Pozorování velryb a delfínů z Puerto de la Cruz s dopravou

Pozorování velryb a delfínů z Puerto de la Cruz s dopravou

Guide

Naše společnost se specializuje na výlety za pozorováním velryb z Puerto de la Cruz a dalších oblastí Tenerife. Zveme vás, abyste si tuto úžasnou aktivitu užili během své dovolené na ostrově. Na požádání vám nabízíme báječné výlety s dopravou v ceně v různých oblastech Tenerife.

Na našich webových stránkách najdete také různé lodě, na kterých můžete strávit skvělý den na moři. Nabízíme vám čluny, jachty, plachetnice, katamarány a další lodě. Vezměte své přátele a rodinu a oslavte s nimi významné události na moři.

Pozorování velryb a delfínů z Puerto de la Cruz

Během této aktivity budete moci vidět a poznat mořskou faunu Tenerife zblízka v jejich přirozeném prostředí. Je to skvělý a velmi obohacující zážitek. Naše lodě jsou bezpečné pro životní prostředí i pro kytovce.

Máme kapitány s dlouholetými zkušenostmi, kteří tuto službu nabízejí. Znají velmi dobře Tenerifský záliv a nejlepší místa pro pozorování velryb.

Jak všichni víme, Tenerife je jedním z nejlepších míst na světě pro pozorování velryb, delfínů a dalších kytovců. Nemůžeme vám zaručit, že uvidíte mnoho mořských živočichů, ale víme, že je velká šance je spatřit. Ve vodách mezi Tenerife a ostrovem La Gomera se celoročně soustřeďují různé druhy kytovců.

Zveme vás, abyste je pozorovali s respektem a obdivovali jejich krásu. Můžete fotografovat, natáčet videa a jednoduše si užívat okamžiky. Co nesmíte, je plavat s delfíny a dalšími zvířaty, nesmíte házet odpadky do vody a vydávat hlasité zvuky, které by je mohly vyděsit.

Vezměte svého partnera na romantický výlet, požehnaný mořem a radostí z kytovců v blízkosti lodi. Je to také skvělá příležitost, jak překvapit děti, které si tuto aktivitu velmi užívají.

Co můžete dělat během pozorování velryb a delfínů?

 los-gigantes-tenerife-spainVíme, že pozorování těchto krásných zvířat je samo o sobě fantastickou aktivitou, nicméně během výletů lodí v Puerto de La Cruz se můžete věnovat i dalším aktivitám. Zveme vás k rezervaci výletu za pozorováním velryb a delfínů, který vám umožní také:

 • odpočívat na lodi
 • opalovat se na slunci
 • Obdivovat výhledy
 • Sdílet s rodinou, přáteli a partnerem
 • obdivovat útesy Los Gigantes
 • Osvěžte se a zaplavte si na jedné z tenerifských pláží.

Naše výlety lodí si můžete objednat v různých délkách trvání. Delší trasy zahrnují návštěvu útesů Los Gigantes, majestátní přírodní památky, kterou si nemůžete nechat ujít. Tyto obrovské stěny se tyčí nad pobřežím Tenerife do průměrné výšky 500 metrů. Podvodní potápěči se mohou přiblížit k jejich základům, které jsou k vidění v hloubce až 30 metrů.

Další zajímavostí, kterou byste neměli vynechat, je záliv Masca. Jedná se o ikonickou malou pláž na Tenerife. Nachází se na útesech a dostanete se k ní pouze lodí nebo pěšky. Najdete zde příjemné přírodní prostředí, které vybízí k odpočinku. Pokud si chcete objednat výlet lodí, který zahrnuje i tato místa, stačí nám napsat na WhatsApp a my vám rádi pomůžeme vybrat pro vás nejvhodnější aktivitu.

Kytovci, které můžete vidět na Tenerife

V této části bychom vás rádi informovali o některých druzích kytovců, které budete moci spatřit během lodních výletů za pozorováním velryb.

Delfín skákavý (Tursiops truncatus)

Full HD - shortbeaked-common-dolphin-delphinus-delphis-malaga-spain (1)Jedná se o nejznámější druh delfína ve vodách Tenerife. Vyskytuje se velmi blízko pobřeží a plave ve skupinách o 20 až 30 jedincích. V dospělosti dosahují velikosti 3 metrů, v raném věku pak v průměru asi 2,7 metru. Můžete je vidět po celý rok ve specifických oblastech jihozápadního pobřeží Tenerife.

Plejtvák obrovský (Globicephala macrorinchus)

Full HD - pilot-whale-globicephala-melas-atlantic-oceanZnámý také jako velryba pilotní. Jedná se o druh patřící do čeledi delfínovitých, ale vzhledem ke své velikosti patří k označení velryba. Jedná se o ozubeného kytovce, který může přesahovat délku 5 metrů a vážit více než 2 tuny. Na Tenerife se vyskytuje po celý rok.

Kromě těchto druhů kytovců se na Tenerife v určitých ročních obdobích vyskytují i další. Je také součástí migrační trasy dalších kytovců, takže pokud se sem vydáte ve správnou dobu, budete je moci také spatřit. V následujícím seznamu vám představíme některé z delfínů nebo velryb, které můžete na Tenerife vidět:

 • Plejtvák obrovský
 • velryba Brydeova
 • Plejtvák obrovský
 • Delfín pruhovaný
 • Delfín Fraserův
 • Kosatka dravá
 • Delfín Rissoův
 • Velryba vorvaňovec
 • Pygmejská velryba
 • mimo jiné

Soukromý výlet za velrybami a delfíny v Puerto de la Cruz

Níže najdete přehled našich soukromých výletů lodí v Puerto de la Cruz. Na konci textu najdete kompletní seznam aktivit. Po kliknutí na každou z nich se zobrazí další podrobnosti a rezervační formulář.

Pronájem motorového člunu na pozorování velryb s lodí Fairline 42

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

stopJedná se o působivý motorový člun s kapacitou 12 osob, který vám umožní užívat si moře v pohodlí. Vyplouváme z přístavu Puerto Colon do nejvhodnějších oblastí pro pozorování velryb a delfínů na Tenerife. Poté, co se pokocháte mořskými živočichy, loď zakotví, aby si všichni mohli zaplavat a zašnorchlovat.

Soukromý pronájem lodi Neptuno pro skupiny

Neptuno Tenerife Private Boat CharterS touto nádhernou lodí až pro 22 osob zapomenete na všechny problémy. Užijte si nezapomenutelný den ve vodách jižního Tenerife. Budete moci zblízka pozorovat kytovce v jejich přirozeném prostředí. Poté, co oceníte krásu delfínů, zamíří loď k zátoce, kde si můžete zaplavat a šnorchlovat.

Soukromý pronájem lodi na pozorování velryb s Galateou

Sailing Boat Charter in Tenerife GalateaPronajměte si tuto senzační plachetnici až pro 7 cestujících právě teď. Přijeďte si užít fascinující dobrodružství a pozorovat velryby a delfíny v jejich přirozeném prostředí. Oslavujte se svými přáteli a rodinou v Atlantickém oceánu s exkluzivitou. Loď připluje velmi blízko míst, kde se kytovci míhají, takže je budete moci vidět a slyšet. Po pozorování se můžete zchladit v krásné zátoce. V ceně je zahrnuto šnorchlovací vybavení, nápoje a občerstvení.

Společné výlety za delfíny a velrybami z Puerto de la Cruz

Níže je uveden seznam výletů a lodí, které jsou k dispozici pro pozorování velryb a delfínů z Puerto de la Cruz.

Pozorování velryb a delfínů na Tenerife se společností Freebird

catamaran tour with freebird to los gigantesNabízíme vám tento fantastický výlet s vyzvednutím z hlavních hotelů v Puerto de La Cruz. V délce 4 a půl hodiny se budete moci podělit s kytovci Tenerife z Puerto de la Cruz.

Odpočiňte si během tohoto klidného výletu na moře, při kterém můžete navštívit také útesy Los Gigantes a zátoku Masca. Loď zamíří do oblastí, kde je největší pravděpodobnost pozorování velryb, aby byl výlet úspěšný.

Součástí výletu je procházka podél útesů Los Gigantes, kde můžete obdivovat jejich majestátnost, a poté zastávka v zátoce Masca, kde se můžete osvěžit koupáním. Poté si vychutnáme chutný oběd a nakonec se vrátíme do přístavu. Užijte si s přáteli a rodinou zábavný den na moři s velrybami a delfíny.

Výlet za velrybami na Tenerife s Royal Dolphin z Puerto de la Cruz

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)Zveme vás na palubu Royal Dolphin, velkého katamaránu, na oslavu s přáteli a dobrou zábavu. Pokud jste v Puerto de la Cruz, je tato aktivita určena právě vám.

Loď Royal Dolphin, která trvá 4,5 hodiny, vám nabízí zábavný a příjemný výlet za velrybami a delfíny na Tenerife. S touto lodí je zážitek zábavnější a zanechá v nás ty nejlepší vzpomínky. Loď je vybavena podvodními okny v podlaze, kterými můžete pozorovat zvířata klidně plující pod hladinou.

Loď je také vybavena podvodními kamerami, které zaznamenávají krásná videa podvodní aktivity, která se promítají na palubě. Prostřednictvím televizorů si budete moci vychutnat klidné a pohodové tempo živočichů, kteří se k lodi přibližují.

Po pozorování zamíří loď k útesům Los Gigantes, které vás ohromí svou velikostí a výškou. Poté dorazíme do zátoky Masca, kde se můžete vykoupat a pohrát si na pláži s přáteli. Výlet zakončíme chutným obědem formou bufetu a poté se vrátíme do přístavu.

Tato aktivita nabízí vyzvednutí v Puerto de La Cruz, stačí nám napsat na náš WhatsApp a ověřit dostupnost transferu podle místa, kde jste ubytováni.

Výlet katamaránem Maxicat na Obry

Při této pětihodinové aktivitě budete moci pozorovat delfíny a velryby z Puerto de la Cruz. Transfer nabízíme na vyžádání, nezapomeňte nám předem napsat na WhatsApp, abyste si ho mohli rezervovat.

maxicat catamaran tenerifeBěhem této exkurze budete moci zblízka pozorovat nejpůvabnější mořské živočichy ostrova. V oblasti poblíž La Gomery žije mnoho delfínů a velryb, kteří často připlouvají k lodím, aby se s vámi pozdravili.

Po pozorování se Maxicat vydá do zátoky Masca, aby se všichni mohli zchladit v moři. Vody Atlantiku čekají na to, až si užijete senzační den. Můžete se opalovat, hrát si v písku, plavat a šnorchlovat. Strávíte skvělý den s rodinou a nejlepšími přáteli.

Doprava

Nabízíme vyzvednutí z různých míst v Puerto de La Cruz. Abychom vám poskytli více informací, kontaktujte nás právě teď na našem WhatsAppu a ověřte si dostupnost transferu podle místa, kde jste ubytováni.

Zveme vás k rezervaci našich aktivit v oblasti pozorování velryb z Puerto de la Cruz. Máme pro vás vše, co potřebujete, abyste si tento zážitek užili. Máme prvotřídní lodě, zkušené kapitány a trasy přizpůsobené vkusu našich klientů. Svěřte vše do našich rukou. Dáváme vám k dispozici náš WhatsApp, kde nám můžete sdělit své pochybnosti a provést rezervaci. V seznamu na konci textu vám ukážeme konkrétnější podrobnosti o našich aktivitách a po zadání každé z nich najdete vše, co nabízí, spolu s kontaktním formulářem pro rezervaci. Těšíme se, že si během své dovolené na Tenerife užijete kouzelné zážitky.

Pozorování velryb na Puerto del la Cruz

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Související články:

Pláže v Puerto del la Cruz