterach wodnych

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Jesteśmy firmą oddaną naszym klientom, dlatego oferujemy bezpieczne zajęcia w kontrolowanym i nadzorowanym środowisku. Nasze skutery wodne są bezpieczne i łatwe w prowadzeniu, więc każdy może je prowadzić.

Nie krępuj się jeździć po morzu, będąc tym, który prowadzi skuter wodny. Skręcaj i skacz z dużą prędkością, aby urozmaicić zabawę. Zapraszamy na przejażdżkę po zatoce i odkrywanie zaczarowanych miejsc, do których można dotrzeć tylko drogą wodną. Pamiętaj, że możesz popływać sam lub z osobą towarzyszącą, aby zwielokrotnić zabawę. Jeśli przyjeżdżasz z partnerem, jest to spektakularna okazja, aby nawiązać jeszcze więcej więzi i dobrze się razem bawić.

Połącz zabawę na nartach wodnych na Teneryfie z innymi sportami wodnymi

Fly Fish ride in Tenerife

Aby urozmaicić zabawę, oferujemy pakiety wodne na narty wodne wraz z Parascending i Flyfish. Parascending to rodzaj spadochronu przymocowanego do łodzi, który zabierze Cię do 15 metrów w powietrze. Poczuj się, jakbyś latał nad morzem i podziwiaj piękne widoki na zatokę. Flyfish jest podobny do Banana Boat, ale oferuje więcej zabawy, gdy szybujesz w powietrzu z dużą prędkością.

Czas trwania

Oferujemy różne aktywności podczas przejażdżek na skuterach wodnych na Teneryfie. Sprawdź poniższą listę, aby zapoznać się z charakterystyką każdej aktywności, a jeśli chcesz wynająć którąkolwiek z nich, napisz do nas na nasz WhatsApp. To przyjemność być zaufaną firmą, która wynajmuje atrakcje na Teneryfie.

  • Jazda na nartach wodnych przez 20 minut, 40 minut, 1 godzinę lub 2 godziny.
  • 2,5-godzinne safari po Klifach Olbrzyma, aby dogłębnie zbadać zatokę
  • Pakiet sportów wodnych 1: 40 minut jazdy na nartach wodnych i 10 minut parascendingu
  • Pakiet sportów wodnych 2: jazda na skuterze wodnym przez 1 godzinę i 10 minut parascendingu
  • Pakiet sportów wodnych 3: jazda na skuterze wodnym przez 1 godzinę, 10 minut parascendingu i 10 minut we Flyfish

Jak wypożyczyć skutery wodne na Teneryfie

Na końcu tekstu znajdziesz szczegóły dotyczące każdej aktywności związanej z wynajmem skuterów wodnych na Teneryfie. Ciesz się wspaniałym dniem na morzu z przyjaciółmi i rodziną. Dobra zabawa jest gwarantowana. Napisz do nas teraz na WhatsApp, aby dokonać rezerwacji i ustalić datę następnej wodnej przygody.

Zarezerwuj przez WhatsApp

Jet Ski w Teneryfa

Zarezerwuj przez WhatsApp

Co mówią nasi klienci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Powiązane artykuły: