Ko darīt Puerto de la Cruz

Ko darīt Puerto de la Cruz

Uzziniet, ko vislabāk var darīt Puerto de la Krūzā vai no tās. Mēs augstu vērtējam jūsu laiku, tāpēc šeit esam atlasījuši populārākās un populārākās ekskursijas un aktivitātes, kas liks jums apbrīnot šo fantastisko salu un izklaidēs jūs jūsu brīvdienu laikā Tenerifē. Mēs esam vietējie eksperti ar vairāk nekā 5 gadu pieredzi tirgū, tāpēc varat būt droši, ka visas šeit minētās nodarbes ir jūsu uzmanības vērtas.

Nezaudēsim vairs ne mirkli un sāksim iepazīt visas brīnišķīgās lietas, ko varat darīt Puerto de la Cruz vai no tās.

Pērciet ceļu, pilnu visu ekskursiju, ekskursiju un aktivitāšu sarakstu no Puerto de la Cruz jūs atradīsiet zem mūsu ceļveža.

Ja jau esat izvēlējies pavadīt atvaļinājumu šajā apbrīnojamajā kūrortā, iespējams, jūs vēlaties uzzināt, kādi ir galvenie apskates objekti, kas pirmām kārtām ir darāmie Puerto de la Cruz un tās apkārtnē. Šeit jūs atradīsiet atbildes. Un atcerieties, ka šīs nodarbes ir piemērotas visiem atpūtniekiem: ģimenēm, pāriem, draugu kompānijām. Visas šīs aktivitātes ir piemērotas arī bērniem. Tāpēc tās patiešām ir vispopulārākās un ieteicamākās.

 

Iet uz Apmeklēt Teides kalnu. Šis punkts patiesībā ir tikpat svarīgs vienmēr, kad uzturaties Puerto de la Cruz vai citā Tenerifes kūrortā. Vienkārši tāpēc, ka Teide ir viena no visvairāk apmeklējuma vērtajām vietām Tenerifē. Muguras smadzenes saviļņojoši un sirdi saviļņojoši panorāmas skati, augstākais kalns Spānijā un slavenais nacionālais parks, kas pasludināts par UNESCO Pasaules mantojuma objektu, neļaus jums palikt vienaldzīgiem.

Kopā ar mums jums ir 2 iespējas apmeklēt Teides kalnu no Puerto de La Cruz: pusdienas ekskursija vai Pilnas dienas ekskursija Teide-Masca.

Anaga ir vēl viena vieta, ko noteikti vajadzētu apmeklēt no Puertoriko de la Krūzas. Senais laurisilvas lietus mežs liks jums aizmirst, ka dzīvojat 21. gadsimtā.

Lai apmeklētu Anagu, mēs piedāvājam ekskursiju ar autobusu no Puerto de la Cruz, kas aizvedīs arī uz La Lagunu un Santa Krusu de Tenerife, tāpēc jums būs iespēja iepazīt Kanāriju vēsturi un kultūru.

Šīs milzīgās klintis ir vēl viena dabas bagātība, ko Tenerife var piedāvāt saviem viesiem. Visvienkāršākais veids, kā tās apmeklēt no Puerto de la Cruz, ir brauciens ar laivu. Šī iespēja ir arī vislabākā, ja vēlaties gūt patiesi elpu aizraujošus iespaidus, jo vislabākais skats uz klintīm paveras no jūras.

Tomēr siltā saule un okeāns, iespējams, ir galvenie iemesli, kādēļ uzturēties Puertoriko de la Krūzā, tomēr ar tiem nepietiek, lai jūs izklaidētu visu atvaļinājuma laiku. Lūk, dažas jautras aktivitātes, kas noteikti palīdzēs dažādot jūsu brīvdienas Puerto de la Krūzā.

Dodieties vērot vaļus vai delfīnus. Šī aktivitāte ir lieliski piemērota jebkura vecuma cilvēkiem. Neviens nepaliks vienaldzīgs, vērojot šo skaisto un graciozo vaļveidīgo rotaļas to dabiskajā vidē. Jūs varat vērot vaļus vai delfīnus jebkurā gadalaikā, jo tie pastāvīgi uzturas Tenerifes ūdeņos. Visbiežāk sastopamās sugas ir pudelveidīgie delfīni un loču vaļi. Papildus tikšanās reizēm ar vaļiem un delfīniem jūs varēsiet atpūsties un baudīt laiku uz kuģa, peldēties un snorkelēt. Visi laivu braucieni sākas no Tenerifes dienvidu daļas, bet mēs piedāvājam arī dažas iespējas ar iekāpšanu no Puerto de la Cruz, piemēram, katamarānu Royal Delfin.

Vaļu vērošana no Costa Adeje sniedz vairāk iespēju izvēlēties laivu un ekskursiju. Ja jums ir automašīna, arī tas varētu būt jums piemērots variants.

Dodieties uz Siam Park vai Loro Parque. Abas ir vienas no apmeklētākajām vietām Tenerifē, un tās būs lieliska izvēle, ja esat ieradušies ar bērniem.

Loro parkā ir lielākā papagaiļu kolekcija, lielākā pingvīnu izstāde, daudz dažādu šovu un citas iespaidīgas lietas. Siam parks garantē lielisku atpūtu gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Atgriezieties viduslaikos San Migeles pilī, vērojot bruņinieku cīņas. Šī ir lieliska ģimenei draudzīga nodarbe.

Ļaujiet mums pastāstīt, ka mēs piedāvājam daudz citu jautru lietu un aktivitāšu Tenerifes dienvidos. Tāpēc, ja jums ir automašīna vai varat ierasties dienvidos ar autobusu, iepazīstieties ar mūsu iespējām, ko darīt Kosta Adeje.

Papildus visām minētajām ekskursijām un aktivitātēm Puerto de la Cruz piedāvā daudz ko darīt. Atvēliet laiku pastaigām pa vēsturisko centru. Tas ir labs piemērs autentiskai Kanāriju arhitektūrai, un jums patiks izpētīt tā diezgan šaurās ieliņas ar krāsainiem namiņiem. Atpūtieties koku ēnā pie Plaza Charco. Ja esat izsalkuši, šeit ir daudz kafejnīcu un restorānu ar kanāriju, spāņu, itāļu, itāļu un starptautisko virtuves ēdienu.

Un, protams, kādas brīvdienas var būt bez pludmales. Netālu no Loro parka jūs atradīsiet skaistu melno smilšu pludmali – Playa Jardin.

Puerto de la Cruz ir slavenākais kūrorts Tenerifes ziemeļos. Tas ir iecienīts atpūtas galamērķis daudziem tūristiem, galvenokārt eiropiešiem, kuri apmeklē Tenerifi skaistās ainavas, apbrīnojamo pludmaļu ar dabīgām melnām smiltīm un maigā klimata dēļ.

Puerto de la Cruz tuvākā lidosta ir ziemeļu lidosta Los Rodeos. No turienes ar sabiedrisko autobusu vai taksometru līdz jūsu atrašanās vietai var nokļūt 25-30 minūtēs. Runājot par izmitināšanu, Puerto de la Krūzā jūs varat atrast gan greznākās viesnīcas, gan dzīvokļus par pieņemamām cenām.

Klimats šeit ir maigs visa gada garumā, tomēr mazāk sauss nekā Tenerifes dienvidos.

Braucieni ar laivu vietnē Puerto del la Cruz

Ekskursijas pa salām vietnē Puerto del la Cruz

Ieteicamās lietas, ko darīt vietnē Puerto del la Cruz

Kvadraciklu safari vietnē Puerto del la Cruz

Tematiskie parki vietnē Puerto del la Cruz