První publikace: 25 března, 2024 |

Půjčovna lodí na Los Gigantes
Výlety lodí na Los Gigantes
Výlety lodí z Los Gigantes Tenerife

Užijte si jedinečný a nezapomenutelný den na moři s našimi výlety lodí z Los Gigantes. Vydejte se na průzkum zálivu na palubě bezpečných a pohodlných lodí. V tomto článku vám řekneme vše, co potřebujete vědět o výletech lodí z Los Gigantes, jejich charakteristice a způsobu rezervace. Máte-li jakékoli dotazy, napište nám přímo na náš WhatsApp, budeme na vás čekat!

Co dělat během lodních výletů z Los Gigantes?

Marhaba catamaran charter los gigantes tenerife (1)-min
Pronájem lodí v Los Gigantes

Městečko Los Gigantes na Tenerife nabízí svým návštěvníkům klidnou atmosféru. Vesnici obklopují neuvěřitelné útesy Los Gigantes, které ji chrání před pasáty. Tyto impozantní útesy představují největší atrakci této malebné vesničky. Vydejte se na jejich návštěvu v rámci našich výletů lodí kolem zálivu. Vezmeme vás k úpatí útesů, abyste pocítili jejich energii a obdivovali krásu scenérie. Pocítíte klid a pohodu, které potřebujete k odpojení od každodenního shonu.

Bahia de Masca - záliv Los Gigantes Masca (2)

Během procházek k útesům Los Gigantes budete moci pozorovat některé druhy kytovců, kteří obývají vody Atlantiku. Běžně zde můžete spatřit vorvaně, kosatky, plejtváky a delfíny skákavé. Ponořené části útesů lákají k hojnému výskytu mořských živočichů, bohatých a atraktivních pro potápěče. Nasaďte si masku se šnorchlem a ponořte se do fantastického světa podmořské krásy.

Výlet lodí Neptuno Tenerife do Los Gigantes z formy Sever a Jih (13)

Naše výlety do zálivu jsou relaxační. Zbavte se stresu a obnovte svou energii díky síle moře. Využijte příležitosti opalovat se a přitom vnímat jemné laskání větru. Můžete si také lehnout do stínu a pozorovat nádhernou scenérii zálivu při popíjení osvěžujícího nápoje. Postaráme se o všechno, abyste si výlet užili s radostí a příjemně. Na konci textu najdete seznam výletů lodí, které jsou k dispozici na našich webových stránkách, napište nám a rezervujte si je.

Sdílené výlety lodí z Los Gigantes

Marhaba catamaran charter los gigantes tenerife (1)-min

Objednejte si sdílené výlety lodí a pohodlně se proplouvejte po Tenerifském zálivu a vychutnávejte si krásy moře. Nabízíme výlety lodí od 2 hodin, v závislosti na délce výletu si můžete užít více aktivit. Můžete pozorovat kytovce v jejich přirozeném prostředí, plavat, šnorchlovat a navštívit útesy Los Gigantes. Podívejte se na seznam na konci textu se všemi dostupnými výlety lodí z Los Gigantes. Napište nám na náš WhatsApp a vyjasněte si své nejasnosti. Rádi vám poskytneme návrhy, které vám pomohou zlepšit zážitky z dovolené v Los Gigantes.

Soukromé pronájmy lodí pro exkluzivní plavby z Los Gigantes

Pokud chcete mít více soukromí, máme pro vás soukromé výlety lodí, abyste si mohli užívat moře v exkluzivitě. Loď bude plně k dispozici vám a vašim hostům.

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Soukromé výlety lodí z Los Gigantes jsou ideální pro oslavy zvláštních událostí na palubě. Pronajměte si báječnou luxusní jachtu a oslavte výročí svatby ve velkém stylu. Narozeniny a rozlučky se svobodou jsou na palubě katamaránu s veselou hudbou a osvěžujícími nápoji ještě zábavnější. Nabízíme různé cateringové služby, vybavení pro vodní sporty a další. V průvodci na konci textu naleznete možnosti soukromých výletů lodí. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás na WhatsApp.

Kontakt & rezervace

Ušetřete čas a peníze s našimi výlety lodí z Los Gigantes. Specializujeme se na kvalitní pronájem lodí s trasami navrženými pro maximální požitek z moře. Některé z našich lodí jsou k dispozici ke sdílenému nebo soukromému pronájmu. Nyní sledujte seznam na konci textu a prozkoumejte všechny naše aktivity. Rezervaci můžete provést vyplněním kontaktního formuláře připojeného ke každé aktivitě nebo nám můžete napsat přímo na náš WhatsApp. Vyzýváme vás, abyste nám napsali předem, protože vyřizujeme mnoho žádostí a vámi vybraná loď nemusí být vždy k dispozici ve vámi požadovaném termínu.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: