Los Gigantes

Los Gigantes

Guide

V tomto príspevku vám ponúkame rôzne aktivity, ktoré môžete podniknúť v Los Gigantes a blízkych oblastiach Tenerife.

Skôr ako začneme, chceme vám ukázať náš zoznam najlepších aktivít v Los Gigantes na Tenerife:

 • Výlety loďou na pozorovanie veľrýb
 • Súkromné výlety loďou
 • Výlety za poznaním Tenerife
 • Safari na štvorkolkách
 • Dobrodružstvo na buginách
 • Výlety na Teide so sprievodcom

Los Gigantes

los-gigantes motor-boat-charter-tenerife (11)

Los Gigantes je dedina na západe Tenerife. Môžete odtiaľ vidieť trblietavý ostrov La Gomera. Hovorí sa, že je to najlepšie miesto na ostrove na člnkovanie, potápanie a útek od rutiny.

Je to dedina obklopená útesmi Los Gigantes, ktoré jej dali meno a osobitnú príťažlivosť. Vďaka výške útesov poskytujú výbornú ochranu pred pasátovými vetrami. Vďaka tomu je v tejto lokalite vždy dobré počasie, svieži vietor a jasné slnko.

Útesy priťahujú množstvo turistov z celého sveta. Všetci sem chcú prísť na člnkovanie a vychutnať si uvoľnenú atmosféru tejto časti ostrova. Zároveň je to privilegovaná oblasť s bohatým morským životom. Potápači tu nájdu skutočný podmorský raj.

V prístave Los Gigantes nájdete množstvo obchodov, kaviarní, barov a reštaurácií. Vychutnajte si tunajšie jedlá od vášnivých kuchárov a vychutnajte si spoločný drink pri žiarivých západoch slnka na západnom pobreží Tenerife. Pozdĺž promenády nájdete množstvo aktivít v Los Gigantes a budete mať prístup na najzaujímavejšie miesta v meste.

Letisko Tenerife Juh

Najbližšie letisko k Los Gigantes je medzinárodné letisko kráľovnej Sofie, známe aj ako letisko Tenerife South TFS. Nachádza sa veľmi blízko známeho pobrežného letoviska El Medano. Je to najdôležitejšie letisko na Tenerife s ročným pohybom viac ako 15 miliónov cestujúcich s medziostrovným, vnútroštátnym a medzinárodným tranzitom. Autobusová zastávka sa nachádza pred príletovou bránou terminálu pre cestujúcich. Cesta autobusom alebo prenajatým autom do Los Gigantes trvá v priemere 30 minút.

Výlety loďou na pozorovanie veľrýb

Marhaba catamaran charter los gigantes tenerife (1)-min

Na tejto strane ostrova možno pozorovať viac ako 28 druhov morských živočíchov. Prenajmite si loď, aby ste sa mohli plaviť po oceáne a pozorovať veľryby pilotné, delfíny, vorvaňovce a kosatky. Pri troche šťastia môžete spozorovať rôzne druhy. Pri plavbách loďou v Los Gigantes sa takmer vždy stretnete s delfínmi, takže ich určite uvidíte a odfotografujete.

Prehliadka sa začína v dohodnutom prístave a po spustení lode sa začína dobrodružstvo. Prvé, čo si vychutnáte, sú výhľady na ostrov Tenerife. Budete môcť vidieť rybárske dedinky, pokoj ostrova v diaľke a nesmiernosť útesov.

Potom sa loď priblíži k miestu, kde sa prechádzajú veľryby. Tu sa výlet stane ešte vzrušujúcejším. Na tomto mieste sa začnú objavovať priateľské morské živočíchy, ktoré veselo plávajú v blízkosti lode. Vzhľadom na neustálu turistickú aktivitu na ostrove sú zvieratá na lode a ľudí zvyknuté, takže sa k nim približujú s dôverou.

Počas týchto výletov loďou sú najviac nadšené deti. Nezabudnite preto do svojich plánov aktivít v Los Gigantes zahrnúť pozorovanie delfínov a veľrýb, užite si fantastickú dovolenku a zažite všetko, čo Tenerife ponúka. Tu sú 3 možnosti pozorovania delfínov a veľrýb na Tenerife:

 • Výlet loďou do Los Gigantes na Tenerife s Freebird
 • Výlet katamaránom s Royal Dolphin do Los Gigantes na Tenerife
 • Výlet katamaránom na Tenerife s Abrazo Catamaran

Súkromné prenájmy lodí

Máme rôzne možnosti pre rôzne chute. Ak hľadáte loď, na ktorej si budete môcť užívať so svojimi blízkymi exkluzívnym spôsobom, máme pre vás to, čo potrebujete. Prenájom súkromnej lode na Tenerife je jednou z vecí, ktoré by nemali chýbať na vašom zozname a ktoré vám umožnia vychutnať si oceán tým najlepším spôsobom a v úplnom pohodlí.

Súkromné lode vám umožnia cestovať výlučne v spoločnosti posádky, vašej rodiny a priateľov. Súkromné lode majú tú výhodu, že si môžete vychutnať cestu bez prítomnosti cudzích ľudí. Vezmite svojich priateľov a užite si náš výlet súkromnou loďou na Tenerife (až 22 účastníkov).

Oslávte výnimočné udalosti v pohodlí lode. Na Tenerife zvyčajne oslavujeme nasledujúce udalosti na palube lode:

 • Rozlúčky so slobodou a rozlúčky so slobodou
 • Narodeniny
 • Výročia svadby
 • promócie
 • povýšenie do zamestnania
 • A oveľa viac

Prenájom katamaránov

Nastúpte na palubu katamaránu a užite si deň snov na oceáne. Máme rôzne trasy s rôznymi aktivitami pre všetky chute.

Naše katamarány sú pohodlné a priestranné s kapacitou pre veľké skupiny. Príďte so svojimi priateľmi a rodinou stráviť deň plavbou pod slnkom Tenerife. Vyberte si z plánov v trvaní od 2 do 4 hodín. Prehliadka zahŕňa kapitána, občerstvenie a nápoje. Prevezieme vás k útesom Los Gigantes, kde môžete pozorovať veľryby a delfíny. Potom dorazíte do zátoky, kde zakotvíte loď a pôjdete si zaplávať. Využite príležitosť na šnorchlovanie a objavte krásy ukryté pod hladinou. Tu sú dve z našich najlepších možností prenájmu katamaránu v Los Gigantes.

 • Prenájom katamaránov na Tenerife v Los Gigantes
 • Prenájom súkromných katamaránov v Tenerife

Prenájom luxusnej jachty

Užite si Tenerife na palube luxusnej jachty. Je to ďalšia z možností, ako sa zabaviť v Los Gigantes, ktorú si musíte vychutnať počas svojej dovolenky. Vďaka luxusu a pohodliu našich luxusných jácht sa budete cítiť sviežo a spokojne. Urobte si radosť, ktorú si zaslúžite, a dajte svojej rodine a priateľom najavo, že sa im snažíte poskytnúť to najlepšie.

Naše luxusné jachty sú navrhnuté pre maximálne pohodlie hostí. Užívanie si mora na palube luxusnej jachty je skutočným pôžitkom. Máme fantastické a moderné lode. Ponúkame vám tie najexkluzívnejšie možnosti, aby ste si mohli vychutnať more s dobrým vkusom. Tento typ aktivity je ideálny na oslavu s rodinou a priateľmi. Je to príležitosť osláviť výnimočnú udalosť iným spôsobom. Promócie, rozlúčky so slobodou a narodeniny sa najlepšie oslavujú na mori.

Súčasťou prenájmu luxusnej jachty je aj posádka. Súčasťou je aj špecializované rybárske a šnorchlovacie vybavenie. Odporúčame vám prenájom luxusnej motorovej jachty Azimut 60 na deň plný luxusu a pohodlia v Atlantickom oceáne.

Súkromné výlety na ostrovy

Exkurzie so sprievodcom sú ideálnou možnosťou pre ľudí, ktorí chcú spoznať vnútrozemie Tenerife. Ponúkame vám odborných sprievodcov, ktorí vám pomôžu a budú vás viesť s veľkou láskavosťou. Aktivity a výlety po ostrove sú medzi návštevníkmi veľmi obľúbené, pretože každý chce spoznať Tenerife a jeho tajomstvá. Mnohí ľudia sú po prehliadke Tenerife nadšení, máme veľa referencií od ľudí, ktorí sú po prehliadke Tenerife šťastní a nadšení.

Ak ste na dovolenke alebo na výletnej plavbe, nájdite si čas na spoznávanie ostrova a odneste si krásne spomienky. Máme zájazdy rôznych dĺžok, aby ste sa dostali do rôznych destinácií.

Súkromné výlety na Tenerife vám ponúkajú výhodu, že si môžete navrhnúť trasu podľa svojho vkusu a miest, ktoré chcete navštíviť. Najlepšie zo všetkého je, že si prehliadku budete môcť vychutnať výlučne bez toho, aby ste boli obklopení cudzími ľuďmi. Zabudnite na spoločné zájazdy a vychutnajte si osobnejšiu prehliadku, pri ktorej sa vám zdvojnásobí pôžitok a ostrov spoznáte naplno.

Ak máte záujem o prehliadku, stačí nám napísať na WhatsApp a my vám radi pomôžeme. Vyberte si niektorú z nasledujúcich súkromných exkurzií na Tenerife:

 • Výlet na ostrov Tenerife
 • Celodenný výlet na Tenerife do Santa Cruz, La Laguna a Taganana
 • Teide – Masca, Kanárske ostrovy Autentický

Hviezdicová turistika na juhu Tenerife

Teide by Night Tenerife (4)

Na Tenerife máme rôzne možnosti, ako sa skvele zabaviť a užiť si fantastickú dovolenku. Jednou z najobľúbenejších aktivít na Tenerife je návšteva Národného parku Teide, kde môžete pozorovať hviezdy.

Nájdete tu astronomické observatórium, odkiaľ môžete jasne vidieť nočnú oblohu. Vďaka výkonným teleskopom môžete vidieť až 8 súhvezdí. Obdivujte jas Mliečnej cesty a vzdialených hviezd.

Pri pohľade na tú nesmiernosť sa cítime ako súčasť vesmíru a na opísanie takejto emócie neexistujú slová. Pozývame vás, aby ste prišli so svojím partnerom na romantický pobyt. Môžete prísť aj s priateľmi alebo si vyhradiť jeden deň na objavovanie vesmíru a zažiť potešenie z pohľadu za oblaky. Pozrite si na konci textu všetky aktivity na Tenerife alebo prejdite priamo na nasledujúce odkazy na astronomické pozorovanie na Tenerife:

 • Tenerife: Astronomická exkurzia na Tenerife
 • Teide v noci

Turistické trasy z Los Gigantes

Pre milovníkov prírody a pobytu v prírode ponúka Tenerife desiatky turistických trás. Nájdete tu rôzne trasy, rôzne terény, rôzne sklony a rôzne nároky. Je to jedna z možností, ktorá by nemala chýbať na vašom zozname aktivít v Los Gigantes.

Pripravte si výstroj a turistické topánky a strávte deň v kontakte s prírodou. Nezabudnite na hydratáciu a fotoaparát, aby ste mohli zachytiť krásu krajiny. Vyberte si z trás lemovaných stromami v lesoch Laurisilva alebo zdolávajte skalnaté výbežky.

Safari na štvorkolkách

Pre tých, ktorí hľadajú adrenalín a vzrušenie, je jazda na štvorkolkách povinnou súčasťou zoznamu aktivít v Los Gigantes. Príďte s priateľmi na deň plný vzrušenia, prírody a pozitívnej energie. V závislosti od trasy, ktorú si vyberiete, spoznáte rôzne časti ostrova. Objavte pobrežie, záhrady Tenerife, lesy, sopečnú krajinu a plantáže.

Štvorkolky sú fantastické dopravné prostriedky, na ktorých pocítite vzrušenie ako na motorke, ale so stabilitou 4 kolies. Môžete mať sprievod, aby bola jazda zábavnejšia. Pozvite svojho partnera alebo priateľov na jazdu pozdĺž pobrežia Tenerife a vychutnajte si majestátnosť jeho pláží. Silné emócie nás robia živšími a šťastnejšími, preto môžete získať obrovské úsmevy a veľa šťastia so svojimi priateľmi. Tu sú dve fantastické možnosti, ako si užiť dobrodružstvo na štvorkolkách z Los Gigantes:

 • Tenerife Quad Safari: Vydajte sa na cestu: Masca + les
 • Quad safari v Tenerife Gigantes 80% mimo cesty

Safari na štvorkolkách

Ak chcete pokračovať v aktívnej turistike, navrhujeme vám nasadnúť do terénnej buginy a preskúmať krajinu Tenerife. Je to fantastická aktivita, ktorú môžete zdieľať s priateľmi a zažiť extrémne pocity. Preskúmajte krajinu ostrova a urobte si veľa fotografií.

Safari na buginách na Tenerife prechádza rôznymi trasami, od asfaltových ciest až po prírodné terény s veľkolepou orografiou.

Doprava

Väčšina aktivít v Los Gigantes, ktoré tu nájdete, vám ponúka dopravu z Los Gigantes na účasť na aktivite. Mali by ste nám napísať, aby ste zistili, či máme k dispozícii dopravu na miesto, kde sa nachádzate.

Týmto končí náš záznam o najlepších aktivitách v Los Gigantes na Tenerife. Dúfame, že si pobyt na ostrove užijete a zažijete vzrušenie z každej z aktivít, ktoré ostrov ponúka. Ideálne pre bezproblémovú dovolenku. Všetky informácie nájdete tu a akékoľvek otázky môžete položiť prostredníctvom aplikácie WhatsApp!

Pozorovanie veľrýb na Los Gigantes

Prehliadky ostrovov na Los Gigantes

Safari na štvorkolkách na Los Gigantes

Tematické parky na Los Gigantes

Treking na Los Gigantes

Súvisiace články:

			maxicat catamaran tenerife - Pozorovanie veľrýb v Los Gigantes
Tu nájdete zoznam lodí, ktoré ponúkajú výlet loďou na pozorovanie veľrýb s...
			abrazo Katamaran-Charter in Teneriffa - Súkromné člny v Los Gigantes
Tu nájdete súkromné charterové lode, ktoré vyzdvihnúť z Los Gigantes. Akékoľvek...

Pláže v Los Gigantes

			Playa Puerto Santiago.min - Playa de Puerto Santiago Pláž
Je to mestská pláž, ktorá sa nachádza na nábreží a promenáde v Puerto Santiago....
			Playa los gigantes tenerife - Playa de Los Gigantes Pláž
Je známa aj ako Playa los Guios a je to krásna pláž obdarená prírodou. Je ideálna...