Pirmizrāde: 4 jūnijs, 2024 |

1 un 2 stundas Sea-Doo ūdens motociklu safari no Las Galletas - 21991
Rezervējiet ar iemaksu, samaksājiet atlikumu tūres dienā
Ilgums Ātrā Putna Cena Cenas Pēdējā brīža cena
Rezervācija vairāk nekā 45 dienas iepriekš Rezervācija vairāk nekā 14 dienas iepriekš Rezervācija 14 dienas vai mazāk iepriekš
1 stunda - vienvietīgs vai divvietīgs 89,00€ 95,00€ 100,00€
2 stundas - vienvietīgs vai divvietīgs 119,00€ 125,00€ 130,00€

Rezervējiet caur WhatsApp

🗺️ Maršruts

Sajūtiet jaudu, komfortu un drošību Sea-Doo vadošajā peldlīdzeklī. Mūsu ūdensmotocikliem ir dzinēji ar jaudu līdz 130 zirgspēkiem.

Lai vadītu mūsu ūdens motociklus, nav nepieciešama licence vai īpaši sertifikāti. Brauciet patstāvīgi no 16 gadu vecuma vai kopā ar pieaugušo no 8 gadu vecuma. Mēs nodrošinām apdrošināšanu, sauļošanās līdzekļus, glābšanas vestes un hidrotērpus.

Izbaudiet bezmaksas transfēru turp un atpakaļ Tenerifes dienvidos. Transfērs no citiem rajoniem ir pieejams pēc iepriekšējas vienošanās, par papildu samaksu.

Atklājiet Tenerifes skaistumu: izpētiet dienvidu krastu no El Médano līdz Los Gigantes, ja to atļauj laikapstākļi un ekskursijas ilgums. Apbrīnojiet skatu uz Teides vulkānu, bāku, alām, skaistām pludmalēm un iespaidīgajām klintīm.

Izbraukšana no Lasgaletasas ostas: Došanās ceļā no Lasgaletas ostas Tenerifes dienvidos ar transportu no Loskristianosas, Plaja de Lasamerikas un Kosta Adehes. Transports uz noteiktām vietām var iekasēt papildu maksu.

Atbrīvojieties ar ūdensmotociklu aizraušanos pa Tenerifes satriecošo piekrasti!

Iemūžiniet katru mirkli: foto un video filmēšana jūsu ūdens motocikla piedzīvojumā!

Izbaudiet savas ūdens motocikla ceļojuma atmiņas, izmantojot mūsu profesionālo foto un video filmēšanas pakalpojumu. Ceļojuma laikā mēs iemūžināsim satriecošās ainavas un okeāna mirkļus.

Ceļojuma beigās jums būs iespēja iegādāties šos krāšņos fotoattēlus un videoklipus, nodrošinot, ka jūsu neaizmirstamā pieredze tiek saglabāta uz visiem laikiem.

Veicot rezervāciju, jūs saņemsiet visu nepieciešamo informāciju, lai viegli atrastu tikšanās/aizbraukšanas vietu.

Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

  Kontaktinformācija un rezervācijas pieprasījuma veidlapa:

  Vēlaties uzzināt vairāk par rezervācijas procesu? Skatiet: Kā rezervēt?

  Lauki ar * ir obligāti

  Ekskursijas detaļas:

  Dalībnieki:

  Kontaktinformācija:

  Vēlamā maksājuma metode

  Komentāri:

  Data Treatment: Dati netiks nodoti vai pārdoti trešajām personām. Mēs ienīstam surogātpastu un nesūtīsim jums nekādu reklāmu. Dati tiks glabāti ne ilgāk kā 18 mēnešus. Izmantojot šo veidlapu, jūs piekrītat, ka šī tīmekļa vietne glabā un apstrādā jūsu datus. Atbildīgā persona: Atbildīgā persona: Jan Daniel. Mērķis: Saņemt atbildi par rezervācijas pieprasījumu un piedāvātās aktivitātes pirkumu. Šim nolūkam mēs varam sazināties ar jums pa WhatsApp, e-pastu vai tālruni.

  Saistītās darbības:

  Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

  0