První publikace: 25 března, 2024 |

Pronájem lodí na Los Cristianos
Pronájem lodí bez kapitána na Los Cristianos
Výlety lodí na Los Cristianos
Výlety lodí v Los Cristianos Tenerife

Přijďte si užít naše fantastické výlety lodí v Los Cristianos. Řekneme vám vše, co potřebujete vědět, abyste se mohli vydat na výlet po moři a prožít nezapomenutelné dobrodružství. Máte-li jakékoli dotazy, napište nám na WhatsApp a my vám rádi pomůžeme. Specializujeme se na různé turistické služby a pronájem lodí v Los Cristianos, takže určitě máme aktivity, které hledáte.

Sdílená plavba lodí v Los Cristianos

Pronájem katamaránu na Tenerife pro 45 osob

Společné výlety lodí jsou skvělou příležitostí k plavbě po zátokách Tenerife, pozorování kytovců a klidnému opalování. Pro tuto aktivitu máme širokou nabídku lodí, stačí si jen vybrat loď podle svých preferencí a délku výletu.

Pro společné výlety pro velké skupiny máme různé katamarány s dostatkem místa a pohodlí pro všechny. Itinerář zahrnuje pozorování velryb, návštěvu útesů Los Gigantes a zastávku na pláži, kde se můžete zchladit. Přijeďte si s rodinou užít moře, zejména děti si výlety lodí velmi užívají. Je to také oblíbená aktivita pro skupiny přátel nebo pro ty, kteří se chtějí odpojit od světa relaxačním dnem na moři. Jídlo a osvěžující nápoje jsou v ceně.

Většina našich společných výletů lodí nabízí dopravu z Los Cristianos do přístavu, odkud loď vyplouvá. Napište nám a zeptejte se na dostupnost dopravy pro vámi vybranou aktivitu.

Soukromé výlety lodí v Los Cristianos

výlet katamaránem na tenerife soukromý a společný (1).min

Můžete si také objednat soukromé výlety lodí v Los Cristianos a plavit se výhradně a bez společnosti cizích lidí. Budete v dobrých rukou, naše profesionální posádka vás hladce provede po zátoce, protože je plně obeznámena s trasami a lodí.

Nabízíme luxusní jachty, plachetnice, rybářské lodě a katamarány pro soukromé výlety lodí v Los Cristianos. Při výběru lodi pro soukromé výlety byste měli zvážit velikost vaší skupiny. Vyhovíme požadavkům na jednotlivé cestující až do počtu 220 osob. Napište nám na WhatsApp, abychom vám mohli doporučit loď, která vám bude nejlépe vyhovovat podle vašich preferencí.

Lodě dostupné pro soukromé výlety

Soukromé výlety lodí jsou vhodné pro oslavy zvláštních událostí na moři. Většina našich klientů slaví narozeniny a výročí svatby na palubě. Zveme vás také na oslavy promocí, pracovních povýšení, ukončení podnikání, rozlučky se svobodou nebo rozlučky se svobodou, Valentýna nebo jakéhokoli výjimečného data.

Katamarány si můžete pronajmout na sdílené nebo soukromé bázi. Vše záleží na vašich potřebách. Napište nám kdykoli, abychom vám dali několik doporučení, pomohli vám vybrat loď, která vám nejlépe vyhovuje, a provedli rezervaci.

Soukromé pronájmy luxusních jachet jsou ideální pro sdílení s vybranou skupinou přátel nebo kolegů z práce. Jsou to komfortní lodě se špičkovými úpravami pro nejnáročnější vkus. Soukromé výlety na jachtě zahrnují osvěžující jídlo a nápoje, návštěvu útesů Los Gigantes a pozorování velryb v jejich přirozeném prostředí.

Tenerife Luxury Yacht Charter - Astondoa 46 (4)

Rychlé čluny nabízejí dobrodružnější zážitky a přiblížení se k moři. Nabízíme motorové čluny, abyste si mohli vychutnat výlet bez doprovodu kohokoli jiného než vlastního.

Můžete si také objednat soukromé rybářské výlety na palubě dobře vybavených rybářských plavidel. Naše posádka vás zavede na konkrétní místa v zátoce, kde se loví nejlepší ryby.

Tenerife Loď a rybářský charter bez nutnosti licence Přístav Las Galletas

Napište nám nyní na WhatsApp a rezervujte si další výlety lodí v Los Cristianos Tenerife. Na konci textu vám představíme všechny lodě, které jsou pro tuto činnost k dispozici. Pokud si přejete loď, nezapomeňte, že ne vždy jsou k dispozici, kontaktujte nás co nejdříve, abyste znali dostupné možnosti. Vychutnejte si mořský vánek v jednom z našich fantastických člunů a prožijte se svými blízkými několik hodin plných radosti a mořského vánku.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: