Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Výlety loďou na Los Gigantes
Výlety loďou z destinácie Los Gigantes Tenerife

Užite si jedinečný a nezabudnuteľný deň na mori s našimi výletmi loďou z Los Gigantes. Poďte preskúmať záliv na palube bezpečných a pohodlných lodí. V tomto článku vám povieme všetko, čo potrebujete vedieť o výletoch loďou z Los Gigantes, ich charakteristike a spôsobe rezervácie. Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám priamo na náš WhatsApp, budeme na vás čakať!

Čo robiť počas výletov loďou z Los Gigantes?

Marhaba catamaran charter los gigantes tenerife (1)-min
Prenájom lodí v Los Gigantes

Mesto Los Gigantes na Tenerife ponúka svojim návštevníkom pokojnú atmosféru. Neuveriteľné útesy Los Gigantes obklopujú dedinu a chránia ju pred pasátovými vetrami. Tieto impozantné útesy predstavujú najdôležitejšiu atrakciu tejto malebnej dedinky. Príďte ich navštíviť počas našich výletov loďou okolo zálivu. Zoberieme vás k úpätiu útesov, aby ste pocítili ich energiu a obdivovali krásu scenérie. Pocítite pokoj a pohodu, ktoré potrebujete na odpojenie sa od každodenného zhonu.

Bahia de Masca - záliv Los Gigantes Masca (2)

Počas prechádzky k útesom Los Gigantes budete môcť pozorovať niektoré druhy veľrýb, ktoré obývajú vody Atlantického oceánu. Bežne sa tu stretnete s vorvaňmi, kosatkami, veľrybami pilotnými a delfínmi skákavými. Ponorená časť útesov láka bohatým a pre potápačov atraktívnym morským životom. Nasaďte si masku so šnorchlom a ponorte sa do fantastického sveta podmorskej krásy.

Výlet loďou Neptuno Tenerife do Los Gigantes forma sever a juh (13)

Naše výlety do zálivu sú relaxačné. Zbavte sa stresu a obnovte svoju energiu vďaka sile mora. Využite príležitosť opaľovať sa, zatiaľ čo budete cítiť jemné pohladenie vetra. Môžete si tiež ľahnúť do tieňa a sledovať nádhernú scenériu zálivu pri popíjaní osviežujúceho nápoja. Postaráme sa o všetko, aby ste mali šťastný a príjemný výlet. Na konci textu nájdete zoznam výletov loďou, ktoré sú k dispozícii na našej webovej stránke, napíšte nám a rezervujte si ich.

Spoločné výlety loďou z Los Gigantes

Marhaba katamaran charter los gigantes tenerife (1)-min

Rezervujte si spoločné výlety loďou, aby ste sa mohli pohodlne plaviť po zálive Tenerife a vychutnať si zázraky mora. Ponúkame výlety loďou od 2 hodín, v závislosti od dĺžky plavby si môžete vychutnať viac aktivít. Môžete vidieť veľryby v ich prirodzenom prostredí, plávať, šnorchlovať a navštíviť útesy Los Gigantes. Pozrite si zoznam na konci textu so všetkými dostupnými výletmi loďou z Los Gigantes. Napíšte nám na náš WhatsApp, aby sme vám objasnili vaše pochybnosti. Radi vám poskytneme niekoľko návrhov na zlepšenie vašich zážitkov z dovolenky v Los Gigantes.

Súkromný prenájom lodí na exkluzívnu plavbu z Los Gigantes

Ak chcete mať viac súkromia, máme pre vás súkromné výlety loďou, aby ste si mohli vychutnať more v exkluzivite. Loď bude plne k dispozícii vám a vašim hosťom.

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Súkromné výlety loďou z Los Gigantes sú ideálne na oslavu špeciálnych udalostí na palube. Prenajmite si rozprávkovú luxusnú jachtu a oslávte výročie svadby vo veľkom štýle. Narodeniny a rozlúčky so slobodou a so slobodou dievčaťa sú zábavnejšie na palube katamaránu so zábavnou hudbou a osviežujúcimi nápojmi. Ponúkame rôzne cateringové služby, vybavenie na vodné športy a ďalšie. V sprievodcovi na konci textu nájdete dostupné možnosti súkromných výletov loďou. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás prostredníctvom aplikácie WhatsApp.

Kontakty a rezervácie

Ušetrite čas a peniaze s našimi výletmi loďou z Los Gigantes. Špecializujeme sa na kvalitný prenájom lodí s trasami navrhnutými pre maximálny pôžitok z mora. Niektoré z našich lodí sú k dispozícii na spoločný alebo súkromný prenájom. Teraz sledujte zoznam na konci textu a preskúmajte všetky naše aktivity. Rezerváciu môžete vykonať vyplnením kontaktného formulára priloženého ku každej aktivite alebo nám napíšte priamo na náš WhatsApp. Vyzývame vás, aby ste nám napísali vopred, pretože vybavujeme veľa požiadaviek a vami vybraná loď nemusí byť vždy k dispozícii vo vami požadovanom termíne.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: