Pirmizrāde: 1 novembris, 2022 |

Vaļu un delfīnu vērošana Tenerifē

Piedāvājam jums dažādas vaļu vērošanas iespējas Tenerifē. Mūsu rīcībā ir pasakainas laivas, ar kurām var kuģot pa Atlantijas okeāna ūdeņiem un izbaudīt šo neticamo aktivitāti. Nāc un izbaudi kopā ar bērniem, draugiem un ģimeni.

Vai zinājāt, ka vaļveidīgos no haizivīm var atšķirt pēc astes? Haizivīm tās ir vertikāli, bet vaļveidīgajiem – horizontāli.

Vaļu un delfīnu vērošana Tenerifē

Dolphins jumping in Tenerife South
Mūsu laivas ir drošas videi un vaļveidīgajiem. Izbaudiet Tenerifes dienvidu daļas jūras faunu tās dabiskajā vidē.

Kuģa kapteinis ļoti labi pārzina līci, viņš ar laivu dodas uz vietām, kur ir vislabākās vaļu vērošanas iespējas.

Vālu vērošanas ekskursijas laikā Tenerifē mēs kuģojam nelielā ātrumā un uzturamies pietiekami ilgi, lai tūristi varētu izbaudīt šo pieredzi.

Tenerife ir viena no labākajām vietām pasaulē, kur vērot vaļus un delfīnus. Šī ir viena no mūsu apmeklētāju pieprasītākajām aktivitātēm. Mēs negarantējam, ka ekskursijas laikā redzēsiet delfīnus un vaļus, bet mēs jums dodam ļoti lielu varbūtību.

Dodieties ar bērniem lieliskās brīvdienās uz Tenerifi un dāvājiet viņiem pieredzi, redzot vaļus un delfīnus to dabiskajā vidē. Tā būs nepārspējama dāvana, kas viņiem atstās skaistas atmiņas.

Atgādinām, ka nedrīkst mest ūdenī atkritumus vai radīt skaļus trokšņus, kas varētu nobiedēt dzīvniekus. Izbaudiet šo pieredzi!

Sugas, kas dzīvo Tenerifes dienvidrietumu ūdeņos

Šajā apgabalā ir sastopamas līdz pat 21 vaļveidīgo sugai, no kurām dažas dzīvo pastāvīgi, bet citas – tikai noteiktos gadalaikos. Jūs varat redzēt arī dažus migrējošus vaļveidīgos, kuru ceļojuma maršruts ietver šo Atlantijas okeāna apgabalu.

Mazie delfīni

Zinātniskais nosaukums: Tursiops truncatus. Tos var saukt arī par pudelveidīgajiem delfīniem vai tursoniem, un tos var redzēt ļoti tuvu Tenerifes piekrastēm. Šī ir populārā seriāla “Flipper delfīns” delfīnu suga.

Tos var atpazīt pēc to intensīvi pelēkās krāsas, kas pakāpeniski izbalē ķermeņa apakšējās daļās. Sasnieguši brieduma vecumu, tie sasniedz 3 metru garumu. Parasti tie parasti peld vidēji 20 delfīnu grupās, un Tenerifes dienvidos tos var redzēt visu gadu.

Pludmales vaļi

Zinātniskais nosaukums: Globicephala macrorinchus, pateicoties balona formas galvai. Tos dēvē arī par loču vaļiem. Tas ir liels zobains vaļveidīgais. Tā garums var sasniegt 5 metrus un svars līdz 2 tonnām. Tiek uzskatīts, ka tie ir visdraudzīgākie vaļi.

Pilotvaļiem ir spēja ienirt vairāk nekā 1000 metru dziļumā uz vairāk nekā 20 minūtēm. Šajā apgabalā tos var redzēt visu gadu.

Atlantijas plankumainais delfīns

Zinātniskais nosaukums: Stenella frontalis. Tā nosaukums radies ķermeņa virsmas plankumu dēļ, kas pilnībā klāj tā ķermeņa virsmu pieaugušā vecumā. Tie ir ļoti aktīvi delfīni, kas peld grupās. To garums sasniedz 2,3 metrus un svars – līdz 80 kilogramiem. Tie ir reti sastopami.

Rupjazobainais delfīns

Zinātniskais nosaukums: Steno bredanensis. Tiem raksturīgi rievotie zobi, no kuriem arī cēlies to nosaukums. Tiem ir arī iegarens galvaskauss, kas ļauj tos viegli atšķirt no citām sugām. To garums sasniedz 2,7 metrus un svars ir 150 kg. To krāsa ir tumšāka nekā pudeļdelfīniem, un tiem ir gaišāki plankumi. Tie peld grupās, kurās ir vidēji 8 īpatņi. Tos var redzēt noteiktos gadalaikos.

Kašalots

Zinātniskais nosaukums: Physeter macrocephalus. Tā ir liela suga, kuras garums ir līdzīgs vaļa garumam, sasniedz 18 metrus un sver 50 tonnas. Tos var atpazīt pēc nelielā muguras spuras, lielās galvas un tumšās ādas ar svītrām.

Tās nirst līdz pat 2000 metru dziļumā un uzturas zem ūdens vairāk nekā stundu, lai meklētu barību. Visbiežāk tās redzamas pavasarī.

Parastais delfīns

Zinātniskais nosaukums: Delphinus delphis. Tā ir ļoti populāra suga visās planētas jūrās, un Tenerifē tos var redzēt ziemā. Tam raksturīgs dzeltenīgs sānu krāsojums. Tā garums sasniedz 2,5 metrus un svars ir 120 kg. Tā ir migrējoša suga.

Likteņzivs

Zinātniskais nosaukums: Pseudorca crassidens. Tas ir sabiedrisks un apburošs dzīvnieks. To atpazīst pēc izliekuma spuru vidū, slaidā ķermeņa un aptuveni 30 centimetru garās muguras spuras. Visam ķermenim ir viendabīgs tumši pelēks krāsojums. To garums sasniedz līdz 6 metriem un svars ir 1500 kg. Parasti peld lielās grupās, kurās ir līdz 50 īpatņiem. Tā ir migrējoša suga.

Privāta vaļu un delfīnu vērošanas ekskursija Tenerifē

Tālāk sniegtajā sarakstā atradīsiet dažas no mūsu piedāvātajām aktivitātēm, kas pieejamas privātā laivu čartera braucienā. Papildus informācijai par katru aktivitāti teksta beigās atradīsiet sīkāku informāciju par aktivitātēm kopā ar kontaktinformāciju rezervācijas veikšanai.

11 cilvēku ietilpīga katamarāna čartera noma ar Kalima

Tenerife - Boat Charter - (6).min
Izbaudiet dienu Atlantijas okeānā uz šī plašā 36 pēdu katamarāna klāja. Kalima ir ērta un plaša laiva, kas piemērota ikvienam. Jums būs iespēja izvēlēties no 3 līdz 8 stundu braucieniem.

Atkarībā no izvēlētā maršruta un tā ilguma jūs varēsiet vērot vaļveidīgos to dabiskajā vidē, peldēties un snorkelēt skaistā līcī, apmeklēt iespaidīgās Los Gigantes klintis un Maskas līci. Dzērieni ir iekļauti cenā.

Motorlaivas čarteris vaļu vērošanai ar Fairline 42

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot
Izbaudiet šo majestātisko motorlaivu ar 12 cilvēku ietilpību. Mēs izbraucam no Puerto Kolonas ostas uz vaļu vērošanas vietām Tenerifē. Pēc tam laiva noenkurojas, lai visi varētu izkāpt peldēties pludmalē.

Atkarībā no izvēlētā brauciena ilguma jūs varat apmeklēt El Puertito līci, klintis un krāšņo Maskas līci.

3 stundu ātrgaitas laivu čarteris ar White Heaven

Tenerife Speed Boat Charter, Puerto Colon
Nāc un izbaudi kopā ar ģimeni vai draugiem. Šīs laivas maksimālā ietilpība ir 11 pasažieri. Papildus vaļu vērošanai jūs apmeklēsiet kādu skaistu līci Tenerifes dienvidu līcī, kas var būt El Puertito de Adeje vai Diego Hernandez. Makšķerēšanas aprīkojums, dzērieni un uzkodas ir iekļauti cenā.

Kopīgi braucieni ar laivu, lai vērotu vaļus un delfīnus Tenerifē

Zemāk ir sniegts mūsu tīmekļa vietnē pieejamo aktivitāšu saraksts kopīgiem vaļu un delfīnu vērošanas braucieniem ar laivu.

Brauciens ar laivu Los Gigantes ar Freebird

catamaran tour in Tenerife with Freebird
Mēs piedāvājam jums unikālu un aizraujošu aktivitāti. Papildus vaļu vērošanai Tenerifē jūs varēsiet apskatīt iespaidīgās Los Gigantes klintis un izbaudīt okeānu.

Ekskursija izbrauc no Puerto Colón ostas uz ūdeņiem netālu no La Gomeras salas, kur mēs sagaidām delfīnus un vaļus, kas priecīgi klejo apkārt. Visbiežāk šajās teritorijās uzturas delfīni un loču vaļi.

Pēc tam, kad būsim izbaudījuši šo pieredzi, dosimies klinšu virzienā. Jūs būsiet pārsteigti, redzot šo lielo un iespaidīgo klinšu varenību, kas aizsargā Tenerifes piekrasti.

Pēc vērošanas un pastaigas gar klintīm dodamies uz Maskas līci, lai nopeldētos un izbaudītu atsvaidzinošos Atlantijas okeāna ūdeņus. Aktivitāte noslēdzas ar gardām pusdienām, kas iekļautas kompleksajā pakalpojumā, un tad mēs atgriežamies ostā.

Rezervējiet šo aktivitāti uz 3 stundām vaļu vērošanai vai uz 4,5 stundām, lai būtu vairāk laika atpūtai, jūras baudīšanai un atvēsināšanai.

Vaļu un delfīnu vērošana Tenerifē ar Royal Dolphin

royal delfin tenerife los gigantes (59)
Mums ir šī sensacionālā laiva, lai izbaudītu unikālu piedzīvojumu. Jūs varēsiet redzēt vaļus un delfīnus kā vēl nekad agrāk. Šī laiva ir aprīkota ar zemūdens logiem, kas ļaus jums vērot jūras aktivitātes zem laivas grīdas. Tajā ir arī zemūdens kameras, kas fiksē dzīvnieku kustību laivas tuvumā, lai to pārraidītu uz klāja esošajos televizoros.

Pēc Tenerifes apbrīnojamo jūras dzīvnieku apskates jūs dosieties garām Los Gigantes klintīm. Daudzi, kas tur ir bijuši, pauž izbrīnu un sajūsmu par to milzīgajiem izmēriem. Pēc tam jūs aizvedīs uz Maskas līci, lai atspirdzinoši nopeldētos tā gardajos ūdeņos. Apstāšanās laikā līcī varēsiet atpūsties uz smiltīm, peldēties un snorkelēt. Visu, ko vēlaties iespaidīgām brīvdienām, jūs atradīsiet ar Royal Dolphin katamarānu.

Brauciens noslēgsies ar gardām pusdienām, pēc kurām atgriezīsieties ostā. Atcerieties, ka mums ir transports uz dažādiem Tenerifes kūrortiem, tikai rakstiet mums, lai noskaidrotu pieejamību.

Vaļu vērošanas ekskursija ar Eden katamarānu

eden catamaran tour tenerife
Mums ir aktivitāte, kurā ir pietiekami daudz laika, lai redzētu vaļveidīgos Tenerifē. Šī ekskursija ilgst divas stundas, un tās laikā jūs dosieties uz vietām, ko visbiežāk apmeklē delfīni un vaļi.

Kuģis izbrauc no Puerto Colon ostas Costa Adeje uz blakus esošo La Gomeras salu. Ekskursijas mērķis ir vērot vaļus un delfīnus to dabiskajā vidē. Ekskursijā iekļauts atspirdzinošs dzēriens.

Mums ir arī 3 stundu ekskursija, lai būtu vēl jautrāk. Ja jūs izīrējat laivu uz 3 stundām, jūs varat izkāpt krastā, lai atvēsinātos un izpeldētos. Cenā ir iekļauti arī bezalkoholiskie dzērieni, ūdens un alus.

Brauciens ar kuģīti uz Los Gigantes ar Maxicat

maxicat catamaran tenerife
Piedāvājam jums šo brīnišķīgo ekskursiju, lai apskatītu klintis un vaļveidīgos to dabiskajā vidē. Laiva izbrauc no Puerto Colon, Costa Adeje, lai meklētu vaļveidīgos. Atcerieties, ka šī ir viena no labākajām vietām delfīnu un vaļu vērošanai. Pēc to pamanīšanas laiva dodas klinšu virzienā.

Šajā laivas braucienā ir iekļautas pusdienas un pietura Masca līcī peldēšanai un snorkelēšanai. Atcerieties, ka pēc pieprasījuma mēs piedāvājam transfērus no dažādām Tenerifes vietām, piemēram, Los Cristianos vai Puerto de la Cruz.

Transports

Mēs piedāvājam transporta pakalpojumus tiem, kas uzturas Tenerifes dienvidu un Puertoriko de la Krūzas svarīgākajos tūrisma centros. Tas būs atkarīgs no jūsu izvēlētās aktivitātes un no jūsu uzturēšanās vietas Tenerifē.

contact us
Lai iegūtu plašāku informāciju par vaļu un delfīnu vērošanu Tenerifē, aicinām jūs rakstīt mums uz mūsu WhatsApp, ar kuras starpniecību mēs jūs informēsim par transporta pieejamību līdz vietai, kurā esat apmetušies. Mēs piedāvājam transportu no Los Cristianos, Playa de Las Americas, Puerto de la Cruz, Los Gigantes, Costa Adeje, Puerto Santiago un citām vietām.

Rezervējiet caur WhatsApp

Vaļu vērošana vietnē Tenerife

Rezervējiet caur WhatsApp

Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: