Prvá publikácia: 18 marca, 2024 |

Skupinové aktivity na Tenerife
Skupinové aktivity na Tenerife

Tenerife ponúka nekonečné množstvo aktivít pre veľké aj malé skupiny. Využite svoj pobyt na ostrove večného slnka a vychutnajte si pláž, prechádzku loďou a návštevu turistických atrakcií. Pozývame vás, aby ste nás kontaktovali hneď teraz a dozvedeli sa o všetkých našich aktivitách pre skupiny na Tenerife. Napíšte nám na náš WhatsApp, aby sme vám objasnili vaše pochybnosti a urobili rezervácie, radi vám pomôžeme naplánovať neuveriteľnú a nezabudnuteľnú dovolenku.

Prenájom lodí pre skupiny na Tenerife

rodina

Pozývame vás zažiť fantastické dobrodružstvá na palube majestátnej lode v Atlantiku. Máme lode pre všetky chute, od malých člnov až po veľké jachty. Itinerár zahŕňa pozorovanie veľrýb a zastávku v krásnej zátoke v zálive. Pri cestovaní v skupinách vám dávame možnosť vybrať si druh jedla a nápojov pre cateringovú službu. Vďaka exkluzivite súkromnej plavby loďou si môžete vychutnať osobné stretnutie bez spoločnosti cudzích ľudí, len vy a vaša vybraná skupina. Napíšte nám hneď teraz na náš WhatsApp, aby ste mohli podať svoju žiadosť. Nemusíte sa ničoho obávať, stačí stanoviť dátum a definovať typ aktivity, ktorú si chcete prenajať.

Odporúčame vám prenajať si katamarán na oslavu narodenín, rozlúčku so slobodou a oslavy s priateľmi. Naše katamarány majú dostatok priestoru a príjemnú atmosféru. Nápoje, občerstvenie a obed sú v cene. Užite si bezpečnú plavbu pod vedením profesionálnych kapitánov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti plavby. Spýtajte sa na niektorú z našich lodí pre skupiny na Tenerife a my vám radi pomôžeme.

Ak chcete exkluzívny výlet loďou, odporúčame vám prenajať si naše luxusné jachty. Naše jachty sú priestranné a pohodlné na organizovanie podujatí a firemných stretnutí. Luxusné jachty majú vynikajúce vybavenie pre pohodlný pobyt. Vychutnajte si až 7 dní na mori s dvojlôžkovými kajutami a jedlom pripraveným michelinským šéfkuchárom.

Na druhej strane motorové člny predstavujú vynikajúci spôsob, ako sa dobre zabaviť s priateľmi a rodinou. Majú kapacitu až 11 osôb, čo je ideálne na malé stretnutia s blízkymi priateľmi. Budete môcť vidieť veľryby v ich prirodzenom prostredí, plávať, šnorchlovať, vychutnávať si osviežujúce nápoje a občerstvenie. Väčšie lode s kapacitou až 22 osôb sú vhodnejšie na oslavy a narodeninové párty. Sú väčšie a ponúkajú jedlo, nápoje a dopravu. Nezabudnite si overiť dostupnosť lodí a špecifické vlastnosti jednotlivých aktivít.

Vodné športy na Tenerife

flash jetski tenerife las galletas
Ak hľadáte intenzívne emócie a zábavu na mori, mali by ste si prenajať naše balíky vodných športov na Tenerife. Ponúkame vodné športy pre skupiny, máme pre vás pripravené všetko, aby ste strávili skvelý deň. Užite si dobrodružstvo na vodných skútroch, plnú rýchlosť a adrenalín. Máme pre vás aj fantastický parascending, vďaka ktorému môžete lietať nad vodou a vychutnávať si nádherný výhľad na záliv. Akoby to nestačilo, v balíku je zahrnutý aj let Flyfish. Všetko, čo hľadáte, aby ste si užili svoju dovolenku, nájdete u nás.

Exkurzie na spoznávanie Tenerife a jazdy na štvorkolkách pre skupiny

jurassic quad tenerife9
Vezmite svoju rodinu a priateľov na jazdu na štvorkolkách na Tenerife. Tieto úžasné vozidlá sú bezpečné a ľahko ovládateľné, stačí mať plnoletosť a predložiť vodičský preukaz. Jazdite po nádherných trasách a zažite pôžitok z jazdy sviežou sopečnou krajinou Tenerife. Na záver by ste si nemali zabudnúť prenajať naše výlety po ostrove, aby ste spoznali jeho zákutia a zaujímavé miesta. Dobrodružstvo, ktoré si počas svojej dovolenky nesmiete nechať ujsť.

Kontaktujte nás na

Tenerife ponúka rôzne aktivity pre skupiny, sú tu aktivity pre všetky chute a vekové kategórie. Príďte a užite si skvelú dovolenku v spoločnosti svojich blízkych. Pomôžeme vám pri výbere a rezervácii aktivít na Tenerife pre skupiny. Snažíme sa pokryť každý aspekt a potrebu skupiny a prispôsobiť sa vašim preferenciám. Kontaktujte nás vopred, aby sme zhodnotili dostupnosť aktivít vo vybranom termíne.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: