Pirmizrāde: 6 septembris, 2022 |

Ieteicamās lietas, ko darīt vietnē Tenerife

Tematiskie parki vietnē Tenerife

Ūdens parki Tenerifē

Ir pienācis laiks runāt par baseiniem un slidkalniņiem. Piedāvājam jums iepazīties ar neparastākajiem un jautrākajiem ūdens parkiem Tenerifē. Vai esat gatavi to izmantot kopā ar draugiem un ģimeni?

Siam parks Kosta Adeje pilsētā

Siam Park, Water Park in Tenerife South

Siam Park ir unikāls ar savu tematiku. Tas ir veidots pēc Taizemes dizaina. Viss, ko tur redzēsiet, pārcels jūs uz Taizemi. Ekskursija pa parku ir piedzīvojums pats par sevi, jo katra atrakcija un ainava ir sensacionāla.

Tas ir ieguvis atzinību kā labākais parks pasaulē. Tajā atradīsiet atrakcijas ikvienam. Siam parkā jūs varat baudīt:

 • ātrgaitas slidkalniņi
 • Milzīgi pludiņi
 • straujteces
 • Dažādas iekārtas bērniem
 • Pasaulē lielāko viļņu baseinu
 • Cabana zona
 • Šampanieša klubs

Ap atrakciju apkārtni ir izvietoti bezmaksas šūpuļtīkli apmeklētāju atpūtai.

Aqualand Costa Adeje

Aqualand ir fantastiskas atrakcijas mazajiem, tāpēc tā ir lieliska vieta, kur doties kopā ar bērniem. Tajā ir arī ekstrēmākas atrakcijas pusaudžiem un pieaugušajiem.

Tā ir sadalīta četrās dažādās zonās, kurās ikviens var izbaudīt:

 • ChillOut & Play Zone: šī ir klusā zona, kas paredzēta atpūtai. Tajā ir hidromasāžas pakalpojums, džakuzi un gara upe, kur ļauties atpūtai uz piepūšamā matrača.
 • Ģimenes zona: klusa zona bērniem. Šeit atradīsiet baseinus un slidkalniņus bērniem. Vecāki var atpūsties apkārt esošajās atpūtas zonās.
 • KidzWorld zona: īpaša zona bērniem. Tajā ir mazāki slidkalniņi un pirātu un piedzīvojumu tematikas zonas.
 • Adrenalīna zona: dinamiskākā parka zona. Nav vārdu, lai aprakstītu adrenalīnu un sajūtu kopumu, ko piedzīvosiet. Atrakciju nosaukumi ir Tsunami, Cyclone, Kamikaze, Gravity, Tornad un citi. Ar šiem nosaukumiem tikai iedomājieties, cik fantastiskas tās ir.

Aqualand var baudīt arī delfīnu šovu. Apmeklējiet izglītojošās nodarbības, lai uzzinātu vairāk par šiem jautrajiem dzīvniekiem. Varat arī kopā ar tiem peldēties ūdenī.

Dodieties atpūsties un izbaudiet atpūtu ģimenes lokā, jo Aqualand ir viss, ko jūs meklējat ūdens atrakciju parkā.

Ja esat devies atvaļinājumā uz Tenerifi, jūs nevarat aizbraukt, neizbaudot tās ūdens parku baseinus, slidkalniņus un šovus. Jūs atradīsiet atrakcijas bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem.

Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0