První publikace: 25 března, 2024 |

Skupinové aktivity na Tenerife
Skupinové aktivity na Tenerife

Tenerife nabízí nepřeberné množství aktivit pro velké i malé skupiny. Využijte svůj pobyt na ostrově věčného slunce a užijte si pláž, projížďku lodí a návštěvu turistických atrakcí. Zveme vás, abyste nás kontaktovali právě teď a dozvěděli se o všech našich aktivitách pro skupiny na Tenerife. Napište nám na náš WhatsApp, abychom vám objasnili vaše pochybnosti a provedli rezervaci, rádi vám pomůžeme naplánovat neuvěřitelnou a nezapomenutelnou dovolenou.

Pronájem lodí pro skupiny na Tenerife

rodina

Zveme vás, abyste si užili fantastická dobrodružství na palubě majestátní lodi v Atlantiku. Máme lodě pro všechny chutě, od malých člunů až po velké jachty. Trasa zahrnuje pozorování velryb a zastávku v krásné zátoce v zálivu. Při cestování ve skupinách vám dáváme možnost zvolit si druh jídla a nápojů pro cateringové služby. Díky exkluzivitě soukromé plavby lodí si můžete vychutnat osobní setkání bez společnosti cizích lidí, jen vy a vaše vybraná skupina. Napište nám právě teď na náš WhatsApp a zadejte svůj požadavek. O nic se nestarejte, stačí jen stanovit datum a definovat typ aktivity, kterou si chcete pronajmout.

Doporučujeme vám pronajmout si katamarán na oslavu narozenin, rozlučky se svobodou a večírky s přáteli. Naše katamarány mají dostatek prostoru a příjemnou atmosféru. Nápoje, občerstvení a oběd jsou v ceně. Užijte si bezpečnou plavbu pod vedením profesionálních kapitánů s dlouholetými zkušenostmi v oblasti plavby. Zeptejte se na některou z našich lodí pro skupiny na Tenerife a my vám rádi pomůžeme.

Pokud chcete zažít exkluzivní výlet lodí, doporučujeme vám pronájem našich luxusních jachet. Naše jachty jsou prostorné a pohodlné pro pořádání akcí a firemních setkání. Luxusní jachty mají vynikající vybavení pro pohodlný pobyt. Užijte si až 7 dní na moři s dvoulůžkovými kajutami a jídlem připraveným michelinským šéfkuchařem.

Na druhou stranu motorové čluny představují vynikající způsob, jak se dobře pobavit s přáteli a rodinou. Mají kapacitu až 11 osob, což je ideální pro malá setkání s blízkými přáteli. Budete moci pozorovat kytovce v jejich přirozeném prostředí, plavat, šnorchlovat, vychutnávat si osvěžující nápoje a občerstvení. Větší lodě s kapacitou až 22 osob jsou vhodnější pro oslavy a narozeninové party. Jsou větší a nabízejí jídlo, nápoje a dopravu. Nezapomeňte si ověřit dostupnost lodí a konkrétní vlastnosti jednotlivých aktivit.

Vodní sporty na Tenerife

flash jetski tenerife las galletas
Pokud toužíte po intenzivních emocích a zábavě na moři, měli byste si pronajmout naše balíčky vodních sportů na Tenerife. Nabízíme vodní sporty pro skupiny, máme pro vás připraveno vše, abyste u nás strávili skvělý den. Užijte si dobrodružství na vodních skútrech, plnou rychlost a adrenalin. Máme také fantastický parascending, při kterém můžete létat nad vodou a užívat si krásný výhled na záliv. Jako by to nestačilo, balíček zahrnuje i let Flyfish. Vše, co hledáte, abyste si užili svou dovolenou, u nás najdete.

Exkurze za poznáním Tenerife a jízdy na čtyřkolkách pro skupiny

jurassic quad tenerife9
Vezměte svou rodinu a přátele na projížďku na čtyřkolkách na Tenerife. Tato úžasná vozidla jsou bezpečná a snadno ovladatelná, stačí být plnoletý a předložit řidičský průkaz. Projeďte se po krásných stezkách a zažijte potěšení z jízdy svěží sopečnou krajinou Tenerife. Nakonec byste si neměli zapomenout najmout naše výlety po ostrově, abyste poznali jeho zákoutí a zajímavá místa. Dobrodružství, které si během své dovolené nesmíte nechat ujít.

Kontaktujte nás na adrese

Tenerife nabízí různé aktivity pro skupiny, jsou zde aktivity pro všechny chutě a věkové kategorie. Přijeďte si užít skvělou dovolenou ve společnosti svých blízkých. Pomůžeme vám s výběrem a rezervací aktivit na Tenerife pro skupiny. Snažíme se pokrýt všechny aspekty a potřeby skupiny a přizpůsobit se vašim preferencím. Kontaktujte nás předem a zhodnoťte dostupnost aktivit ve vybraném termínu.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: