Pirmasis leidimas: 10 lapkričio, 2022 |

Banginių ir delfinų stebėjimas iš Puerto de la Kruso su pervežimu

Mūsų įmonė specializuojasi banginių stebėjimo ekskursijose iš Puerto de la Kruso ir kitų Tenerifės vietovių. Kviečiame Jus mėgautis šia nuostabia veikla per atostogas saloje. Pagal pageidavimą siūlome pasakiškas ekskursijas su įskaičiuotu transportu įvairiose Tenerifės vietovėse.

Mūsų svetainėje taip pat rasite įvairių laivų, kuriais galėsite praleisti puikią dieną jūroje. Siūlome jums valčių, jachtų, burlaivių, katamaranų ir kitų laivų. Pasikvieskite draugus ir šeimą švęsti svarbių įvykių jūroje.

Banginių ir delfinų stebėjimas iš Puerto de la Kruso

Šio užsiėmimo metu galėsite iš arti pamatyti ir pažinti Tenerifės jūrų fauną jų natūralioje aplinkoje. Tai puiki ir labai naudinga patirtis. Mūsų laivai yra saugūs aplinkai ir banginiams.

Šią paslaugą teikia ilgametę patirtį turintys kapitonai. Jie puikiai pažįsta Tenerifės įlanką ir geriausias banginių stebėjimo vietas.

Kaip visi žinome, Tenerifė yra viena geriausių vietų pasaulyje stebėti banginius, delfinus ir kitus banginius. Negalime garantuoti, kad pamatysite daug jūrų gyvūnų, tačiau žinome, kad yra didelė tikimybė juos pamatyti. Vandenyse tarp Tenerifės ir La Gomeros salos ištisus metus koncentruojasi įvairių rūšių banginių rūšys.

Kviečiame juos pagarbiai stebėti ir grožėtis jų grožiu. Galite fotografuoti, filmuoti ir tiesiog mėgautis akimirka. Ko negalima daryti, tai plaukioti su delfinais ir kitais gyvūnais, negalima mėtyti šiukšlių į vandenį ir skleisti garsių garsų, kurie gali juos išgąsdinti.

Pasiimkite savo partnerį į romantišką išvyką, palaimintą jūros ir šalia valties esančių banginių džiaugsmo. Tai taip pat puiki proga nustebinti vaikus, kuriems ši veikla labai patinka.

Ką galite veikti banginių ir delfinų stebėjimo metu?

 los-gigantes-tenerife-spainMes žinome, kad šių nuostabių gyvūnų stebėjimas savaime yra fantastiškas užsiėmimas, tačiau kelionių laivu Puerto de La Cruz metu galite mėgautis ir kita veikla. Kviečiame užsisakyti banginių ir delfinų stebėjimo ekskursiją, kurios metu taip pat galėsite:

 • atsipalaiduoti laive
 • degintis saulėje
 • grožėtis vaizdais
 • Pasidalyti su šeima, draugais ir partneriu
 • grožėtis Los Gigantes uolomis
 • Atsigaivinkite ir išsimaudykite viename iš Tenerifės paplūdimių.

Galite užsisakyti įvairios trukmės mūsų keliones laivu. Į ilgesnius maršrutus įtrauktas apsilankymas Los Gigantes uolose – didingame gamtos paminkle, kurio negalite praleisti. Šios milžiniškos sienos virš Tenerifės pakrantės iškilusios vidutiniškai 500 metrų aukštyje. Povandeniniai narai taip pat gali paplaukioti netoli jų pamatų, kurie matomi iki 30 metrų gylyje.

Kitas lankytinas objektas, kurio nevalia praleisti, yra Maskos įlanka. Tai kultinis nedidelis Tenerifės paplūdimys. Jis įsikūręs ant uolų ir pasiekiamas tik valtimi arba pėsčiomis. Čia rasite jaukią natūralią aplinką, kviečiančią atsipalaiduoti. Jei norite užsisakyti kelionę laivu, į kurią būtų įtraukti šie taškai, tiesiog parašykite mums „WhatsApp” ir mes mielai padėsime išsirinkti jums tinkamiausią veiklą.

Banginiai, kuriuos galite pamatyti Tenerifėje

Šiame skyriuje norėtume papasakoti apie kai kurias banginių rūšis, kurias galėsite pamatyti per keliones laivu, skirtas banginių stebėjimui.

Mažasis delfinas (Tursiops truncatus)

Full HD - shortbeaked-common-dolphin-delphinus-delphis-malaga-spain (1)Tai geriausiai žinoma delfinų rūšis Tenerifės vandenyse. Jis aptinkamas labai arti pakrantės, plaukiojantis grupėmis po 20-30 individų. Subrendę jie pasiekia 3 metrų dydį, o ankstyvojo suaugimo laikotarpiu – vidutiniškai apie 2,7 metro. Tam tikrose Tenerifės pietvakarių pakrantės vietose jas galima pamatyti ištisus metus.

Bandomieji banginiai (Globicephala macrorinchus)

Full HD - pilot-whale-globicephala-melas-atlantic-oceanTaip pat žinomas kaip bandomasis banginis. Tai delfininių (Delphinidae) šeimai priklausanti rūšis, tačiau dėl savo dydžio priskiriama banginių pavadinimui. Tai dantytieji banginiai, kurių ilgis gali viršyti 5 metrus, o svoris – daugiau kaip 2 tonas. Tenerifėje jis aptinkamas ištisus metus.

Be šių banginių rūšių, tam tikrais metų laikais Tenerifėje gyvena ir kitos. Ji taip pat yra kitų banginių migracijos maršruto dalis, todėl, jei nuvyksite tinkamu laiku, galėsite juos pamatyti. Šiame sąraše pateikiame keletą delfinų ar banginių, kuriuos galite pamatyti Tenerifėje:

 • Finų banginiai
 • Brydės banginį
 • Šiaurinis banginis
 • Dryžuotasis delfinas
 • Freizerio delfinas
 • Banginis žudikas
 • Risso delfinas
 • Kašalotiniai banginiai
 • Kašalotiniai banginiai
 • be kita ko

Privati banginių ir delfinų stebėjimo ekskursija Puerto de la Kruso mieste

Žemiau rasite mūsų privačių ekskursijų laivu Puerto de la Kruso mieste apžvalgą. Teksto pabaigoje rasite visą veiklos sąrašą. Paspaudę ant kiekvienos iš jų, pamatysite daugiau informacijos ir užsakymo formą.

Motorinės valties nuoma banginių stebėjimui su „Fairline 42

Tenerifės motorinės valties „Fairline 42” pėdų čarterisTai įspūdinga motorinė valtis, kurioje telpa 12 žmonių ir kurioje galėsite patogiai mėgautis jūra. Išplaukiame iš Puerto Kolono uosto į tinkamiausias Tenerifės banginių ir delfinų stebėjimo vietas. Pasigrožėjus jūros gyvūnais, laivas išmetamas į inkarą, kad visi galėtų pasiplaukioti ir nardyti.

„Neptuno” privataus laivo nuoma grupėms

Neptuno Tenerife Private Boat CharterSu šiuo nuostabiu laivu, kuriame telpa iki 22 svečių, pamiršite visus rūpesčius. Mėgaukitės nepamirštama diena Tenerifės pietų vandenyse. Galėsite iš arti pamatyti banginius jų natūralioje aplinkoje. Įvertinę delfinų grožį, laivu plauksite link įlankos, kurioje galėsite plaukioti ir nardyti.

Privatus laivo užsakomasis reisas banginių stebėjimui su „Galatea

Sailing Boat Charter in Tenerife GalateaIšsinuomokite šį sensacingą burlaivį iki 7 keleivių jau dabar. Atvykite ir pasimėgaukite įspūdingu nuotykiu, kurio metu pamatysite banginius ir delfinus jų natūralioje aplinkoje. Švęskite su draugais ir šeima Atlanto vandenyne su išskirtinumu. Laivas atplaukia visai netoli banginių praplaukimo vietų, todėl galėsite juos pamatyti ir išgirsti. Po stebėjimo galėsite atsigaivinti gražioje įlankoje. Į kainą įskaičiuota nardymo įranga, gėrimai ir užkandžiai.

Bendros ekskursijos į delfinus ir banginius iš Puerto de la Kruso

Toliau pateikiamas ekskursijų ir laivų, kuriais galima stebėti banginius ir delfinus iš Puerto de la Kruso, sąrašas.

Banginių ir delfinų stebėjimas Tenerifėje su Freebird

catamaran tour with freebird to los gigantesSiūlome jums šią fantastišką ekskursiją su paėmimu iš pagrindinių Puerto de La Kruzo viešbučių. 4 su puse valandos trukmės ekskursija iš Puerto de la Kruso leis pasigrožėti Tenerifės banginiais.

Atsipalaiduokite per šią ramią kelionę jūra, kurios metu taip pat galėsite aplankyti Los Gigantes uolas ir Masca įlanką. Kad kelionė būtų sėkminga, laivas plaukia į tas vietas, kuriose banginių stebėjimas yra labiausiai tikėtinas.

Į ekskursijos programą įeina pasivaikščiojimas palei Los Gigantes uolas, kad galėtumėte pasigrožėti jų didybe, ir sustojimas Masca įlankoje, kur galėsite atsigaivinti ir išsimaudyti. Po to mėgausimės skaniais pietumis ir galiausiai grįšime į uostą. Kartu su draugais ir šeima mėgaukitės smagia diena jūroje su banginiais ir delfinais.

Banginių stebėjimo ekskursija Tenerifėje su „Royal Dolphin” iš Puerto de la Cruz

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)Kviečiame įlipti į „Royal Dolphin” – didelį katamaraną ir švęsti su draugais bei gerai praleisti laiką. Jei esate Puerto de la Kruso mieste, ši pramoga kaip tik Jums.

Laivas „Royal Dolphin” trunka 4,5 valandos ir siūlo jums smagią ir malonią ekskursiją pamatyti banginius ir delfinus Tenerifėje. Plaukiant šiuo laivu patirti įspūdžiai yra kur kas linksmesni ir palieka geriausius prisiminimus. Laive įrengti povandeniniai langai grindyse, pro kuriuos galite stebėti ramiai po jūra plaukiojančius gyvūnus.

Laive taip pat įrengtos povandeninės kameros, kurios įrašo gražius povandeninės veiklos vaizdo įrašus, kurie bus rodomi laive. Per televizorių galėsite mėgautis ramiu ir tyliu gyvūnų, artėjančių prie valties, ritmu.

Po stebėjimo laivas plaukia link Los Gigantes uolų, kurios jus sužavės savo dydžiu ir aukščiu. Tada atvyksime į Masca įlanką, kur galėsite maudytis ir žaisti paplūdimyje su draugais. Ekskursija baigsis skaniais švediško stalo pietumis prieš grįžtant į uostą.

Šią veiklą siūlome pasiimti Puerto de La Cruz, jums tereikia parašyti mums į mūsų „WhatsApp” programą ir patikrinti, ar yra galimybė nuvežti pagal vietą, kurioje esate apsistoję.

Išvyka „Maxicat” katamaranu į milžinus

Per šią 5 valandų trukmės pramogą iš Puerto de la Kruso galėsite stebėti delfinus ir banginius. Pervežimą siūlome pagal užsakymą, nepamirškite iš anksto parašyti mums „WhatsApp”, kad galėtumėte rezervuoti.

maxicat catamaran tenerife

Šios ekskursijos metu galėsite iš arti pamatyti žaviausius salos jūrų gyvūnus. Netoli La Gomeros esančioje teritorijoje yra daug delfinų ir banginių, kurie dažnai priplaukia prie laivų pasisveikinti.

Po stebėjimo „Maxicat” plaukia į Maskos įlanką, kad visi galėtų atsigaivinti jūroje. Atlanto vandenynas laukia jūsų, kad galėtumėte pasimėgauti įspūdinga diena. Galite degintis, žaisti smėlyje, plaukioti ir nardyti. Praleisite puikią dieną su šeima ir geriausiais draugais.

Transportas

Siūlome pasiimti iš įvairių Puerto de La Cruz vietų. Kad gautumėte daugiau informacijos, susisiekite su mumis jau dabar mūsų „WhatsApp” programa ir sužinokite, ar yra galimybė nuvežti pagal vietą, kurioje esate apsistoję.

Kviečiame užsisakyti mūsų banginių stebėjimo užsiėmimus iš Puerto de la Kruso. Turime viską, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis įspūdžiais. Turime aukščiausios klasės laivus, patyrusius kapitonus ir maršrutus, pritaikytus klientų skoniui. Palikite viską mūsų rankose. Suteikiame savo „WhatsApp”, kad galėtumėte mums pranešti savo abejones ir atlikti rezervacijas. Teksto pabaigoje esančiame sąraše pateikiame konkretesnę informaciją apie mūsų veiklas, o įėję į kiekvieną iš jų rasite viską, ką jos siūlo, ir kontaktinę formą, kad galėtumėte atlikti rezervaciją. Laukiame jūsų, kad per atostogas Tenerifėje patirtumėte stebuklingų įspūdžių.

Užsisakykite per WhatsApp

Banginių stebėjimas į Puerto del la Cruz

Užsisakykite per WhatsApp

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: