Čo robiť v Los Cristianos

Čo robiť v Los Cristianos

Los Cristianos je krásne mestečko na juhu Tenerife, hneď vedľa slávnej pláže Playa de Las Americas. Spolu s Las Americas a Costa Adeje je Los Cristianos jednou z najobľúbenejších turistických destinácií na Tenerife.

Podnebie v Los Cristianos je veľmi mierne, slnečné počasie a teplé teploty umožňujú užívať si toto rozkošné letovisko po celý rok.

Ak uvažujete o tom, že si pre svoju dovolenku vyberiete Los Cristianos, pravdepodobne by ste sa o tomto mieste chceli dozvedieť niečo viac. Ak chcete zistiť, čo všetko sa dá v Los Cristianos robiť, tu nájdete množstvo zaujímavostí. Najprv vám však poskytneme niekoľko všeobecných informácií o tomto mieste. Pozrite si ich, aby ste si mohli naplánovať svoju dovolenku a vyťažiť z nej čo najviac.

Najbližšie letisko v Los Cristianos je Reina Sofia. Vzdialenosť z letiska do Los Cristianos je približne 17 km, takže cesta autobusom vám bude trvať menej ako 30 minút a taxíkom alebo autom približne 15 minút. Autobus vás pristaví na hlavnej autobusovej zastávke v Los Cristianos, odkiaľ sa do svojho ubytovania dostanete pešo alebo taxíkom.
Čo sa týka ubytovania, v Los Cristianos nájdete všetky možnosti, od all inclusive 5-4-hviezdičkových hotelov až po hostely alebo apartmány na prenájom.

Ak ste si nevybrali dovolenku all inclusive a premýšľate, kde sa v Los Cristianos najesť, v Los Cristianos je množstvo dobrých reštaurácií, ktoré ponúkajú jedlá španielskej, kanárskej, anglickej, talianskej, indickej, čínskej a iných kuchýň. Je tu aj veľa anglických a írskych barov so živou hudbou alebo karaoke.

A teraz konečne prejdime k tomu, čo môžete robiť na Tenerife. Nižšie sme pre vás vybrali najobľúbenejšie a najodporúčanejšie výlety a aktivity, ktoré môžete na Tenerife absolvovať, tak sa na ne pozrite.

Ako viete, Tenerife nie je len o slnku, plážach a oceáne. Je to aj krásna príroda, autentická architektúra a bohatá kultúra. To všetko môžete oceniť vďaka našim autobusovým zájazdom na ostrov. Je tu niekoľko miest, ktoré musíte vidieť, ale povinnou zastávkou číslo jeden je samozrejme slávny vulkanický vrch Teide. Navštíviť ju môžete v rámci poldenného alebo celodenného zájazdu Teide-Masca, počas ktorého uvidíte aj ďalšie pôsobivé miesta, ako napríklad autentickú dedinu Masca, Garachico a Icod de Los Vinos.

Môžete sa tiež vybrať na celodenný výlet na susedný ostrov La Gomera. Po vyzdvihnutí v hoteli sa z prístavu Los Cristianos odveziete trajektom a za necelú hodinu už pristanete na ostrove La Gomera, kde strávite skvelý deň spoznávaním úchvatných prírodných scenérií a kultúry vrátane ohromujúceho miestneho jazyka.

Ďalšou obľúbenou zábavou na Tenerife je výlet loďou. Počas plavby loďou môžete po celý rok pozorovať veľryby a delfíny, užívať si slnko a relaxovať. Ponúkame rôzne možnosti výletov loďou. Môžete si vybrať podľa typu lode a dĺžky trvania výletu. Ak si vyberiete 4,5 hodinový výlet, budete mať možnosť vidieť aj pôsobivé útesy Los Gigantes!

V ponuke je aj množstvo rôznych aktivít, ktoré môžete absolvovať priamo v Los Cristianos alebo s bezplatným vyzdvihnutím z vášho hotela v Los Cristianos.
Vyskúšajte si potápanie a preskúmajte podmorský svet, aj keď ste sa nikdy predtým nepotápali.
Pri paraglidingu sa vám naskytne fascinujúci panoramatický výhľad na južnú časť Tenerife.
Quad Safari vám umožní objavovať najkrajšie scenérie Tenerife tým najzábavnejším spôsobom.
V Los Cristianos alebo z Los Cristianos sa môžete venovať aj rybolovu, vodným skútrom, paracyklistike a ďalším vodným športom.

 

Pozrite si všetky naše ponuky a vyberte si! Ak si chcete rezervovať výlet alebo aktivitu, stačí vyplniť rezervačný formulár alebo nás priamo kontaktovať na WhatsApp.

A nezabudnite, že aj samotné Los Cristianos je pekné miesto, ktoré sa oplatí navštíviť.
Prejdite sa po jeho centrálnych uliciach, navštívte nedeľný trh, ochutnajte miestne jedlo a jednoducho si vychutnajte jeho pohodovú atmosféru.

Balíky aktivít na Los Cristianos

Potápanie na Los Cristianos

Prehliadky ostrovov na Los Cristianos

Prenájom lodí na Los Cristianos

Rybárske člny na Los Cristianos

Rybárske výlety na Los Cristianos

Tematické parky na Los Cristianos

Treking na Los Cristianos

Vodné športy na Los Cristianos

Výlety loďou na Los Cristianos

Súvisiace články:

Pri tejto príležitosti sa s vami chceme podeliť o kompletný zoznam vodných športov...

Pláže v Los Cristianos

Je to skvelá mestská pláž na opaľovanie a vychutnávanie si tenerifského mora....
Playa de las Vistas, známa aj ako pláž Las Vistas, je veľmi atraktívna pláž pre...
Playa de Troya I a II sú dve pláže v Costa Adeje. Nájdete tu všetky radovánky s...