Společný výlet katamaránem v Puerto Colon pro maximálně 11 osob.

Společný výlet katamaránem v Puerto Colon pro maximálně 11 osob. - 13527
Společný výlet katamaránem v Puerto Colon pro maximálně 11 osob. - 13526
Společný výlet katamaránem v Puerto Colon pro maximálně 11 osob. - 13525
Společný výlet katamaránem v Puerto Colon pro maximálně 11 osob. - 13524
Společný výlet katamaránem v Puerto Colon pro maximálně 11 osob. - 13523
Společný výlet katamaránem v Puerto Colon pro maximálně 11 osob. - 13522
Společný výlet katamaránem v Puerto Colon pro maximálně 11 osob. - 13521
Společný výlet katamaránem v Puerto Colon pro maximálně 11 osob. - 13520
🏷️ Ceny
Dospělí 65,00€
2 až 12 let 55,00€
Děti Gratis
acepteded payment methods
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom

🗺️ Itinerář

Užijte si tento skvělý sdílený výlet katamaránem po Atlantiku. Náš velký 36stopý katamarán má dostatek místa pro pohodlí všech hostů. Nejlepší na tom je, že přijímáme maximálně 11 cestujících, takže každý bude mít na exkluzivním výletě pohodlí.

Výlet trvá 3 hodiny, což je dostatek času na plavbu po moři, pozorování delfínů a velryb a koupání v křišťálově čistých vodách Atlantiku.

Uvidíte slavné kytovce Tenerife zblízka. Katamarán se přiblíží k oblastem, kde se obvykle vyskytují velryby, delfíni a další mořští živočichové. Vezměte si fotoaparát, abyste je mohli zaznamenat a zvěčnit tento krásný okamžik. V moři pocítíte klid, a když uvidíte plavat delfíny, budete mít pocit, že problémy neexistují, že existuje jen štěstí.

Po pozorování velryb loď zakotví v krásné zátoce, kde se můžete koupat a šnorchlovat. Po ponoření do moře Tenerife budete odjíždět osvěženi.

Aktivita zahrnuje osvěžující nápoje a občerstvení. Po koupání a sdílení nápojů se vrátíte do přístavu. Budou to 3 hodiny intenzivní radosti a odpočinku.

Přijďte se svými přáteli a rodinou. Pokud cestujete ve skupině, mohl by vás zajímat soukromý pronájem tohoto katamaránu nebo jiných lodí. Prohlédněte si naše webové stránky a seznamte se s různými soukromými pronájmy na Tenerife. Můžete nám také napsat na náš WhatsApp o radu.

Kontaktujte nás právě teď a rezervujte si tento výlet katamaránem na Tenerife. Doporučujeme vám napsat nám dva týdny předem, nezapomeňte, že dostáváme mnoho žádostí a místa jsou velmi rychle vyprodána.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
ZAVOLEJTE NYNÍ:

🚌 Transport Available from / Starting near from:

Tuto aktivitu můžete snadno realizovat, pokud se ubytujete v některém z následujících rekreačních středisek:

Po rezervaci obdržíte všechny potřebné údaje, abyste snadno našli místo setkání / vyzvednutí.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
ZAVOLEJTE NYNÍ:

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
[trustindex no-registration=facebook]

  Kontaktní a rezervační formulář:

  Chcete se dozvědět více o procesu rezervace? Podívejte se na: Jak provést rezervaci?

  Pole s * jsou povinná

  Podrobnosti o exkurzi:

  Participants:

  Kontaktní informace:

  Preferovaný způsob platby

  Komentáře:

  Zpracování dat: Údaje nebudou komunikovány ani prodávány třetím stranám. Nesnášíme spam a nebudeme vám zasílat žádnou reklamu. Údaje budou uchovávány po dobu maximálně 18 měsíců. Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů touto webovou stránkou. Odpovědná osoba: Mgr: Jan Daniel. Účel: Získání odpovědi na žádost o rezervaci a nákup nabízené aktivity. Za tímto účelem vás můžeme kontaktovat na whatsappu, e-mailu nebo telefonu.

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
  ZAVOLEJTE NYNÍ:

  Související činnosti:

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom