Prvá publikácia: 17 októbra, 2021 | Posledná aktualizácia: 30 septembra, 2022 | Autor: Jan Daniel

Safari na štvorkolkách na Tenerife

Jedným z najlepších spôsobov, ako spoznať prírodu a trasy Tenerife, je vydať sa počas dovolenky na výlet na štvorkolkách na Tenerife. Budete jazdiť cez prírodné lesy, vysoké hory a nezabudnuteľnú krajinu.

Jazda na štvorkolkách na Tenerife

Quad Safari Tenerife04.min

Tenerife ponúka jedinečnú prírodu a krajinu, ktorú môžete objavovať jazdou na štvorkolke. Stačí si vybrať z našich možností Quad Safari a objavovať krásy Tenerife.

Ak ste ešte nikdy neabsolvovali Quad Bike Safari na Tenerife, toto je tá najlepšia chvíľa. Počas dovolenky na ostrove budete mať možnosť riadiť tieto úžasné stroje. Všetko, čo potrebujete, je platný vodičský preukaz, o zvyšok sa postaráme my. Pre vašu bezpečnosť vám profesionálny tím pred začiatkom dobrodružstva vysvetlí, ako motorky fungujú. Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám na WhatsApp, bude pre nás potešením pomôcť vám s výberom a rezerváciou vašich ďalších výletov.

Nezabudnite, že na riadenie štvorkoliek budete potrebovať vodičský preukaz. Tu je zoznam výletov na štvorkolkách na Tenerife, ktoré sú k dispozícii na našej webovej stránke:

V ponuke nájdete: Off Road Quad Safari

Ide o fascinujúce dobrodružstvo, pri ktorom spoznáte trasy Tenerife. Táto túra zahŕňa dopravu z Los Gigantes do Santiaga del Teide. Po príchode na stanicu štvorkoliek dostanete všetky informácie potrebné na používanie štvorkoliek. Zábava sa začína prehliadkou lesných chodníkov Arenas Negras, bude to neuveriteľný zážitok plný emócií. Túto možnosť vám odporúčame, ak ste vášnivými milovníkmi prírody a dobrodružných športov.

Quad Safari Tenerife“ vás vezme na prehliadku južnej časti Tenerife

Quad Safari Tenerife je spoločnosť s veľkými skúsenosťami v tomto odvetví. S nimi si môžete užiť bezpečné a zábavné dobrodružstvá na štvorkolkách. Odborní sprievodcovia vám poradia a budú vás po celý čas sprevádzať v záujme vašej bezpečnosti. Jediné, o čo sa musíte starať, je zábava a vychutnávanie krásnych výhľadov. Prvá možnosť, ktorú ponúka táto spoločnosť, zahŕňa prehliadku miest Playa de las Américas, Arona, la Escalona a Villaflor s príslušnou zastávkou na odpočinok a fotografovanie. Druhý výlet zahŕňa Playa de las Américas, Aronu, dedinku Villaflor a Cañadas del Teide. Ak chcete absolvovať niektorú z týchto možností, musíte mať viac ako 18 rokov a predložiť vodičský preukaz.

Prehliadka na štvorkolkách cez Mascu a lesy

Tenerife Quad Bike Safari to Tenerife Forest and Masca (1)

Ide o výlet na štvorkolkách, prostredníctvom ktorého budete môcť preskúmať krásnu krajinu pobrežia. Počas tohto safari si môžete vychutnať nádherné výhľady na pobrežie, jeho vegetáciu a vulkanickú geografiu. Súčasťou výletu je obed v kanárskej reštaurácii. Je to skvelý výlet pre tých, ktorí sa chcú nadýchať čerstvého vzduchu na okysličenie organizmu.

Zábava na štvorkolkách a adrenalínová jazda

Máme aj výlet na štvorkolkách pre všetky vekové kategórie s rôznymi traťami s rôznymi nárokmi v závislosti od zručností jazdcov. Nemusíte sa obávať technických aspektov, pretože nie sú potrebné žiadne skúsenosti.

Naše štvorkolky sú veľmi bezpečné a pripravené na náročnosť terénu. Okrem toho vás tím profesionálov, ktorí riadia štvorkolky, bude po celý čas usmerňovať, aby ste si jazdu užili a boli spokojní.

Výlet s buginami na Tenerife a terénnymi džípmi

jeep safari tenerife

Výlet na štvorkolkách na Tenerife vám umožní užiť si Tenerife aktívnym spôsobom, ale máme aj iné možnosti, ako to dosiahnuť. Využívame príležitosť predstaviť vám ďalšie spôsoby, ako preskúmať trasy na Tenerife.

Okrem prenájmu štvorkoliek na Tenerife ponúkame na našej webovej stránke aj výlety s buginami a džípmi. V nasledujúcom zozname vám predstavujeme dostupné možnosti a výhody, ktoré ponúkajú.

Buggy safari na Teide a pobreží Tenerife

Top Buggy Safari Tenerife (1)

Pri tomto dobrodružstve budete jazdiť po cestách národného parku Teide. Cestou budete mať možnosť vidieť fantastickú krajinu a osobitnú orografiu, ktorá je výsledkom sopečnej činnosti. Nezabudnite si fotoaparát, aby ste mohli zachytiť nádherné zábery.

Prvou možnosťou, ktorú si môžete vybrať, je 1 a pol hodinová prechádzka z Las Americas do La Caleta. Počas tohto dobrodružstva si budete môcť urobiť nádherné fotografie pobrežia Tenerife. Ďalšia možnosť je rozsiahlejšia a počas viac ako 4-hodinového dobrodružstva vás zavedie k útesom Los Gigantes. Prejdete aj cez Národný park Teide a dedinu Villaflor, kde si môžete vychutnať chutný obed, a potom sa vrátite do Las Americas. Tretia možnosť zahŕňa návštevu Villafloru a potom návrat do Las Americas cez južné pobrežie Tenerife.

Safari na buginách na Tenerife a na farme

Prenájom bugín na Tenerife vám poskytne iný druh dobrodružstva. Máme pre vás Buggy Safari, kompletnú aktivitu, ktorá vám okrem toho, že vás prevedie najatraktívnejšími trasami ostrova, umožní precítiť Tenerife všetkými zmyslami. Po prehliadke vás čaká zastávka na odpočinok, stretnutie so zvieratami z farmy a ochutnávka slávnych syrov a vín z Tenerife.

Prehliadka džípom na objavovanie Tenerife

jeep safari tenerife

Tento typ výletu zahŕňa jazdu po ceste a jazdu mimo cesty. Najzaujímavejšie na džípoch je, že nám umožňujú prekonávať náročný terén. Zábava je daná výzvami prekonávať každú prekážku na ceste a pohybovať sa po cestách, kým ich nezdoláme. Pozývame vás, aby ste sa o tento výlet podelili so svojimi priateľmi a spoločne prežili toto dobrodružstvo plné prírody a adrenalínu. Nezabudnite, že musíte mať viac ako 18 rokov a predložiť vodičský preukaz. Kapacita džípov je 4 osoby.

Asistencia a doprava

Väčšina našich štvorkolkových safari ponúka bezplatnú službu vyzdvihnutia a odvozu v závislosti od miesta vášho pobytu.

Naše Quad Safari ponúka službu vyzdvihnutia a odovzdania v nasledujúcich oblastiach na juhu Tenerife:

Ako vidíte, naše safari na štvorkolkách na Tenerife vám zabezpečí vyzdvihnutie v najdôležitejších oblastiach na juhu Tenerife. Využite svoj pobyt na ostrove na inú a veľmi zábavnú aktivitu. Podeľte sa o ňu so svojimi priateľmi a užite si skvelý čas. Ak si chcete rezervovať aktivitu, kontaktujte nás na WhatsApp alebo pokračujte v sledovaní zoznamu nižšie, kde nájdete viac informácií o dostupných safari. Radi pomáhame našim klientom vybrať si tie najlepšie aktivity pre ich dovolenku na Tenerife.

Rezervujte cez WhatsApp

Safari na štvorkolkách na Tenerife

Rezervujte cez WhatsApp

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: