Prvá publikácia: 5 júna, 2024 | Posledná aktualizácia: 6 júna, 2024 | Autor: M C

Expedícia Teide v štvorkolke - 21946
Expedícia Teide v štvorkolke - 21947
Expedícia Teide v štvorkolke - 21945
Expedícia Teide v štvorkolke - 21944
Expedícia Teide v štvorkolke - 21943
Expedícia Teide v štvorkolke - 21942
Expedícia Teide v štvorkolke - 21941
Expedícia Teide v štvorkolke - 21940
Expedícia Teide v štvorkolke - 21939
Rezervujte s vkladom, zaplaťte zostatok na deň zájazdu
Duration 🏷️ Ceny
Single Quad 90,00€
Double Quad 110,00€

Rezervujte cez WhatsApp

🗺️ Itinerár

Možnosť 1: Teide Quad Adventure – expedícia s raňajkami

Expedícia Teide v štvorkolke

Objavte vzrušenie z nášho Teide Quad Adventure s raňajkovou expedíciou. Začnite z El Roque a zostupom do San Miguel Bajo, vychutnajte si 20-minútovú jazdu v teréne s malebným výhľadom na La Tejita. Vystúpte na fronton tichou vedľajšou cestou, ktorá prechádza cez Vilaflor. Zastavte sa na raňajky v parku La Lajas s ovocnými croissantmi, kávou a džúsmi. Zachyťte krásu Teide na vyhliadke Boca Tuche a urobte si krátku prechádzku po ceste národného parku. Zakončíte vzrušujúcim zostupom späť do kancelárie cez Vilaflor a schody. Trvanie: 3,5 hodiny. Vyzdvihnutie medzi 8:30 a 8:30; začiatok o 9:00 – 9:30.

Možnosť 2: Teide Quad Experience – expedícia na neskoré raňajky

Expedícia Teide v štvorkolke

Preskúmajte Tenerife s naším brunch Teide Quad Experience. Začnite z El Roque, zostúpte do San Miguel Bajo a zažite 20-minútové dobrodružstvo v teréne s výhľadom na La Tejita. Vystúpte na štít cez tichú vedľajšiu cestu cez Vilaflor. Vychutnajte si neformálny obed v parku La Lajas s pizzou, arancini a občerstvením. Pokračujte do Teide, zachyťte vyhliadku Boca Tuche a urobte si krátku prechádzku po ceste národného parku. Zakončite vzrušujúcim letom späť do kancelárie cez Vilaflor a schody. Trvanie: 3,5 hodiny. Vyzdvihnutie medzi 11:00 a 12:00; začiatok o 13:00 – 13:30.

Možnosť 3: Teide Quad Sunset Tour

Expedícia Teide v štvorkolke

Zažite pokojnú krásu Teide s naším Sunset Quad Tour. Začnite v El Roque, vystúpte na štít po čiastočne spevnenej vedľajšej ceste a preskúmajte Cho Pancho obklopenú borovicami. Zastavte sa na prestávku v parku La Laja pred výstupom na Teide, zachytením vyhliadky Boca Tuche a krátkou prechádzkou po chodníku národného parku. Zakončite návštevou malebnej vyhliadky, kde si vychutnáte jedinečný zážitok z fotografie a videa pri západe slnka. Vráťte sa do kancelárie cez Vilaflor a La Escalona. Trvanie: 3,5 hodiny. Vyzdvihnutie medzi 15:45 a 16:30.

Celkové trvanie: Približne 3,5 hodiny.

 

Po rezervácii dostanete všetky potrebné informácie, aby ste ľahko našli miesto stretnutia/vyzdvihnutia.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

  Kontaktný formulár a žiadosť o rezerváciu:

  Chcete sa dozvedieť viac o procese rezervácie? Pozrite si: Ako rezervovať?

  Polia s * sú povinné

  Podrobnosti o exkurzii:

  Účastníci:

  Kontaktné informácie:

  Uprednostňovaný spôsob platby

  Komentáre:

  Spracovanie údajov: Údaje nebudú komunikované ani predávané tretím stranám. Neznášame spam a nebudeme vám posielať žiadnu reklamu. Údaje sa budú uchovávať maximálne 18 mesiacov. Použitím tohto formulára súhlasíte s uchovávaním a spracovaním vašich údajov touto webovou stránkou. Zodpovedná osoba: Jan Daniel. Účel: Získanie odpovede na žiadosť o rezerváciu a nákup ponúkanej aktivity. Na tento účel vás môžeme kontaktovať na Whatsapp, e-mail alebo telefón.

  Súvisiace činnosti:

  Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

  0