Valčių nuoma Tenerifėje (be kapitono)

Valčių nuoma Tenerifėje (be kapitono)

Guide

Jei norite išsinuomoti valtį ir pasiplaukioti po Tenerifės vandenis, ši vieta yra tinkamiausia. Siūlome išsinuomoti nuosavą valtį be kapitono Tenerifės pietuose. Dauguma valčių išplaukia iš Puerto Kolono, pagrindinio Kosta Adechės uosto.

Prieš tęsdami turime paaiškinti, kad norėdami vairuoti vieną iš šių valčių, turite būti ne jaunesni kaip 18 metų. Be to, išsinuomodami valtį turite sumokėti užstatą, kuris bus grąžintas, kai grąžinsite valtį. Jei atitinkate šiuos reikalavimus, jums tereikia mokėti vairuoti valtį, ir jūs galite plaukti.

Privati jachtų nuoma be kapitono ar kapitono

Tenerife boat without captain and licence for 6 persons

Čia rasite platų jachtų, nuomojamų be kapitono, pasirinkimą. Tarp jų rasite nedidelių laivų, kuriems nereikia turėti buriavimo licencijos. Kita vertus, didesnėms reikės turėti galiojantį laivavedžio pažymėjimą, kad galėtumėte jas vairuoti.

Mažesnėms valtims dėl jų mažo dydžio ir 15 AG variklio nereikia turėti laivavedžio pažymėjimo. Didesnėms valtims reikia turėti licenciją, o už dyzelinį kurą reikia mokėti atskirai, priklausomai nuo jo suvartojimo.

Rasite savarankiškai vairuojamų valčių, kuriomis gali plaukti iki 7 keleivių (priklausomai nuo valties). Geriausia, kad šia pramoga užsiimsite tik jūs ir jūsų svečiai, galėsite mėgautis jūra visiškai išskirtinai, be svetimų žmonių kompanijos.

Jei vykstate su didele žmonių grupe, geriausia rinktis laivą su kapitonu, nes vairuoti automobilį nėra tas pats, kas vairuoti autobusą. Tokiu atveju apsilankykite mūsų specializuotoje valčių nuomos skiltyje: Privačių laivų nuoma Tenerifėje.

Ką galite veikti kelionės laivu metu?

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (1)

Kelionių laivu metu mūsų klientai atsipalaiduoja dėl jūros skleidžiamos ramybės. Pasinaudokite galimybe atsipalaiduoti ir grožėtis pakrantės kraštovaizdžio grožiu, negalvodami apie nieką kitą. Taip pat galite degintis saulėje ir gražiai įdegti.

Pasidalykite gėrimais ir praleiskite atpalaiduojančią dieną jūroje. Atminkite, kad gyvenimas prie jūros yra ramesnis, todėl nepraleiskite progos pailsinti mintis ir leiskite sau pasinerti į vandenyno ramybę. Taip pat galite žvejoti, nardyti su vamzdeliu, įsitvirtinti paplūdimyje ir maudytis bei užsiimti vandens sportu.

Užsakomasis plaukiojimas be įgulos (būtina licencija)

Turime „Aguamar Samoa“ – nedidelį laivą, kuris nuomojamas be įgulos. Jis idealiai tinka poilsiui jūroje, kad pamirštumėte miesto rūpesčius. Ją galite išsinuomoti 4 arba 8 valandoms. Laive telpa 7 keleiviai. Į laivą įlipama Puerto Kolone, Kosta Adechėje. Primename, kad norėdami išsinuomoti šią pramogą turite pateikti galiojantį laivo vairuotojo pažymėjimą.

Valties nuoma su kapitonu arba be jo (reikalingas vairuotojo pažymėjimas)

Tenerife Speed Boat Charter, Puerto Colon

Turime valčių, kurias galima išsinuomoti abiem kryptimis – su kapitonu arba be jo. Jei nuomojatės be kapitono, turite pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Taip pat turite atsinešti savo gėrimus ir maistą, nes jie į kainą neįskaičiuoti. Šią pramogą nuomokitės su mūsų „Quicksilver 755 Sundeck“, 7,80 m ilgio laivu, kuriame telpa 7 keleiviai ir kapitonas.

Valčių nuoma be licencijos Tenerifėje

Čia rasite įvairių galimybių vairuoti savo valtį ir parodyti draugams, kad esate geriausias kada nors jų sutiktas kapitonas.

Mažos valties nuoma 5 asmenims

Tenerife boat without captain and licence for 6 persons

Siūlome nedidelę valtį, kurią galėsite vairuoti nepateikdami valties licencijos. Galite išsinuomoti nuo 1 valandos iki 5 valandų. Rekomenduojame šia valtimi dalytis vieniems su partneriu ir susikurti romantišką atmosferą, kuria galėsite mėgautis vieni ant jūros kranto. Pasinaudokite galimybe prisišvartuoti netoli įlankos ir nusileisti atvėsti į gardų Atlanto vandenį. Sustojimo metu taip pat galėsite nardyti ir ilsėtis paplūdimyje.

Užsakomoji valtis be įgulos 6 asmenims

Siūlome jums didesnius nei ankstesni laivus, kurių ilgis – 7,5 metro, o talpina 6 žmones. Visiškai laisvai plaukite palei pakrantę ir kartu su draugų grupe parodykite savo vairavimo įgūdžius.

Teksto pabaigoje rasite visus laivus, kuriuos galima išsinuomoti be įgulos. Nepamirškite išsamiai patikrinti kiekvienos veiklos. Įvertinkite laivo tipą, jo savybes ir tai, ar reikia laivo vairuotojo pažymėjimo.

Rezervacijos

Užsisakykite privačias keliones laivu be kapitono tiesiogiai pas mus. Susisiekite su mumis „WhatsApp“, el. paštu arba telefonu, jei turite klausimų arba norite rezervuoti. Norėdami pamatyti teksto pabaigoje esančias nuotraukas, kainas ir veiklų aprašymus, tiesiog spustelėkite ant jų.

Valčių nuoma be kapitono į Tenerifė

Valčių nuoma be valties licencijos į Tenerifė

Susiję straipsniai:

Naujųjų metų išvakarės Tenerifėje yra viena iš tų patirčių, kurios dėl savo...
Patirkite, ką jums gali pasiūlyti išskirtinė privataus laivo nuoma Tenerifėje:...
Sekite naujienas! Kartu su mumis galėsite rinktis geriausias ekskursijas Tenerifėje....
Šiame puslapyje pateikiame jums vandens sporto Tenerifėje pasirinkimą. Siūlome...
Šia proga pristatome jums geriausius Tenerifės pramogų parkus. Galime jums garantuoti...
Tikrai yra daug priežasčių užsisakyti mūsų keliones laivu Tenerifėje. Mėgaukitės...
Jei ieškote veiklos, kad galėtumėte mėgautis gamta ir aktyviuoju turizmu, turime tai,...
Tenerifės valčių nuoma – ypatinga ir nepamirštama atostogų patirtis. Puikus...
Metas kalbėti apie baseinus ir čiuožyklas. Pristatome jums nepaprastus ir smagiausius...
Vienas iš geriausių būdų pažinti Tenerifės gamtą ir takus – atostogų metu...

Playas en Tenerifė

Tai miesto paplūdimys, labai populiarus Tenerifės regione, sulaukiantis daug...
Šis paplūdimys, dar vadinamas Playa los Guios, yra gražus, gamtos apdovanotas...
Tai Kosta Adechėje esantis miesto paplūdimys, kuriame rasite viską, ko reikia...
Tai nuostabus Tenerifės paplūdimys, kuris vis dar nežinomas daugeliui turistų, todėl...
Playa Fañabé yra nuostabus šviesaus smėlio paplūdimys, kuriame siūloma puiki...
Tai puikus miesto paplūdimys, kuriame galima degintis ir mėgautis Tenerifės jūra....
Playa de las Vistas, dar vadinamas Las Vistas paplūdimiu, yra labai patrauklus...
Playa de Troya I ir II – tai du paplūdimiai Kosta Adechėje. Čia rasite visas...
Tai miesto paplūdimys, esantis Puerto Santjago krantinėje ir promenadoje. Jame...