Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Prenájom lodí na Los Cristianos
Prenájom lodí bez kapitána na Los Cristianos
Výlety loďou na Los Cristianos
Výlety loďou v Los Cristianos Tenerife

Príďte si vychutnať naše fantastické výlety loďou v Los Cristianos. Povieme vám všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa mohli vydať na výlet po mori a prežiť nezabudnuteľné dobrodružstvá. Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám na WhatsApp a my vám radi pomôžeme. Špecializujeme sa na rôzne turistické služby a prenájom lodí v Los Cristianos, takže určite máme aktivitu, ktorú hľadáte.

Výlety loďou v Los Cristianos

Prenájom katamaránu na Tenerife pre 45 osôb

Spoločné výlety loďou sú skvelou príležitosťou na plavbu po zátokách Tenerife, pozorovanie veľrýb a pokojné opaľovanie. Na túto aktivitu máme širokú ponuku lodí, stačí si len vybrať loď podľa vašich preferencií a dĺžky trvania výletu.

Na spoločné výlety pre veľké skupiny máme rôzne katamarány s dostatkom priestoru a pohodlia pre každého. Itinerár zahŕňa pozorovanie veľrýb, návštevu útesov Los Gigantes a zastávku na pláži na ochladenie. Príďte si s rodinou užiť more, najmä deti si výlety loďou veľmi užívajú. Je to tiež obľúbená aktivita pre skupiny priateľov alebo tých, ktorí sa chcú odpojiť od sveta relaxačným dňom na mori. V cene je zahrnuté jedlo a osviežujúce nápoje.

Väčšina našich spoločných výletov loďou ponúka dopravu z Los Cristianos do prístavu, odkiaľ loď vypláva. Napíšte nám a opýtajte sa na dostupnosť transferu pre aktivitu, ktorú ste si vybrali.

Súkromné výlety loďou v Los Cristianos

katamaránový výlet na tenerife súkromný a spoločný (1).min

V Los Cristianos si môžete objednať aj súkromné výlety loďou a plaviť sa výlučne a bez spoločnosti cudzích ľudí. Budete v dobrých rukách, naša profesionálna posádka vás prevedie hladkou jazdou okolo zálivu, pretože dokonale pozná trasy a loď.

Ponúkame luxusné jachty, plachetnice, rybárske lode a katamarány na súkromné výlety loďou v Los Cristianos. Pri výbere lode na súkromné výlety by ste mali zvážiť veľkosť vašej skupiny. Uspokojujeme požiadavky jednotlivých cestujúcich až do počtu 220 osôb. Napíšte nám na WhatsApp, aby sme vám dali niekoľko odporúčaní o lodi, ktorá vám najviac vyhovuje podľa vašich preferencií.

Lode dostupné pre súkromné výlety

Súkromné výlety loďou sú vhodné na oslavu špeciálnych udalostí na mori. Väčšina našich klientov oslavuje narodeniny a výročia svadby na palube. Pozývame vás na oslavu promócií, povýšenia v zamestnaní, ukončenia podnikania, rozlúčky so slobodou alebo so slobodou, Valentína alebo akéhokoľvek výnimočného dátumu.

Katamarány si môžete prenajať na spoločný alebo súkromný prenájom. Všetko závisí od vašich potrieb. Napíšte nám kedykoľvek, aby sme vám dali niekoľko odporúčaní, pomohli vám vybrať loď, ktorá vám najviac vyhovuje, a urobili rezerváciu.

Súkromné prenájmy luxusných jácht sú ideálne na zdieľanie s vašou vybranou skupinou priateľov alebo kolegov z práce. Sú to pohodlné lode so špičkovou úpravou pre najnáročnejší vkus. Výlety na súkromnej jachte zahŕňajú osviežujúce jedlo a nápoje, návštevu útesov Los Gigantes a pozorovanie veľrýb v ich prirodzenom prostredí.

Prenájom luxusnej jachty Tenerife - Astondoa 46 (4)

Rýchlostné člny ponúkajú dobrodružnejšie zážitky a približujú sa k moru. Ponúkame motorové člny, aby ste si mohli vychutnať výlet bez sprievodu niekoho iného ako svojho.

Môžete si tiež objednať súkromné rybárske výlety na palube dobre vybavených rybárskych plavidiel. Naša posádka vás zavedie na konkrétne miesta v zálive, kde sa lovia najlepšie ryby.

Tenerife Loď a rybársky charter bez licencie Prístav Las Galletas

Napíšte nám teraz na WhatsApp a rezervujte si ďalšie výlety loďou v Los Cristianos Tenerife. Na konci textu vám predstavíme všetky lode, ktoré sú k dispozícii na túto činnosť. Ak chcete loď, nezabudnite, že nie sú vždy k dispozícii, kontaktujte nás čo najskôr, aby ste sa dozvedeli dostupné možnosti. Vychutnajte si morský vánok na jednom z našich fantastických člnov a zdieľajte so svojimi blízkymi niekoľko hodín plných radosti a morského vánku.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: