Kopīga ekskursija ar katamarānu Puerto Kolonā, kurā var piedalīties ne vairāk kā 11 cilvēki.

Kopīga ekskursija ar katamarānu Puerto Kolonā, kurā var piedalīties ne vairāk kā 11 cilvēki. - 13527
Kopīga ekskursija ar katamarānu Puerto Kolonā, kurā var piedalīties ne vairāk kā 11 cilvēki. - 13526
Kopīga ekskursija ar katamarānu Puerto Kolonā, kurā var piedalīties ne vairāk kā 11 cilvēki. - 13525
Kopīga ekskursija ar katamarānu Puerto Kolonā, kurā var piedalīties ne vairāk kā 11 cilvēki. - 13524
Kopīga ekskursija ar katamarānu Puerto Kolonā, kurā var piedalīties ne vairāk kā 11 cilvēki. - 13523
Kopīga ekskursija ar katamarānu Puerto Kolonā, kurā var piedalīties ne vairāk kā 11 cilvēki. - 13522
Kopīga ekskursija ar katamarānu Puerto Kolonā, kurā var piedalīties ne vairāk kā 11 cilvēki. - 13521
Kopīga ekskursija ar katamarānu Puerto Kolonā, kurā var piedalīties ne vairāk kā 11 cilvēki. - 13520
🏷️ Cenas
Pieaugušie 65,00€
No 2 līdz 12 gadiem 55,00€
Zīdaiņi Gratis
acepteded payment methods
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom

🗺️ Maršruts

Izbaudiet šo lielisko kopīgo ekskursiju ar katamarānu pa Atlantijas okeānu. Mūsu lielajā 36 pēdu garajā katamarānā ir pietiekami daudz vietas visu viesu ērtībām. Vislabākais ir tas, ka mēs pieņemam ne vairāk kā 11 pasažierus, tāpēc ikviens varēs ērti pavadīt ekskluzīvu ceļojumu.

Ekskursija ilgst 3 stundas, kas ir pietiekami ilgs laiks, lai izbrauktu pa jūru, vērotu delfīnus un vaļus, kā arī peldētos kristāldzidrajos Atlantijas okeāna ūdeņos.

Jūs redzēsiet Tenerifes slavenos vaļveidīgos no tuvuma. Katamarāns pietuvojas vietām, kur parasti parādās vaļi, delfīni un citi jūras dzīvnieki. Ņemiet līdzi fotoaparātu, lai tos iemūžinātu un iemūžinātu šo skaisto mirkli. Jūrā jūs jūtat mieru, un, redzot peldošos delfīnus, jums šķiet, ka problēmas neeksistē, ir tikai laime.

Pēc vaļu vērošanas kuģis noenkurojas skaistā līcī, kur var peldēties un snorkelēt. Pēc niršanas Tenerifes jūrā jūs dosieties prom atsvaidzināti.

Nodarbībā ir iekļauti atspirdzinoši dzērieni un uzkodas. Pēc peldes un kopīgas dzērienu baudīšanas jūs atgriezīsieties ostā. Tās būs 3 stundas intensīva prieka un relaksācijas.

Nāciet kopā ar draugiem un ģimeni. Ja ceļojat grupā, jūs varētu ieinteresēt privāta šī katamarāna vai citu kuģu noma. Pārlūkojiet mūsu tīmekļa vietni, lai uzzinātu par dažādām privātā čartera aktivitātēm Tenerifē. Jūs varat arī rakstīt mums uz mūsu WhatsApp, lai saņemtu padomu.

Sazinieties ar mums tieši tagad, lai rezervētu šo ekskursiju ar katamarānu Tenerifē. Mēs iesakām rakstīt mums divas nedēļas iepriekš, atcerieties, ka mēs saņemam daudz pieprasījumu un vietas tiek izpārdotas ļoti ātri.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
ZVANI TAGAD:

🚌 Transports Pieejams no / Sākot netālu no:

Šo aktivitāti ir viegli īstenot, ja uzturaties kādā no šiem kūrortiem:

Veicot rezervāciju, jūs saņemsiet visu nepieciešamo informāciju, lai viegli atrastu tikšanās/aizbraukšanas vietu.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
ZVANI TAGAD:

Mūsu pircēju atsauksmes:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
[trustindex no-registration=facebook]

  Kontaktinformācija un rezervācijas pieprasījuma veidlapa:

  Vēlaties uzzināt vairāk par rezervācijas procesu? Skatiet: Kā rezervēt?

  Lauki ar * ir obligāti

  Ekskursijas detaļas:

  Dalībnieki:

  Kontaktinformācija:

  Vēlamā maksājuma metode

  Komentāri:

  Data Treatment: Dati netiks nodoti vai pārdoti trešajām personām. Mēs ienīstam surogātpastu un nesūtīsim jums nekādu reklāmu. Dati tiks glabāti ne ilgāk kā 18 mēnešus. Izmantojot šo veidlapu, jūs piekrītat, ka šī tīmekļa vietne glabā un apstrādā jūsu datus. Atbildīgā persona: Atbildīgā persona: Jan Daniel. Mērķis: Saņemt atbildi par rezervācijas pieprasījumu un piedāvātās aktivitātes pirkumu. Šim nolūkam mēs varam sazināties ar jums pa WhatsApp, e-pastu vai tālruni.

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
  ZVANI TAGAD:

  Saistītās darbības:

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom