Tenerife Trekking kaňon Masca - 1038
Tenerife Trekking kaňon Masca - 1039
Tenerife Trekking kaňon Masca - 1040
Tenerife Trekking kaňon Masca - 1041
Tenerife Trekking kaňon Masca - 1042
Tenerife Trekking kaňon Masca - 1043
Tenerife Trekking kaňon Masca - 1044
Tenerife Trekking kaňon Masca - 1045
Tenerife Trekking kaňon Masca - 1046
Tenerife Trekking kaňon Masca - 1047
Tenerife Trekking kaňon Masca - 1048

Tenerife Trekking kaňon Masca

🏷️ Ceny

na dospelého

(0 - 11 rokov)

🗺️ Itinerár

DÔLEŽITÉ: KAŇON MASCA JE MOMENTÁLNE UZAVRETÝ

Údolie Masca je pravdepodobne jedným z najobľúbenejších miest na treking na Tenerife. Ak máte radi prírodu a uprednostňujete aktívne trávenie dovolenky, vyskúšajte tento výlet.

Náš trekking sa začne v dedinke Masca – malom autentickom mieste, ktoré sa nachádza v horách. Táto vidiecka dedinka si zachovala typickú kanársku atmosféru, ktorú v turistických oblastiach nenájdete.

Na túru budeme zostupovať do rokliny, pôjdeme po prírodných chodníkoch a budeme míňať staré a opustené obrábacie terasy. Potom budeme pokračovať v túre v skalnatých oblastiach vyschnutým korytom rieky a vychutnáme si pôsobivú krajinu tohto neuveriteľného miesta. Náš profesionálny sprievodca vám povie veľa zaujímavostí o tejto oblasti a jej flóre a faune.

Trasu ukončíme v peknej zátoke Masca. Tam si môžete zaplávať a osviežiť sa v krištáľovo čistej vode po našej dobrodružnej túre. Keď sa trochu schladíme a dokončíme kúpanie, vyzdvihne nás loď a privezie do prístavu Los Gigantes. Cestou si môžete prezrieť nádherné útesy Los Gigantes.

Upozorňujeme, že tento trekkingový výlet si vyžaduje určité skúsenosti s pešou turistikou, pretože pôjdeme z kopca cez sypký terén a po úzkych a stúpajúcich chodníkoch. Ak trpíte závratmi alebo máte problémy s kolenami, tento výlet vám neodporúčame.

Nezabudnite si vziať so sebou preukaz totožnosti, plavky a dostatok pitnej vody (aspoň 1,5 litra na osobu). Uistite sa, že máte pohodlnú robustnú obuv a ochranu proti slnku a vetru.

ZAVOLAJTE TERAZ:

🚌 Doprava Dostupné z / Začíname v blízkosti od:

Túto činnosť môžete ľahko realizovať, ak sa ubytujete v jednom z nasledujúcich dovolenkových stredísk:

Po rezervácii dostanete všetky potrebné informácie, aby ste ľahko našli miesto stretnutia/vyzdvihnutia.

ZAVOLAJTE TERAZ:

  Kontaktný formulár a žiadosť o rezerváciu:

  Chcete sa dozvedieť viac o procese rezervácie? Pozrite si: Ako rezervovať?

  Polia s * sú povinné

  Podrobnosti o exkurzii:

  Účastníci:

  Kontaktné informácie:

  Uprednostňovaný spôsob platby

  Komentáre:

  Spracovanie údajov: Údaje nebudú komunikované ani predávané tretím stranám. Neznášame spam a nebudeme vám posielať žiadnu reklamu. Údaje sa budú uchovávať maximálne 18 mesiacov. Použitím tohto formulára súhlasíte s uchovávaním a spracovaním vašich údajov touto webovou stránkou. Zodpovedná osoba: Jan Daniel. Účel: Získanie odpovede na žiadosť o rezerváciu a nákup ponúkanej aktivity. Na tento účel vás môžeme kontaktovať na Whatsapp, e-mail alebo telefón.

  ZAVOLAJTE TERAZ:

  Súvisiace činnosti: