Pirmizrāde: 29 marts, 2022 | Pēdējoreiz atjaunots: 1 februāris, 2024 | Autors: Jan Daniel

Saulriets un zvaigznes Tenerifē - 11478
Saulriets un zvaigznes Tenerifē - 11477
Saulriets un zvaigznes Tenerifē - 11476
Saulriets un zvaigznes Tenerifē - 11475
Saulriets un zvaigznes Tenerifē - 11474
Saulriets un zvaigznes Tenerifē - 11473
Saulriets un zvaigznes Tenerifē - 11472
🏷️ Cenas
Vienam pieaugušajam 114,00€
no 8 līdz 13 gadiem 94,00€
ar pikniku +14,50€
acepteded payment methods
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
ZVANI TAGAD:
🗺️ Maršruts

Izbaudiet taku uz Pico Viejo skatu punktu, no kura var vērot skaistākos saulrietus. Pēc tam apbrīnojiet zvaigznes un zvaigznājus tālskata teleskopos.

Teides nacionālā parka debesīs zvaigznes spīd spožāk nekā jebkur citur, jo šeit nav gaismas piesārņojuma. Tā ir viena no labākajām vietām uz planētas, kur vērot zvaigznes.

Ekskursija sākas ar braucienu ar Taides trošu vagoniņu uz Spānijas augstākās virsotnes virsotni, kas atrodas 35555 metru augstumā virs jūras līmeņa. No turienes mēs vērosim saulrietu un redzēsim, kā Teides ēna izplatās tālumā.

Ja vēlaties, varat sarīkot pikniku trošu vagoniņa bāzes stacijā.

Pēc vakariņām mēs vērosim zvaigznes trošu vagoniņa bāzes stacijas autostāvvietā. Šeit Starlights eksperti palīdzēs jums atklāt debesu ķermeņus ar tālskata teleskopiem.

Sīkāka informācija

Ilgums: aptuveni 8 stundas.

Ekskursija spāņu, angļu, vācu valodā.

Ierobežojumi:

-Personas ar sirds un asinsvadu problēmām, grūtnieces un bērni līdz 3 gadu vecumam nedrīkst braukt ar trošu vagoniņu, jo pastāv risks, ka augstums var kaitēt viņu veselībai.

-Saskaņā ar spēkā esošajiem noteikumiem cilvēkiem ar fiziskiem vai kustību traucējumiem nav atļauts braukt ar trošu vagoniņu, jo pastāv evakuācijas risks.

-Ir svarīgi ņemt vērā, ka gadījumā, ja iekārtas pārtrauktu darboties neparedzētu tehnisku iemeslu dēļ, cilvēkiem no augšējās stacijas būtu jānolaižas kājām pa stāvām kalnu takām.

-Bērniem, kas jaunāki par 8 gadiem, šajā Teide ekskursijā naktī nav atļauts piedalīties.

-Līdz cilvēkiem ar veselības problēmām pirms šīs nakts ekskursijas uz Teide jākonsultējas ar ārstu.

ATCELŠANAS NOTEIKUMI

Ja laikapstākļi neļauj izmantot trošu vagoniņu aktivitātes “Saulriets un zvaigznes” laikā, saulriets tiks vērots no Mirador de Chío vai no Los Roques de García, un tiks atmaksāti 37 eiro pieaugušajiem un 18,50 eiro bērniem, ja tie nav rezidenti, kas izmanto trošu vagoniņu.

Gadījumā, ja aktivitāte tiek nolīgta bez transporta un trošu vagoniņš apmeklējuma dienā nedarbojas, klients pats ar saviem līdzekļiem nokļūst alternatīvajā vietā.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
ZVANI TAGAD:
🚌 Transports Pieejams no / Sākot netālu no:

Šo aktivitāti ir viegli īstenot, ja uzturaties kādā no šiem kūrortiem:

Veicot rezervāciju, jūs saņemsiet visu nepieciešamo informāciju, lai viegli atrastu tikšanās/aizbraukšanas vietu.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
ZVANI TAGAD:
Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

  Kontaktinformācija un rezervācijas pieprasījuma veidlapa:

  Vēlaties uzzināt vairāk par rezervācijas procesu? Skatiet: Kā rezervēt?

  Lauki ar * ir obligāti

  Ekskursijas detaļas:

  Dalībnieki:

  Kontaktinformācija:

  Vēlamā maksājuma metode

  Komentāri:

  Data Treatment: Dati netiks nodoti vai pārdoti trešajām personām. Mēs ienīstam surogātpastu un nesūtīsim jums nekādu reklāmu. Dati tiks glabāti ne ilgāk kā 18 mēnešus. Izmantojot šo veidlapu, jūs piekrītat, ka šī tīmekļa vietne glabā un apstrādā jūsu datus. Atbildīgā persona: Atbildīgā persona: Jan Daniel. Mērķis: Saņemt atbildi par rezervācijas pieprasījumu un piedāvātās aktivitātes pirkumu. Šim nolūkam mēs varam sazināties ar jums pa WhatsApp, e-pastu vai tālruni.

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
  ZVANI TAGAD:
  Saistītās darbības:
  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
  ZVANI TAGAD: