Pirmizrāde: 6 septembris, 2022 |

Aktivitātes Tenerifē, ko darīt kopā ar bērniem

Tenerifē ir aktivitātes visām gaumēm un vecumiem. Ja plānojat ceļojumu ar ģimeni, šeit atradīsiet visaptverošu ceļvedi par to, ko Tenerifē vislabāk darīt kopā ar bērniem.

Aktivitātes, ko darīt ar bērniem Tenerifē

Zemāk piedāvājam dažādas iespējas no ziemeļiem uz dienvidiem. No dabas objektiem līdz labākajiem ūdens parkiem. Atklājiet Tenerifes brīnumus un piedāvājiet saviem bērniem brīnišķīgu dienu.

Delfīnu un vaļu vērošana

eden catamaran tour tenerife

Ja mēs kaut ko zinām par bērniem, tad to, ka viņi apbrīno visu. Dodoties ar Tenerifes laivu uz Los Gigantes klintīm, viņi varēs vērot vaļus un delfīnus to dabiskajā vidē.

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)

Sagaidīt vaļveidīgo ierašanos un svinēt to parādīšanos ir ļoti jautri. Bērni lēkā un kliedz no prieka, kad parādās pirmais delfīns. Dažās konkrētās vietās var redzēt vaļus un citus jūras dzīvniekus.

Tenerifes pludmales

Bērni mīl pludmali, un Tenerifē ir daudz pludmaļu ar dažādām īpašībām.

Ņemiet viņus rotaļāties smiltīs un doties pastaigās. Sakomplektējiet peldkostīmu, lai viņi varētu spēlēties viļņos un priecāties ūdenī.

Mēs iesakām apmeklēt Fanabē pludmali, Playa Jardín un Los Cristianos, jo tur ir mierīgi viļņi un pieejami pakalpojumi.

Siam parks Kosta Adeje

Tenerifes dienvidos atradīsiet Eiropā jautrāko atrakciju parku. Tajā ir pasakainas atrakcijas ikvienam.

Lai gan parks piedāvā ekstrēmas atrakcijas, pārsteidzošus slidkalniņus un dziļus baseinus, tajā ir arī atrakcijas bērniem. Jūs atradīsiet drošas un seklās atrakcijas, kurās varēsiet izklaidēties mazajiem.

Džungļu parks

Jungle Park Tenerife (8)

Aizvediet bērnus uz Džungļu parka zooloģisko dārzu, kur varēsiet mijiedarboties ar vairāk nekā 500 dzīvniekiem.

Jūs atradīsiet surikātus, lauvas, jaguārus, krokodilus un daudz ko citu. Atrodoties Džungļu parkā, viņi jutīsies kā džungļu vidū, jo varēs izstaigāt dabas takas, ūdenskritumus, alas un piekaramos tiltiņus.

Šeit ir lieliska sikspārņu un ērgļu izrāde, ko bērni izbaudīs pilnībā.

Ūdens atrakciju parks Aqualand

Šajā ūdens atrakciju parkā jūs gaida delfīnu šovi, kas piesaista tūristus no tālienes.

Papildus atrakcijām visai ģimenei šeit ir arī tematiskās atrakcijas īpaši mazajiem.

Loro Parque

Tenerifes ziemeļos atrodas Loro Parque ar pasakainām iespējām bērniem pavadīt laiku kopā ar dzīvniekiem.

Šeit dzīvo vairāk nekā simts dzīvnieku sugu, un kopā ar parka floru tie veido skaistu un ļoti pievilcīgu dabas vidi bērniem.

Parka zvaigznes ir papagaiļi, bet jūs atradīsiet arī delfīnus, orkas, lauvas, gorillas, sarkanās pandas un daudzus citus.

Pērtiķu parks

monkey park in Tenerife South

Pavisam netālu no Los Cristianos atrodas pērtiķu parks, kurā mīt daudzi pērtiķi. Ņemiet līdzi bērnus, lai izklaidētos un rotaļātos ar pērtiķiem.

Viņi var nofotografēties ar šiem mīlīgajiem dzīvnieciņiem un dot tiem ēst augļus. Bērni būs priecīgi dalīties ar šiem dzīvniekiem to dabiskajā vidē un pilnīgā brīvībā.

Teides trošu ceļš

Kabeļvilciens piedāvā bērniem iespēju sajusties kā gaisā. Bērni jutīsies tā, it kā lidotu pa gaisu. Aizvediet viņus izpētīt parka vulkānisko ainavu. Jūsu bērni būs tik priecīgi pacelties tik augstu, ka nepārstās par to runāt.

Tenerifes priekšrocība ir labvēlīgs klimats visa gada garumā. Jūs varēsiet izbaudīt dažādas aktivitātes, ko darīt kopā ar bērniem Tenerifē. Lielāko daļu gada mums ir saule un labi laikapstākļi. Atbrauciet uz Tenerifi jebkurā gadalaikā, un jūs vienmēr atradīsiet atvērtus parkus un pludmales, kas spīd saulē.

Rezervējiet caur WhatsApp

Ieteicamās lietas, ko darīt vietnē Tenerife

Laivu čarteri vietnē Tenerife

Tematiskie parki vietnē Tenerife

Vaļu vērošana vietnē Tenerife

Rezervējiet caur WhatsApp

Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: