Ekskursijas pa Tenerifes salu

Ekskursijas pa Tenerifes salu

Vai jūs meklējat ekskursijas uz Tenerifi? Tad sekojiet līdzi! Kopā ar mums jūs varat veikt vissvarīgākās Tenerifes salu ekskursijas.

Organizējiet savu atpūtu Tenerifē kopā ar mums. Ar mūsu salu ekskursijām jūs varat ietaupīt naudu un dārgo laiku. Uzziniet, kādas unikālas vietas un tipiskus Kanāriju salu ciematiņus noteikti ir vērts apmeklēt Tenerifē.

Uzziniet, kuras apskates vietas Tenerifē ir visieteicamākās. Šeit ir uzskaitītas tikai vissvarīgākās un ievērojamākās salu ekskursijas. Vienkārši izdariet savu izvēli.

Mēs organizējam dažādas Tenerifes salu ekskursijas un daudz ko citu. Ļoti populāra Tenerifes salu tūre ir Teide – Masca. Mēs apmeklējam Teides vulkānu, augstāko kalnu Spānijā, un autentisko Kanāriju ciematu Masca, kas atrodas priviliģētā vietā ar elpu aizraujošu panorāmas skatu uz Tenerifes kalniem.

Lai veiktu rezervāciju, vienkārši aizpildiet kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pavisam drīz! Izmēģiniet! Mēs, protams, runājam angliski, un visas mūsu ekskursijas pa salām notiek angļu valodā. Organizējiet savu atpūtu Tenerifē kopā ar mums, un jūs to nenožēlosiet, mēs jau vairāk nekā 15 gadus dzīvojam uz mūžīgā pavasara salas!

Ekskursijas pa salām vietnē Tenerife

Tenerife ir slavens pludmales kūrorts. Cilvēki no visas pasaules šeit ierodas visu...
Izbaudiet, ko ekskluzīva privāta laivu čartera iespēja Tenerifē var jums piedāvāt:...
Tenerife ir visvairāk apmeklētā sala no visām Kanāriju salām. Ja esat viens no tiem...