Výlety lodí z Puerto de la Cruz

Výlety lodí z Puerto de la Cruz

Puerto de la Cruz je hlavní letovisko na severu Tenerife. Mnoho rekreantů z celého světa si ho vybírá pro jeho neuvěřitelnou krajinu, příjemné klima a autentickou kanárskou atmosféru.

 

Kromě slunění na krásných přírodních plážích se zde nabízí spousta výletů a aktivit, které můžete podniknout přímo v Puerto de la Cruz nebo z něj. Na našich webových stránkách najdete podrobné informace o tom, co dělat v Puerto de la Cruz, můžete si je prohlédnout zde.

Nyní bychom se chtěli trochu více zmínit o jedné z našich oblíbených aktivit – o výletech lodí za pozorováním velryb a vysvětlit vám, co během tohoto fantastického výletu uvidíte a budete dělat.

Naše výlety lodí začínají v přístavu Puerto Colon, který se nachází na jihu Tenerife. Nemusíte se starat, jak se tam dostat po svých, na všechny výlety lodí, které jsou dostupné z Puerto de la Cruz, nabízíme zdarma autobus z vašeho hotelu.

Tenerife je ideálním místem pro pozorování velryb a delfínů během celého roku.

Výlety lodí vám umožní vidět tato krásná zvířata v jejich přirozeném prostředí. A je dokonce zaručeno, že se s některým z nich setkáte.

Delfín skákavý a plejtvák obrovský jsou pravděpodobnější druhy, které potkáte. Místa, kde je můžete pozorovat, jsou soustředěna ve vodách mezi Tenerife a La Gomerou. Jakmile tedy nastoupíte na palubu, poplujete směrem k La Gomeře a uděláte si zastávku, abyste si mohli vychutnat pozorování velryb nebo delfínů hrajících si jen kousek od vás. Je to naprosto úžasný zážitek pro děti i dospělé.

Kromě pozorování velryb a delfínů budete během plavby lodí odpočívat, užívat si slunce, plavat a šnorchlovat a prostě se skvěle bavit s rodinou, párem nebo přáteli. Během výletu lodí máte také možnost prohlédnout si jižní pobřeží Tenerife.

A během 4,5hodinového výletu můžete navštívit i úchvatné útesy Los Gigantes. Teď už tedy chápete, proč je výlet lodí jednou z nejoblíbenějších aktivit na Tenerife a naprostou povinností.

Další možností, která bude k dispozici pouze v případě, že si během dovolené na Tenerife pronajmete auto (při pobytu v Puerto de la Cruz), je pronájem jedné z našich soukromých lodí v Costa Adeje.

Pokud si chcete udělat výlet lodí, stačí se podívat na naše možnosti z Puerto de la Cruz. Provedení rezervace vám zabere jen pár minut. V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kdykoli kontaktovat telefonicky nebo vyplnit kontaktní formulář.

Výlety lodí na Puerto del la Cruz

Související články:

Zjistěte, co nejlepšího můžete podniknout v Puerto de la Cruz nebo z něj. Vážíme...