Pirmasis leidimas: 27 kovo, 2024 |

Grupės veikla Tenerifėje

Tenerifė siūlo begalę pramogų didelėms ir mažoms grupėms. Pasinaudokite viešnage amžinosios saulės saloje ir pasimėgaukite paplūdimiu, paplaukiokite laivu ir aplankykite turistų lankomas vietas. Kviečiame susisiekti su mumis jau dabar ir sužinoti apie visas mūsų siūlomas veiklas grupėms Tenerifėje. Parašykite mums į mūsų „WhatsApp”, kad išsiaiškintumėte savo abejones ir rezervuotumėte vietas, mielai padėsime jums suplanuoti neįtikėtinas ir nepamirštamas atostogas.

Latvų nuoma grupėms Tenerifėje

šeima

Kviečiame jus mėgautis fantastiškais nuotykiais didingame laive Atlanto vandenyne. Turime laivų visiems skoniams – nuo mažų laivelių iki didelių jachtų. Į maršrutą įtrauktas banginių stebėjimas ir sustojimas gražioje įlankos įlankoje. Keliaujant grupėmis, suteikiame galimybę pasirinkti maitinimo paslaugos maisto ir gėrimų rūšį. Dėl privačios kelionės laivu išskirtinumo galite mėgautis asmeniniu susitikimu be nepažįstamų žmonių kompanijos, tik jūs ir jūsų išrinktoji grupė. Parašykite mums jau dabar į mūsų „WhatsApp” ir pateikite savo užklausą. Dėl nieko nesijaudinkite, tereikia nustatyti datą ir apibrėžti veiklos rūšį, kurią norite išsinuomoti.

Siūlome jums išsinuomoti katamaraną gimtadieniams, mergvakariams ir draugų vakarėliams švęsti. Mūsų katamaranuose yra daug vietos ir maloni atmosfera. Gėrimai, užkandžiai ir pietūs įskaičiuoti į kainą. Mėgaukitės saugia kelione, už kurią atsakingi profesionalūs kapitonai, turintys ilgametę laivybos patirtį. Teiraukitės dėl bet kurio mūsų katerio grupėms Tenerifėje ir mes mielai jums padėsime.

Jei norite išskirtinės kelionės laivu, rekomenduojame išsinuomoti mūsų prabangias jachtas. Mūsų jachtos yra erdvios ir patogios renginiams bei įmonių susitikimams. Prabangiose jachtose yra puikūs patogumai, užtikrinantys komfortišką poilsį. Mėgaukitės iki 7 dienų jūroje su dvivietėmis kajutėmis ir „Michelin” žvaigždės virėjo paruoštu maistu.

Kita vertus, motorinės valtys yra puikus būdas gerai praleisti laiką su draugais ir šeima. Juose gali plaukioti iki 11 žmonių, todėl jie idealiai tinka nedideliems susibūrimams su artimais draugais. Galėsite stebėti banginius jų natūralioje aplinkoje, plaukioti, nardyti, mėgautis gaiviaisiais gėrimais ir užkandžiais. Didesni laivai, talpinantys iki 22 žmonių, labiau tinka šventiniams renginiams ir gimtadieniams. Jos yra didesnės ir siūlo maistą, gėrimus bei transportą. Nepamirškite pasidomėti, ar yra laisvų valčių, ir kiekvienos veiklos ypatumais.

Vandens sportas Tenerifėje

flash jetski tenerife las galletas
Jei ieškote intensyvių emocijų ir pramogų jūroje, turėtumėte išsinuomoti mūsų vandens sporto paketus Tenerifėje. Siūlome vandens sportą grupėms, turime viską, kas paruošta puikiai praleisti dieną. Mėgaukitės nuotykiais su vandens motociklais, pilnu greičiu ir adrenalinu. Taip pat turime fantastiškų parasparnių, kuriais galėsite skraidyti virš vandens ir mėgautis nuostabiais įlankos vaizdais. Tarsi to būtų negana, į paketą įtrauktas skrydis „Flyfish”. Viską, ko ieškote, kad galėtumėte mėgautis atostogomis, rasite pas mus.

Ekskursijos Tenerifei pažinti ir pasivažinėjimai keturračiais grupėms

jurassic quad tenerife9
Pasivažinėkite su šeima ir draugais keturračiais Tenerifėje. Šias nuostabias transporto priemones saugu ir lengva vairuoti, tereikia būti pilnamečiam ir pateikti vairuotojo pažymėjimą. Važinėkite nuostabiais takais ir patirkite malonumą važinėdami vešliais vulkaninės kilmės Tenerifės kraštovaizdžiais. Galiausiai nepamirškite išsinuomoti ekskursijų po salą, kad pažintumėte jos kampelius ir lankytinas vietas. Tai nuotykis, kurio negalima praleisti per savo atostogas.

Susisiekite su mumis adresu

Tenerifėje siūloma įvairių užsiėmimų grupėms, yra veiklos įvairiems skoniams ir amžiaus grupėms. Atvykite ir pasimėgaukite puikiomis atostogomis artimųjų draugijoje. Leiskite mums padėti jums išsirinkti ir užsisakyti veiklą Tenerifėje grupėms. Esame pasiryžę atsižvelgti į kiekvieną grupės aspektą ir poreikį, prisitaikydami prie jūsų pageidavimų. Susisiekite su mumis iš anksto, kad įvertintume veiklos prieinamumą pasirinktomis datomis.

Užsisakykite per WhatsApp

Grupės veikla į Tenerifė

Užsisakykite per WhatsApp

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: