Výlety loďou z Puerto de la Cruz

Výlety loďou z Puerto de la Cruz

Puerto de la Cruz je hlavné letovisko na severe Tenerife. Mnohí dovolenkári z celého sveta si ho vyberajú pre neuveriteľnú krajinu, príjemné podnebie a autentickú kanársku atmosféru.

 

Okrem toho, že si tu môžete užívať slnko na nádherných prírodných plážach, je tu množstvo výletov a aktivít, ktoré môžete podniknúť priamo v Puerto de la Cruz alebo z neho. Na našej webovej stránke nájdete podrobné informácie o tom, čo robiť v Puerto de la Cruz, pozrieť si ich môžete tu.

Teraz by sme sa chceli trochu viac zmieniť o jednej z našich obľúbených aktivít – o výletoch loďou na pozorovanie veľrýb a vysvetliť vám, čo všetko počas tohto fantastického výletu uvidíte a budete robiť.

Naše výlety loďou začínajú v prístave Puerto Colon, ktorý sa nachádza na juhu Tenerife. Nemusíte sa starať, ako sa tam dostať po vlastných, na všetky výlety loďou vám ponúkame bezplatný autobus z vášho hotela, ktorý je k dispozícii z Puerto de la Cruz.

Tenerife je ideálnym miestom na pozorovanie veľrýb a delfínov počas celého roka.

Výlety loďou vám umožnia vidieť tieto krásne zvieratá v ich prirodzenom prostredí. A je dokonca zaručené, že sa s niektorým z nich stretnete.

Pravdepodobnejšie druhy, ktoré stretnete, sú delfín skákavý a veľryba lodivod. Miesta na ich pozorovanie sú sústredené vo vodách medzi ostrovmi Tenerife a La Gomera. Akonáhle teda nastúpite na palubu, budete sa plaviť smerom na La Gomeru a urobíte si zastávku, aby ste si vychutnali pozorovanie veľrýb alebo delfínov hrajúcich sa len neďaleko. Je to absolútne ohromujúci zážitok pre deti aj dospelých.

Okrem pozorovania veľrýb a delfínov si počas plavby loďou oddýchnete, budete si užívať slnko, plávať a šnorchlovať a jednoducho sa skvele zabavíte s rodinou, párom alebo priateľmi. Počas výletu loďou máte tiež možnosť vidieť južné pobrežie Tenerife.

A počas 4,5-hodinového výletu môžete navštíviť aj úchvatné útesy Los Gigantes. Takže teraz už chápete, prečo je výlet loďou jednou z najobľúbenejších aktivít na Tenerife a absolútnou povinnosťou.

Ďalšou možnosťou, ktorá bude k dispozícii len v prípade, že si počas dovolenky na Tenerife prenajmete auto (pobyt v Puerto de la Cruz), je prenájom jednej z našich súkromných lodí v Costa Adeje.

Ak si chcete urobiť výlet loďou, stačí si pozrieť naše možnosti z Puerto de la Cruz. Vytvorenie rezervácie vám zaberie len pár minút. Ak máte akékoľvek otázky, vždy nás môžete kontaktovať telefonicky alebo vyplniť kontaktný formulár.

Výlety loďou na Puerto del la Cruz

Súvisiace články:

Zistite, čo najlepšie môžete robiť v Puerto de la Cruz alebo z neho. Ceníme si...