První publikace: 17 března, 2024 |

Vodní skútr na Tenerife
Půjčovna vodních skútrů na Tenerife

Užijte si fantastickou jízdu na vodním skútru na Tenerife a zpestřete si dovolenou. Pocítíte, jak vám v žilách koluje adrenalin, zatímco se budete kochat krásnou pobřežní krajinou Tenerife. Níže vám zanecháme malého průvodce se vším, co potřebujete vědět k pronájmu vodních skútrů na Tenerife. Užijte si dobrodružství a starosti nechte stranou.

Proč si na Tenerife půjčit vodní skútry

Vodní skútr na jihu Tenerife

Nemůžete si nechat ujít příležitost užít si skvělé dobrodružství na fascinujících vodních skútrech na Tenerife. Jak každý ví, tento nádherný ostrov je proslulý rozmanitými možnostmi trávení volného času a rekreace na vodě i na souši. Tenerife má na svých krásných plážích připravených na dobrodružství dokonalé podmínky pro provozování vodních sportů. Má také výjimečně teplé klima, které nám umožňuje užívat si slunce a moře v kteroukoli roční dobu.

Na našich webových stránkách nabízíme také aktivity, jako je potápění a jízda na kajaku v zátoce. Pro jakékoli informace nám napište na náš WhatsApp a my vám rádi pomůžeme. Pokud chcete znát další možnosti, jak se během dovolené zabavit, projděte si naše webové stránky a zjistěte, co všechno můžete na Tenerife dělat a užívat si. Tentokrát vám povíme o fascinujících jízdách na vodních skútrech na Tenerife, se kterými se skvěle pobavíte.

Tipy, jak si užít safari na vodních skútrech

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Jsme společnost, které záleží na našich zákaznících, a proto nabízíme bezpečné aktivity v kontrolovaném prostředí a pod dohledem. Naše vodní skútry jsou bezpečné a snadno ovladatelné, takže je může řídit každý.

Nebojte se jezdit po moři a být tím, kdo vodní skútr řídí. Zatáčejte a skákejte vysokou rychlostí, abyste si užili ještě více zábavy. Zveme vás k projížďce po zátoce a objevování kouzelných míst, na která se dostanete pouze po vodě. Nezapomeňte, že nahoru můžete vyrazit sami nebo s doprovodem, abyste zábavu znásobili. Pokud přijedete s partnerem, je to velkolepá příležitost k ještě většímu sblížení a společné zábavě.

Spojte zábavu na vodních skútrech na Tenerife s dalšími vodními sporty

Jízda na vodních skútrech na Tenerife

Pro zpestření vám nabízíme vodní balíčky pro jízdu na vodním skútru společně s Parascendingem a Fly Fish. Parascending je typ padáku připevněného k lodi, který vás vynese až 15 metrů do vzduchu. Budete si připadat, jako byste létali nad mořem a užívali si krásný výhled na záliv. Flyfish je podobný člunu Banana Boat, ale nabízí více zábavy, protože se vznášíte vzduchem vysokou rychlostí.

Doba trvání

Nabízíme vám různé aktivity pro jízdu na vodním skútru na Tenerife. Podívejte se na níže uvedený seznam, kde najdete charakteristiky jednotlivých aktivit, a pokud si některou z nich chcete pronajmout, napište nám na náš WhatsApp. Je nám potěšením být vaší důvěryhodnou společností pro pronájem aktivit na Tenerife.

    • Jízda na lyžích na 20 minut, 40 minut, 1 hodinu nebo 2 hodiny.
    • 2,5hodinové safari na Obřích útesech, při kterém si prohlédnete zátoku do hloubky
    • Balíček vodních sportů 1: 40 minut jízdy na vodním skútru a 10 minut paraskijöringu
    • Balíček vodních sportů 2: 1 hodina jízdy na vodním skútru a 10 minut parascendingu
    • Balíček vodních sportů 3: jízda na vodním skútru po dobu 1 hodiny, 10 minut parascendingu a 10 minut ve Flyfish.

Jak si půjčit vodní skútr na Tenerife

Na konci textu najdete podrobnosti o jednotlivých aktivitách k pronájmu vodních skútrů na Tenerife. Užijte si krásný den na moři s přáteli a rodinou. Zábava je zaručena. Napište nám nyní na náš WhatsApp, abyste si mohli rezervovat místo a stanovit termín svého příštího vodního dobrodružství.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: