Pirmizrāde: 6 septembris, 2022 |

Privāta ekskursija pa Tenerifi

Mēs aicinām jūs iepazīt Kanāriju arhipelāga lielāko salu, tās ainavas, paražas un vēsturi, dodoties privātā ekskursijā uz Tenerifi. Jūs dosieties pieredzējuša gida pavadībā uz salas simboliskākajām vietām. Iepazīsti, sajūti un izbaudi katru Tenerifes stūrīti.

Tenerife ir mūžīgā pavasara sala. Mums vienmēr ir labi laikapstākļi. Mēs gaidām jūs jebkurā gadalaikā, lai jūs varētu pastaigāties pa Tenerifes ielām un apmeklēt tās burvīgos ciematiņus.

Iepazīstiet Tenerifi profesionāla gida pavadībā

tenerife day trip teide masca icod garachico

Privātās ekskursijas Tenerifē ir lieliskas, lai iepazītu katru salas stūrīti ar pilnīgu ekskluzivitāti.

Pārvietošana notiek ērtā luksusa autobusā. Transfēri tiek veikti viesnīcā vai iepriekš norunātā vietā.

Iepazīstiet Santa Cruz de Tenerife, Teide nacionālo parku, Masca, La Laguna, Taganana, Tenerifes vīna dārzus, La Gomera un daudzas citas vietas. Izvēlieties maršrutus ar vairākiem salas punktiem, lai tos visus apskatītu vienā dienā.

Jūs varat arī pasūtīt ekskursijas, lai iepazītu salu no krasta. Iznomājot laivu Tenerifē, jūs varat mierīgi kuģot pa Atlantijas okeāna ūdeņiem, kas apjož salu. Izbaudiet salas skatus, sauļojieties un atpūtieties laivas solārijā. Braucienu ar laivu laikā jūs varat arī iegremdēties jūrā un izbaudīt pludmales.

Privātas ekskursijas iznomāšanas priekšrocības Tenerifē

tenerife day trip teide masca icod garachico

Lai gan jūs varat apceļot visu salu vienatnē, jūs nevarēsiet izbaudīt visus tās burvības veidus, kā tas būtu iespējams ar pieredzējušu gidu. Tenerifē ir skaistas dabas ainavas, izcila gastronomija, krāšņas pludmales un daudz kuriozu, ko atklāt.

Turklāt jums nebūs jāuztraucas par to, kā pārvietoties un kādiem maršrutiem sekot. Atstājiet visu ekspertu rokās, kamēr jūs baudīsiet savu atvaļinājumu.

Privātā ekskursijā jūs aizmirsīsiet par cilvēku pūļiem, tikai nelielu grupu kopā ar gidu. Jūs varat doties kopā ar savu draugu grupu un ne ar kādu citu. Aizmirstiet par lielajām grupām, kas pilnas ar svešiniekiem, un pūļa burzmu un kņadu. Tā ir patīkama pieredze, jo jūs izbaudīsiet ekskursiju daudz personiskāk.

Iepazīstiet un izbaudiet katru vietu, uzziniet par tās vēsturi un interesantajiem punktiem. Aizvediet unikālas atmiņas par savām brīvdienām Tenerifē.

Kā rezervēt?

Ar mums jūs ietaupīsiet laiku un naudu. Zemāk jūs atradīsiet dažādas mūsu piedāvātās ekskursijas Tenerifē.

Lai veiktu rezervāciju, vienkārši aizpildiet kontaktformu. Jau gadiem ilgi mēs saviem apmeklētājiem sniedzam patīkamus iespaidus. Ar mūsu privātajām ekskursijām Tenerifē jūs iepazīsiet interesantākās salas vietas.

Neaizmirstiet, ka jums mums ir jāraksta iepriekš. Mums ir ierobežots vietu skaits, un mums ir jāizvērtē pieejamība jūsu izvēlētajā dienā. Šī aktivitāte salā ir ļoti pieprasīta, tāpēc ieteicams nodrošināt savu vietu iepriekš.

Zemāk Jūs atradīsiet dažādas privātas ekskursijas Tenerifē, lai Jūs varētu izlemt, ar ko sākt. Kopā ar mums ceļojiet pa salu no ziemeļiem uz dienvidiem.

Rezervējiet caur WhatsApp

Ekskursijas pa salām vietnē Tenerife

Ieteicamās lietas, ko darīt vietnē Tenerife

Rezervējiet caur WhatsApp

Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: