Tenerife Trekking v kaňonu Masca - 1038
Tenerife Trekking v kaňonu Masca - 1039
Tenerife Trekking v kaňonu Masca - 1040
Tenerife Trekking v kaňonu Masca - 1041
Tenerife Trekking v kaňonu Masca - 1042
Tenerife Trekking v kaňonu Masca - 1043
Tenerife Trekking v kaňonu Masca - 1044
Tenerife Trekking v kaňonu Masca - 1045
Tenerife Trekking v kaňonu Masca - 1046
Tenerife Trekking v kaňonu Masca - 1047
Tenerife Trekking v kaňonu Masca - 1048

Tenerife Trekking v kaňonu Masca

🏷️ Ceny

na dospělou osobu

(0 - 11 let)

🗺️ Itinerář

DŮLEŽITÉ: KAŇON MASCA JE V SOUČASNÉ DOBĚ UZAVŘEN

Údolí Masca je pravděpodobně jedním z nejoblíbenějších míst pro trekking na Tenerife. Pokud máte rádi přírodu a dáváte přednost aktivnímu způsobu trávení dovolené, podívejte se na tento výlet.

Náš trek začneme ve vesnici Masca – malém autentickém místě, které se nachází v horách. Tato venkovská vesnice si zachovala typickou kanárskou atmosféru, kterou v turistických oblastech nenajdete.

Budeme sestupovat do rokle po přírodních stezkách a procházet kolem starých a opuštěných obdělávacích teras. Poté budeme pokračovat v túře ve skalnatých oblastech vyschlým korytem řeky a budeme se kochat působivou krajinou tohoto neuvěřitelného místa. Náš profesionální průvodce vám poví spoustu zajímavostí o této oblasti a její flóře a fauně.

Trasu zakončíme v pěkné zátoce Masca. Tam se můžete po naší dobrodružné túře vykoupat a osvěžit v křišťálově čisté vodě. Až se trochu zchladíme a doplaveme, vyzvedne nás loď a doveze nás do přístavu Los Gigantes. Cestou můžete také rozjímat nad nádhernými útesy Los Gigantes.

Upozorňujeme, že tento trekkingový výlet vyžaduje určité zkušenosti s pěší turistikou, protože budeme sestupovat po sypkém terénu a půjdeme po úzkých a stoupajících stezkách. Pokud trpíte závratěmi nebo máte problémy s koleny, tento výlet vám nedoporučujeme.

Nezapomeňte si s sebou vzít průkaz totožnosti, plavky a dostatek pitné vody (alespoň 1,5 litru na osobu). Ujistěte se, že máte pohodlnou robustní obuv a ochranu proti slunci a větru.

ZAVOLEJTE NYNÍ:

🚌 Transport Available from / Starting near from:

Tuto aktivitu můžete snadno realizovat, pokud se ubytujete v některém z následujících rekreačních středisek:

Po rezervaci obdržíte všechny potřebné údaje, abyste snadno našli místo setkání / vyzvednutí.

ZAVOLEJTE NYNÍ:

  Kontaktní a rezervační formulář:

  Chcete se dozvědět více o procesu rezervace? Podívejte se na: Jak provést rezervaci?

  Pole s * jsou povinná

  Podrobnosti o exkurzi:

  Participants:

  Kontaktní informace:

  Preferovaný způsob platby

  Komentáře:

  Zpracování dat: Údaje nebudou komunikovány ani prodávány třetím stranám. Nesnášíme spam a nebudeme vám zasílat žádnou reklamu. Údaje budou uchovávány po dobu maximálně 18 měsíců. Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů touto webovou stránkou. Odpovědná osoba: Mgr: Jan Daniel. Účel: Získání odpovědi na žádost o rezervaci a nákup nabízené aktivity. Za tímto účelem vás můžeme kontaktovat na whatsappu, e-mailu nebo telefonu.

  ZAVOLEJTE NYNÍ:

  Související činnosti: