Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Prenájom vodných skútrov z Los Cristianos Tenerife

Prenajmite si naše zábavné vodné skútre z Los Cristianos a pocíťte, ako vám telom prúdi adrenalín. Strávte nezabudnuteľný deň s priateľmi a rodinou. Vodné skútre sú zábavné, dosahujú vysoké rýchlosti a umožňujú vám preskúmať záliv a objaviť jeho čaro. Ak si chcete prenajať vodné skútre z Los Cristianos, stačí nám teraz napísať na náš WhatsApp. Bude nám potešením vám pomôcť. Špecializujeme sa na poskytovanie rôznych služieb pre turistov a dobrodruhov, ktorí prichádzajú na Tenerife.

Zábava na vodných skútroch z Los Cristianos

jetski los gigantes

Ak sa zdržiavate v Los Cristianos a chcete zažiť dobrodružstvo na mori, nenechajte si ujsť príležitosť prenajať si naše vodné skútre safari. Ide o fascinujúci vodný šport, pri ktorom sa môžete previezť po zálive a vychutnať si nádherný výhľad. Budete môcť navštíviť skryté miesta, ktoré sú prístupné len po vode, čo tejto aktivite pridáva na vzrušujúcom zážitku. Vyrazte nahor sami alebo so spoločníkom. Odporúčame vám vziať so sebou partnera, aby ste zažili jedinečný a nezabudnuteľný zážitok na mori.

Túra po útesoch obrov

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Tieto obrovské skalné steny sa týčia na pobreží Tenerife a chránia ostrov. Na vodných skútroch môžete navštíviť útesy, žasnúť nad ich mohutnosťou a obdivovať nádhernú scenériu. Je to fascinujúca aktivita pre milovníkov prírody a outdoorových športov.

Vychutnajte si veľkú rýchlosť, ktorú vodné skútre dosahujú, a cíťte sa slobodne pri plavbe po mori. Ak si chcete prenajať niektorú z našich aktivít, stačí nám napísať na náš WhatsApp, venujeme sa vašim rezerváciám. Môžete nás tiež požiadať o návrhy, ktoré aktivity si vybrať podľa svojich záujmov.

Balíčky vodných športov

Parascending na juhu Tenerife

Prenajmite si naše vodné skútre spolu s Parascending a Flyfish. Ponúkame tieto možnosti na zvýšenie pôžitku a zábavy. Rezerváciou našich balíkov vodných športov získate tri aktivity za jednu výhodnú cenu. Vďaka Parascendingu budete lietať vzduchom a obdivovať Tenerife z výšky. Flyfish vám rozprúdi adrenalín, keď sa budete vznášať vo vzduchu, až kým nebudete na chrbte.

Trvanie aktivity

Nižšie je uvedený zoznam možností, ktoré sú k dispozícii na prenájom práve teraz na našom WhatsApp. Na konci textu nájdete zoznam s jednotlivými aktivitami a ich charakteristikami, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorá z nich je pre vás najvhodnejšia. Ak si chcete prenajať niektorú z nich, nájdete tu kontaktný formulár, ktorý je rovnako ako WhatsApp spôsobom prenájmu vodných skútrov z Los Cristianos.

  • Jazdy na vodných skútroch v trvaní 20 minút, 40 minút, 1 hodiny a 2 hodín.
  • Jet ski safari do Los Acantilados de los Gigantes na 2,5 hodiny: objavte útesy a morské jaskyne na pobreží Tenerife.
  • Balíček vodných športov 1: 40 minút jazdy na vodných lyžiach a 10 minút paraskijordingu
  • Balík vodných športov 2: 1 hodina jazdy na vodnom skútri a 10 minút parascendingu
  • Balík vodných športov 3: 1 hodina vodného lyžovania, 10 minút parascendingu a 10 minút muškárenia

Ako si rezervovať vodné skútre z Los Cristianos

Ak si chcete rezervovať naše vodné skútre z Los Cristianos, stačí nám napísať. Je to veľmi jednoduchý proces. Radi vám pomôžeme a vybavíme vašu žiadosť. Pozývame vás tiež vyskúšať ďalšie vodné aktivity dostupné na našej webovej stránke, aby zábava nikdy neskončila. Dúfame, že sa vám dovolenka v Los Cristianos bude páčiť. Nezabudnite nám napísať na náš WhatsApp, ak máte akékoľvek otázky.

Rezervujte cez WhatsApp

Vodný skúter na Los Cristianos

Rezervujte cez WhatsApp

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: