Pirmizrāde: 6 septembris, 2022 |

Ekskursijas pa salām vietnē Tenerife

Ieteicamās lietas, ko darīt vietnē Tenerife

Laivu čarteri vietnē Tenerife

Vaļu vērošana vietnē Tenerife

Romantiskas aktivitātes Tenerifē

Tenerifē ir daudz iespēju svinēt svarīgus brīžus un dalīties tajos ar tiem, kurus mīlam visvairāk. Ja jums ir pietrūcis ideju, kā pārsteigt savu partneri, šeit mēs varam jums palīdzēt. Šodien mēs runāsim par labākajām romantiskajām lietām, ko darīt Tenerifē. Ņemiet līdzi savu dzīves mīlestību, lai izbaudītu Tenerifi un atklātu tās burvību.

Labākās idejas romantiskai atpūtai Tenerifē

Zemāk atradīsiet mūsu sarakstu ar romantiskām lietām, ko darīt Tenerifē. Izbaudiet īpašu un neaizmirstamu tikšanos ar savu partneri.

Vaļu un delfīnu vērošana

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)

Ar laivu nomu Tenerifē jūs varat nokļūt vietās, kur garām peld delfīni un vaļi. Tā ir romantiska aktivitāte, lai svinētu savu mīlestību un dalītos ar jūras dzīvniekiem savvaļā. Delfīni izstaro simpātijas, kad tie iet garām, un aizkustina visu dalībnieku sirdis.

Labākais brīdis, kad atzīties mīlestībā, ir tad, kad atrodaties Los Gigantes klinšu priekšā. Šīs milzīgās akmens sienas rada maģisku un burvīgu atmosfēru.

Pikniks Tenerifes pludmalēs

Ja ir kāda lieta, kas pastiprina romantiku, tad tā ir kopīga garda maltīte pludmalē ar vīnu, šokolādi un sarkanām rozēm.

Vakarā jūs varat baudīt skaistāko un romantiskāko saulrietu, kādu jebkad esat redzējuši kopā.

Zvaigžņu vērošana nakts debesīs

Teide by Night Tenerife (1)

Teides nacionālais parks ir brīnišķīga un burvīga dabas vide. Tur jūs atradīsiet astronomisko observatoriju, kurā ir vislabākie apstākļi, lai skaidri vērotu nakts debesis.

Dalieties mīlestībā uz zvaigznēm un zvaigznājiem ar savu partneri. Sagatavojiet dažus jaukus vārdus, ko čukstēt savam partnerim uz auss, kad viņš vai viņa vēro kosmosa bezgalību.

Ekskursijas gida pavadībā uz vīna pagrabiem ar vīna degustāciju

Mēs iesakām jums rezervēt ekskursiju uz kādu no Tenerifes vīna pagrabiem, kas ir vieni no labākajiem pasaulē. Izmantojiet iespēju uzstāties par savu mīlestību ar glāzi labākā Tenerifes vīna.

Anagas lauku parka apmeklējums

Anaga Tenerife

Tenerifes lauru meži ir maģiski un tiem piemīt neatkārtojams šarms. Izbaudiet dienu divatā Kanāriju arhipelāga skaistākajā mežā.

Apbrīnojiet savvaļas floras skaistumu un pastaigājieties starp vītoliem, lauriem, ķērpjiem un citām augu sugām.

Sajūtu ceļš Anagā

Mēs visi zinām, ka Tenerife piedāvā plašu taku klāstu visām gaumēm. Taču šoreiz mēs vēlamies ieteikt sajūtu taku Anagā – maģisku maršrutu, kurā doties kopā ar partneri un iepriecināt savas maņas.

Šajā maršrutā jūs varēsiet apmeklēt burvīgas vietas, kas piedāvā dažādas sajūtas katrai no maņām. Dažādas zīmes norāda, kur var sajust smaržas, redzēt, aptaustīt un dzirdēt.

Ar to mēs noslēdzam mūsu sarakstu ar romantiskām nodarbēm Tenerifē. Mēs esam apkopojuši dažādus variantus tipiskajām vakariņām restorānā. Mēs piedāvājam jums sajust visu, ko Tenerife var piedāvāt, un izbaudīt tās pludmales, vīnus un burvīgos mežus.

Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0