Vaļu un delfīnu vērošana no Puertoriko de la Krusas ar transportu

Vaļu un delfīnu vērošana no Puertoriko de la Krusas ar transportu

Guide

Mūsu uzņēmums specializējas vaļu vērošanas ekskursijās no Puertoriko de la Krūza un citiem Tenerifes reģioniem. Mēs aicinām jūs izbaudīt šo apbrīnojamo aktivitāti jūsu brīvdienu laikā uz salas. Mēs piedāvājam jums pasakainas ekskursijas ar iekļautu transportu dažādos Tenerifes reģionos pēc pieprasījuma.

Mūsu vietnē jūs atradīsiet arī dažādus kuģus, ar kuriem pavadīt lielisku dienu jūrā. Mēs piedāvājam jums laivas, jahtas, buru laivas, katamarānus un citas laivas. Ņemiet līdzi savus draugus un ģimeni, lai svinētu svarīgus notikumus jūrā.

Vaļu un delfīnu vērošana no Puerto de la Cruz

Šīs aktivitātes laikā jūs varēsiet redzēt un iepazīt Tenerifes jūras faunu tuvplānā tās dabiskajā vidē. Tā ir lieliska un ļoti vērtīga pieredze. Mūsu laivas ir drošas videi un vaļveidīgajiem.

Mums ir kapteiņi ar ilgu pieredzi, kas piedāvā šo pakalpojumu. Viņi ļoti labi pārzina Tenerifes līci un labākās vietas vaļu vērošanai.

Kā mēs visi zinām, Tenerife ir viena no labākajām vietām pasaulē, kur vērot vaļus, delfīnus un citus vaļveidīgos. Mēs nevaram garantēt, ka jūs redzēsiet daudz jūras dzīvnieku, bet mēs zinām, ka ir liela iespēja tos redzēt. Ūdeņos starp Tenerifi un La Gomeras salu visu gadu koncentrējas dažādas vaļveidīgo sugas.

Mēs aicinām jūs tos vērot ar cieņu un apbrīnot to skaistumu. Jūs varat fotografēt, ierakstīt video un vienkārši izbaudīt mirkli. Tas, ko nedrīkst darīt, ir peldēties kopā ar delfīniem un citiem dzīvniekiem, nedrīkst mest ūdenī atkritumus un radīt skaļus trokšņus, kas tos var biedēt.

Dodieties ar savu partneri romantiskā izbraucienā, kuru svētīs jūra un vaļveidīgo prieks, kas mīt laivas tuvumā. Tā ir arī lieliska iespēja pārsteigt bērnus, kuriem šī aktivitāte ļoti patīk.

Ko jūs varat darīt vaļu un delfīnu vērošanas laikā?

 los-gigantes-tenerife-spain
Mēs zinām, ka šo brīnišķīgo dzīvnieku vērošana pati par sevi ir fantastiska nodarbe, tomēr izbraucienu ar kuģīti laikā Puerto de La Krusā jūs varat baudīt arī citas aktivitātes. Mēs aicinām jūs rezervēt vaļu un delfīnu vērošanas ekskursiju, kas ļaus jums arī:

 • atpūsties uz laivas
 • sauļoties saulē
 • Apbrīnot skatu
 • dalīties ar ģimeni, draugiem un partneri
 • Apbrīnot Los Gigantes klintis
 • Atsvaidzinieties un nopeldieties kādā no Tenerifes pludmalēm

Jūs varat rezervēt mūsu laivu braucienus ar dažādu ilgumu. Garākos maršrutos ir iekļauts Los Gigantes klinšu apmeklējums – majestātisks dabas piemineklis, kuru nedrīkst palaist garām. Šīs milzīgās sienas paceļas virs Tenerifes krastiem vidēji 500 metru augstumā. Arī zemūdens nirēji var peldēt tuvu to pamatiem, kas redzami līdz pat 30 metru dziļumā.

Vēl viens interesants apskates objekts, ko nedrīkst palaist garām, ir Maskas līcis. Tā ir ikoniska mazā Tenerifes pludmale. Tā atrodas uz klintīm, un to var sasniegt tikai ar laivu vai kājām. Šeit jūs atradīsiet komfortablu dabas vidi, kas aicina atpūsties. Ja vēlaties rezervēt laivu braucienu, kas ietver šos punktus, vienkārši rakstiet mums uz WhatsApp, un mēs ar prieku palīdzēsim jums izvēlēties piemērotāko aktivitāti.

Vaļveidīgie, kurus var redzēt Tenerifē

Šajā sadaļā mēs vēlamies jums pastāstīt par dažām vaļveidīgo sugām, kuras varēsiet redzēt vaļu vērošanas laivu braucienu laikā.

Peldošais delfīns (Tursiops truncatus)

Full HD - shortbeaked-common-dolphin-delphinus-delphis-malaga-spain (1)
Šī ir vispazīstamākā delfīnu suga Tenerifes ūdeņos. To var sastapt ļoti tuvu piekrastei, peldot grupās pa 20 līdz 30 īpatņiem. Sasnieguši brieduma vecumu, tie sasniedz 3 metru garumu un vidēji 2,7 metru garumu agrīnā pieaugušā vecumā. Tos var redzēt visu gadu konkrētos Tenerifes dienvidrietumu piekrastes apgabalos.

Pludmales vaļi (Globicephala macrorinchus)

Full HD - pilot-whale-globicephala-melas-atlantic-ocean
Pazīstams arī kā pilotvaļnis. Tā ir suga, kas pieder delfīnveidīgo dzimtai, bet sava lieluma dēļ pieder pie vaļu apzīmējuma. Tas ir zobains vaļveidīgais, kura garums var pārsniegt 5 metrus un svars vairāk nekā 2 tonnas. Tenerifē tas sastopams visu gadu.

Papildus šīm vaļveidīgo sugām Tenerifē noteiktos gadalaikos sastopami arī citi vaļveidīgie. Tā ir arī daļa no citu vaļveidīgo migrācijas ceļa, tāpēc, ja dosieties uz Tenerifi īstajā laikā, arī tos varēsiet redzēt. Turpmākajā sarakstā mēs piedāvājam dažus no delfīniem vai vaļiem, kurus var redzēt Tenerifē:

 • Vaļu pleksteņzivis
 • Brīda vaļu
 • Ziemeļu spuras vaļu
 • Svītrainais delfīns
 • Freizera delfīns
 • Killer valis
 • Riso delfīns
 • Kājbikses vaļi
 • Pigmejs spermālzivs
 • cita starpā

Privāta vaļu un delfīnu vērošanas ekskursija Puerto de la Krūzā

Zemāk atradīsiet pārskatu par mūsu piedāvātajām privātajām ekskursijām ar laivu Puerto de la Krūzā. Teksta beigās atradīsiet pilnu aktivitāšu sarakstu. Noklikšķinot uz katras no tām, redzēsiet sīkāku informāciju un rezervācijas veidlapu.

Motorlaivas čarteris vaļu vērošanai ar Fairline 42

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

Šī ir iespaidīga motorlaiva ar 12 cilvēku ietilpību, kas ļaus jums izbaudīt jūru ar komfortu. Mēs izbraucam no Puerto Kolonas ostas uz vispiemērotākajām vietām, lai vērotu vaļus un delfīnus Tenerifē. Pēc tam, kad būsiet izbaudījuši jūras dzīvniekus, laiva noenkurojas, lai visi varētu doties peldēties un snorkelēt.

Neptuno privāto laivu čarteris grupām

Neptuno Tenerife Private Boat Charter
Ar šo brīnišķīgo laivu, kas paredzēta līdz 22 viesiem, jūs aizmirsīsiet par visām problēmām. Izbaudiet neaizmirstamu dienu Tenerifes dienvidu ūdeņos. Jums būs iespēja vērot vaļveidīgos no tuvuma to dabiskajā vidē. Pēc delfīnu skaistuma novērtēšanas laiva dosies uz līci, kur varēsiet peldēties un snorkelēt.

Privāta laivas čartera brauciens vaļu vērošanai kopā ar Galatea

Sailing Boat Charter in Tenerife Galatea
Iznomājiet šo sensacionālo buru laivu līdz 7 pasažieriem jau tagad. Nāc un izbaudi aizraujošu piedzīvojumu, lai redzētu vaļus un delfīnus to dabiskajā vidē. Svinējiet kopā ar draugiem un ģimeni Atlantijas okeānā ar ekskluzivitāti. Kuģis piebrauc pavisam tuvu vietām, kur mīt vaļveidīgie, tāpēc jūs varēsiet tos redzēt un dzirdēt. Pēc vērošanas varēsiet atvēsināties skaistā līcī. Makšķerēšanas aprīkojums, dzērieni un uzkodas ir iekļauti cenā.

Kopīgas ekskursijas delfīnu un vaļu vērošanai no Puerto de la Cruz

Zemāk ir norādīts saraksts ar ekskursijām un laivām, kas pieejamas vaļu un delfīnu vērošanai no Puertoriko de la Krūza.

Vaļu un delfīnu vērošana Tenerifē ar Freebird

catamaran tour with freebird to los gigantes
Mēs piedāvājam jums šo fantastisko ekskursiju ar iekāpšanu no galvenajām Puerto de La Cruz viesnīcām. Ekskursija ilgs 4 ar pusi stundas, un jūs varēsiet iepazīties ar Tenerifes vaļveidīgajiem no Puertor de la Krūza.

Atpūtieties šajā mierīgajā jūras braucienā, kura laikā varēsiet apmeklēt arī Los Gigantes klintis un Maskas līci. Lai nodrošinātu veiksmīgu vaļu vērošanas braucienu, laiva dodas uz vietām, kur visdrīzāk notiks vaļu vērošana.

Ekskursijā iekļauta pastaiga gar Los Gigantes klintīm, lai apbrīnotu to varenību, un pēc tam apstāšanās Maskas līcī, lai atsvaidzinātos peldē. Pēc tam baudīsim gardas pusdienas un beidzot atgriezīsimies ostā. Izbaudiet kopā ar draugiem un ģimeni jautru dienu jūrā kopā ar vaļiem un delfīniem.

Ekskursija vaļu vērošanai Tenerifē ar Royal Dolphin no Puerto de la Cruz

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)
Aicinām Jūs uzkāpt uz Royal Dolphin, liela lielā katamarāna, lai kopā ar draugiem svinētu svētkus un labi pavadītu laiku. Ja esat Puerto de la Cruz, šī aktivitāte ir domāta tieši Jums.

Royal Dolphin, kas ilgst 4,5 stundas, piedāvā jums jautru un patīkamu ekskursiju, lai apskatītu vaļus un delfīnus Tenerifē. Ar šo laivu piedzīvojums ir daudz jautrāks un atstāj mums vislabākās atmiņas. Laiva ir aprīkota ar zemūdens logiem grīdā, caur kuriem var vērot mierīgi zem jūras peldošos dzīvniekus.

Laiva ir aprīkota arī ar zemūdens kamerām, kas ieraksta skaistus zemūdens aktivitāšu video, kurus var projicēt uz klāja. Izmantojot televizorus, jūs varēsiet izbaudīt, kā mierīgi un mierīgi dzīvnieki tuvojas laivai.

Pēc vērošanas kuģis dodas uz Los Gigantes klintīm, kas jūs pārsteigs ar savu lielo izmēru un augstumu. Pēc tam mēs ieradīsimies Maskas līcī, lai kopā ar draugiem izpeldētos un paspēlētos pludmalē. Ekskursija noslēgsies ar gardām bufetes pusdienām pirms atgriešanās ostā.

Šī aktivitāte piedāvā savākšanu Puerto de La Cruz, viss, kas jums jādara, ir uzrakstīt mums uz mūsu WhatsApp, lai pārbaudītu transfēra pieejamību atbilstoši vietai, kurā esat apmetušies.

Maxicat brauciens ar katamarānu uz milžiem

Šīs 5 stundu aktivitātes laikā jūs varēsiet vērot delfīnus un vaļus no Puerto de la Cruz. Mēs piedāvājam transfēru pēc pieprasījuma, atcerieties iepriekš rakstīt mums uz WhatsApp, lai veiktu rezervāciju.

maxicat catamaran tenerife
Šīs ekskursijas laikā jūs varēsiet tuvplānā aplūkot salas burvīgākos jūras dzīvniekus. La Gomeras tuvumā ir daudz delfīnu un vaļu, kas bieži nāk pie laivām, lai sasveicinātos.

Pēc vērošanas Maxicat dodas uz Maskas līci, lai visi varētu atvēsināties jūrā. Atlantijas okeāna ūdeņi gaida jūs, lai izbaudītu sensacionālu dienu. Jūs varat sauļoties, spēlēties smiltīs, peldēties un snorkelēt. Jūs pavadīsiet lielisku dienu kopā ar ģimeni un labākajiem draugiem.

Transports

Mēs piedāvājam savākšanu no dažādām Puerto de La Cruz vietām. Lai sniegtu jums vairāk informācijas, sazinieties ar mums tieši tagad, izmantojot mūsu WhatsApp, lai noskaidrotu transfēra pieejamību atbilstoši vietai, kurā esat apmetušies.

Mēs aicinām jūs rezervēt mūsu vaļu vērošanas aktivitātes no Puertoriko de la Krūza. Mums ir viss, kas jums nepieciešams, lai izbaudītu šo pieredzi. Mums ir pirmās klases laivas, pieredzējuši kapteiņi un mūsu klientu gaumei pielāgoti maršruti. Atstājiet visu mūsu rokās. Mēs nododam jūsu rīcībā mūsu WhatsApp, lai informētu mūs par jūsu šaubām un veiktu rezervāciju. Sarakstā teksta beigās mēs jums parādīsim konkrētāku informāciju par mūsu aktivitātēm, un, ievadot katru no tām, jūs atradīsiet visu, ko tās piedāvā, kā arī kontaktinformāciju rezervācijas veikšanai. Mēs gaidām jūs, lai izbaudītu maģisku pieredzi brīvdienu laikā Tenerifē.

Vaļu vērošana vietnē Puerto del la Cruz

Mūsu pircēju atsauksmes:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!