Ko darīt Tenerifē

Ko darīt Tenerifē

Tenerife ir visvairāk apmeklētā sala no visām Kanāriju salām. Ja esat viens no tiem laimīgajiem apmeklētājiem, kas ierodas baudīt brīvdienas Tenerifes salā, tad, iespējams, jau esat sev uzdevuši šādus jautājumus: Ko jūs gatavojaties darīt, vai arī kādas lietas ir iespējams un vērts darīt Tenerifē.

Nav viegli atrast vienkāršu atbildi, jo katrs ir nedaudz atšķirīgs savās vēlmēs. Galvenais, lai izbaudītu lieliskas brīvdienas, nav nauda, bet gan laiks, ko veltāt, lai kopā ar ģimeni vai draugiem plānotu brīvdienas.

Labā ziņa jums ir tā, ka Bananapalmbay.com mēs jums to atvieglosim. Mēs piedāvājam vairāk nekā 49 dažādas ekskursijas un darāmās lietas Tenerifē. Katru ekskursiju/nodarbību ar rokām ir atlasījusi mūsu komanda.

Šeit jūs atradīsiet mūsu sarakstu ar visām mūsu piedāvātajām aktivitātēm Tenerifē. Vienkārši izvēlieties pareizo ekskursiju vai aktivitāti un gūstiet maksimālu labumu no savām brīvdienām Tenerifē!
Lai veiktu rezervācijas pieprasījumu, vienkārši aizpildiet rezervācijas pieprasījuma veidlapu, kas atrodas ekskursijas apraksta lapas apakšā, vai sazinieties ar mums, izmantojot WhatsApp.

Tenerifē jums ir dažas lietas, kuras nevajadzētu palaist garām. Viena no tām ir augstākais kalns un vulkāns Spānijā. Majestātisko Teides kalnu un Teides nacionālo parku, kas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, jūs varat apmeklēt ar kādu no mūsu autobusu ekskursijām. Mēs piedāvājam divas dažādas ekskursijas uz Teides kalnu: pusdienas ekskursija uz Teides kalnu ar laiku, lai apmeklētu virsotni ar trošu vagoniņu.

Cits variants ir visas dienas ekskursija Teide – Masca – Icod – Garachico, kas ļauj apmeklēt arī citas nozīmīgas Tenerifes vietas, piemēram, attālo gleznaino Masca ciematu, no kura, cita starpā, paveras viens no krāšņākajiem kalnu skatiem Tenerifē. Šīs ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet arī Icod de los Vinos ar tā tūkstošgadīgo pūķa koku un veco tirdzniecības ostu Garachico, ko izpostījis vulkāna izvirdums.

Iepazīsti divas Tenerifes galvaspilsētas – veco San Krištobal de La Lagūnas un pašreizējo Santa Krusa de Tenerifes galvaspilsētu.
Jūs redzēsiet Kanāriju arhitektūras paraugus un sajutīsiet autentisko atmosfēru.

Pat ja tas nav tas, ko darīt tieši Tenerifē, jūs tomēr varat to darīt. Mēs piedāvājam jums iespēju apmeklēt La Gomeras salu, kuru ir apmeklējis Kristofors Kolumbs. Jā, tas, kurš atklāja Ameriku. Bez tā slavenā apmeklētāja sala ir slavena arī ar Garajonay nacionālo parku (vēl viens laurisilvas meža piemērs) un pat vietējo svilpju valodu, ko vietējie iedzīvotāji labprāt jums nodemonstrēs vakariņu laikā tipiskā kanāriju restorānā.

Ja meklējat kaut ko patiešām aktīvu un dinamisku, tad noteikti izmēģiniet braucienu ar ūdens motocikliem 1, 2 vai 3 stundu garumā. Jūs gūsiet daudz jautrības un atspirdzinājumu.

Papildus ūdens motocikliem mēs piedāvājam arī daudz citu atsvaidzinošu un izaicinošu Tenerifes ūdens sporta veidu.

Izbaudiet Tenerifes dienvidu daļas skatu no putna lidojuma un neaizmirstamu lidojumu sajūtu. Šo aktivitāti jūs veiksiet tandēmā ar kvalificētu paraplanierisma instruktoru, tāpēc neuztraucieties, ja jums nav iepriekšējas pieredzes.

Ir vērts iepazīt arī Tenerifes zemūdens daļu. Ja jums ir iepriekšēja pieredze, iepazīstieties ar mūsu piedāvājumiem un atklājiet labākās niršanas vietas. Vai arī, ja nekad iepriekš neesat mēģinājis nirt, mēs piedāvājam īpašu izmēģinājuma niršanas aktivitāti, lai jūs varētu gūt pirmo pieredzi niršanā Tenerifē. Un, protams, jūs varat apmeklēt sertificētu PADI kursu.

Vēl viena ļoti ieteicama aktivitāte ir vaļu un delfīnu vērošana 2, 3 vai 4,5 stundu Tenerifes laivu braucienā no Kosta Adeje. Kuģa veids un ilgums ir atkarīgs no jūsu izvēles. Vēlamies jūs informēt, ka, izvēloties 4,5 minūšu ekskursiju, jūs varēsiet apmeklēt arī iespaidīgās Los Gigantes klintis – gigantiskus veidojumus, kas aug līdz pat 600-800 metru augstumā tieši no okeāna.

Ja vēlaties pavadīt patiešām īpašu un neaizmirstamu laiku brīvdienās Tenerifē? Vai arī jums ir kāds īpašs notikums, ko svinēt, piemēram, kāzu piedāvājums vai dzimšanas dienas svinības? Tad vislabāk būs iznomāt laivu ar kapteini un noorganizēt čartera braucienu. Jūs varat izvēlēties laivas veidu un ilgumu.

Braucieni ar laivu vietnē Tenerife

Ekskursijas pa salām vietnē Tenerife

Ieteicamās lietas, ko darīt vietnē Tenerife

Laivu čarteri vietnē Tenerife

Ūdens motocikls vietnē Tenerife

Ūdens sporta veidi vietnē Tenerife

Vaļu vērošana vietnē Tenerife

Tenerife ir slavens pludmales kūrorts. Cilvēki no visas pasaules šeit ierodas visu...
Vai jūs meklējat ekskursijas uz Tenerifi? Tad sekojiet līdzi! Kopā ar mums jūs varat...
Izbaudiet, ko ekskluzīva privāta laivu čartera iespēja Tenerifē var jums piedāvāt:...