Pozorování delfínů a velryb z Los Cristianos

Pozorování delfínů a velryb z Los Cristianos

Guide

Pozorování velryb a delfínů z Los Cristianos Tenerife je jednou z nejžádanějších aktivit našich klientů. Los Cristianos je velmi významnou turistickou oblastí ostrova, takže sem po celý rok přijíždějí turisté, kteří hledají teplo a zábavu.

V tomto článku vám představíme seznam aktivit, které jsou k dispozici pro pozorování velryb na Tenerife a které si můžete objednat z Los Cristianos. Máme pro vás dopravu do této oblasti ostrova i do dalších významných turistických center. Jediné, co musíte udělat, je napsat na náš WhatsApp, abyste si ujasnili pochybnosti, zhodnotili dostupnost termínů a provedli rezervaci.

Pozorování delfínů a velryb z Los Cristianos Tenerife

Nenechte si ujít příležitost vidět kytovce v jejich přirozeném prostředí. Naše lodě jsou bezpečné pro životní prostředí i mořské živočichy, takže se nemusíte ničeho obávat.

Dolphins jumping in Tenerife SouthLodě, které tuto službu nabízejí, se snaží poskytovat kvalitní turistické služby a zároveň respektovat mořské živočichy. Užijte si fascinující zážitek, aniž byste ovlivnili život delfínů, plejtváků a velryb.

Díky této aktivitě budete moci pozorovat velryby a delfíny, jak se spokojeně procházejí a občas i hravou velrybu, která křižuje oceánem sem a tam. Turisté jsou ohromeni, že mohou vidět tuto přírodní podívanou, kterou na jiných místech jen těžko najdete. Zveme vás, abyste si pořizovali fotografie, natáčeli videa a s respektem je sledovali.

Během výletu lodí na Tenerife se můžete opalovat, odpočívat na lodi, kochat se výhledy na pobřeží, sdílet je s rodinou, přáteli a partnerem, podívat se na majestátnost útesů Los Gigantes a zátoky Masca. Využijte příležitosti ke koupání a hrám s vodními hračkami při výletech, které zahrnují zastávku na některém místě podél pobřeží Tenerife.

Seznam mořských druhů, které můžete vidět na Tenerife

Nyní vám povíme o různých druzích, které můžete vidět z lodi na jižním Tenerife. Připomínáme, že existují druhy, které tuto oblast obývají trvale, a další, které se objevují v určitých ročních obdobích.

Delfín skákavý

https://youtu.be/VjMn_dVCJyA

V oblastech na jihozápadě Tenerife je nejvyšší míra rozmnožování delfínů skákavých v celé Evropě. Jelikož se jedná o jeden z nejznámějších a nejhojnějších druhů na Tenerife, můžete je v zátoce snadno spatřit.

Jejich vědecký název je Tursiops truncatus. Mají tmavě šedé zbarvení na horní části těla, které směrem ke spodní části těla přechází do světlejších tónů. Objevují se kousek od pobřeží Tenerife a jsou nejznámějším druhem delfínů v této oblasti. Jejich průměrná velikost je 2,6 metru, přičemž samice jsou menší než samci. Starší exempláře však dosahují délky přes 3 metry. V určitých oblastech zálivu je lze pozorovat po celý rok.

Plejtvák obrovský

https://youtu.be/YT8yLzC-9MM

Její vědecký název je Globicephala macrorinchus. Tento druh patří do čeledi delfínovitých a je součástí kategorie velryb. Jedná se o velkého kytovce, který může dosahovat délky až 5 metrů a hmotnosti až 2 tuny. Objevuje se po celý rok.

Delfín obecný

https://youtu.be/PGASvWGYw20

Jeho vědecký název je Delphinus delphis. Jedná se o celosvětově nejoblíbenější druh, takže je pravděpodobné, že jste je již někdy viděli. Pokud navštívíte Tenerife v zimě, je velmi pravděpodobné, že je uvidíte proplouvat na jejich migrační trase. Dosahují délky 2,5 metru a hmotnosti 120 kilogramů. Rozeznáte je podle žlutého zbarvení na bocích těla.

Kosatka dravá

Její vědecký název je Pseudorca crassidens. Jsou to velmi přátelští kytovci a jsou opravdovým miláčkem davů. Vyznačují se štíhlým, protáhlým tvarem těla a ploutvemi s lokty na koncích. Mají tmavě šedou barvu. Mohou dosahovat hmotnosti až 1 500 kg a délky až 6 metrů. Jedná se o stěhovavý druh, takže je budete moci spatřit pouze v případě, že se vaše dovolená bude shodovat s dobou, kdy budou Tenerife proplouvat.

https://youtu.be/XzQo_eIUpFI
Kromě těchto druhů budete moci spatřit i další kytovce, např:

  • velryba Brydeova
  • delfín pruhovaný
  • delfín Risso
  • vorvaň obecný
  • plejtvák obrovský
  • velryba plejtvák obrovský
  • Plejtvák obrovský
  • Delfín Fraserův
  • Kosatka dravá
  • mimo jiné

Soukromý výlet za velrybami a delfíny v Los Cristianos

V níže uvedeném seznamu najdete lodě, které jsou k dispozici pro exkluzivní výlety za velrybami a delfíny. Oslavte výjimečné události se svými blízkými a s nikým jiným.

Pronajměte si prostorný katamarán pro 11 osob se společností Kalima

Tenerife - Boat Charter - (6).min

Oslavte život na moři na palubě tohoto prostorného katamaránu o délce 36 stop. Najdete na něm spoustu místa pro pohodlí vás i vašich hostů. Vyberte si z 3 až 8 hodinových plaveb pro maximální požitek.

Budete mít možnost pozorovat kytovce v jejich přirozeném prostředí, plavat a šnorchlovat, navštívit impozantní útesy Los Gigantes a zátoku Masca.

3hodinový pronájem rychlého člunu s White Heaven

Tenerife Speed Boat Charter, Puerto ColonPřijeďte si užít s rodinou nebo přáteli na moře s touto nádhernou lodí. Tato aktivita je k dispozici pro 11 osob, takže se všichni budou cítit pohodlně a uvolněně. Kromě pozorování velryb navštívíte zátoky Puertito de Adeje nebo Diego Hernandez. V ceně je zahrnuto šnorchlovací vybavení, nápoje a občerstvení.

Soukromý pronájem lodi na pozorování velryb s Galateou

Sailing Boat Charter in Tenerife GalateaSdílejte se svými přáteli a rodinou tuto nádhernou plachetnici s maximální kapacitou 7 cestujících. Budete moci pozorovat kytovce v jejich přirozeném prostředí a pořídit si krásné fotografie. Po pozorování se půjdete zchladit do krásné zátoky. Užijte si nádherný den v oceánu v naprosté exkluzivitě. V ceně je zahrnuto šnorchlovací vybavení, nápoje a občerstvení.

Společné výlety za pozorováním velryb a delfínů z Los Cristianos Tenerife South

V následujícím seznamu najdete lodě, které jsou k dispozici pro sdílené pozorování velryb a delfínů. Užijte si moře, slunce, mořský vánek a kytovce.

Výlet lodí do Los Gigantes se společností Freebird

catamaran tour in Tenerife with Freebird
Během tohoto 3hodinového výletu lodí můžete na Tenerife pozorovat velryby a delfíny, navštívit útesy Los Gigantes a ochladit se v křišťálově čisté vodě zálivu.

Loď zamíří do vod mezi Tenerife a La Gomera, kde je větší pravděpodobnost, že uvidíte delfíny skákavé a plejtváky obrovské. Kromě toho budete moci spatřit i další druhy, které v různých ročních obdobích proplouvají touto oblastí, například delfína skvrnitého a vorvaně.

Po pozorování velryb se Freebird vydá k útesům Los Gigantes, aby obdivoval jejich majestátnost. Poté vás loď odveze do krásné zátoky Masca, kde se můžete vykoupat a pohrát si v písku. Na závěr vás čeká chutný oběd a poté návrat do přístavu.

Pozorování delfínů a velryb katamaránem Eden z Los Cristianos

eden catamaran tour tenerifeVychutnejte si tuto dvouhodinovou aktivitu pozorování velryb a delfínů na Tenerife. Loď vyplouvá z Puerto Colon na ostrov La Gomera. Vyhledáváme konkrétní místa, kde je největší pravděpodobnost pozorování velryb a delfínů, takže je vysoká pravděpodobnost, že kytovce uvidíte v jejich přirozeném prostředí.

Můžete si také na 3 hodiny pronajmout katamarán Eden a zchladit se v moři. Pokud se rozhodnete pro 3hodinovou aktivitu, budete mít možnost sestoupit do zátoky a vykoupat se a podělit se o zážitky s přáteli. Tato aktivita zahrnuje vodu, nealkoholický nápoj a pivo.

Výlet s Royal Dolphin za velrybami a delfíny v Los Cristianos

royal delfin tenerife los gigantes (59)Pokud pobýváte v Los Cristianos, neměli byste si nechat ujít příležitost vidět velryby a delfíny na palubě našeho senzačního plavidla Royal Dolphin. Mluvíme o skvělém katamaránu velkých rozměrů a vynikajících vlastností, na kterém můžete strávit neuvěřitelný den na moři.

Royal Dolphin má v podlaze skleněná okna, kterými budete moci pozorovat mořské živočichy, kteří se pokojně procházejí pod lodí. Kromě toho je vybaven různými kamerami, které zaznamenávají mořskou aktivitu v blízkosti lodi a následně ji přenášejí prostřednictvím televizorů na palubě. Jak vidíte, tato loď vám nabízí jiný a kompletní způsob, jak vidět velryby a delfíny na Tenerife.

Výlet vyplouvá z přístavu Puerto Colón do vod mezi La Gomerou a Tenerife, do oblasti s největším výskytem kytovců. Zde budete mít štěstí na delfíny skákavé a velryby pilotní. Nemůžeme zaručit, že tyto kytovce uvidíte, ale je velká šance, že se objeví v blízkosti lodi. Je také pravděpodobné, že uvidíte proplouvat vorvaně nebo delfína drsnozobého, ti se však objevují pouze v určitých ročních obdobích. Aktivita zahrnuje zastávku v zátoce Masca na občerstvení a oběd.

Výlet za velrybami do Los Gigantes s Maxicatem

maxicat catamaran tenerifeNabízíme vám tuto skvělou aktivitu na 3 hodiny za pozorováním kytovců z Los Cristianos na Tenerife. Můžete si také objednat aktivitu na 5 hodin, abyste si zážitek užili déle a viděli další místa v zátoce Tenerife South.

Maxicat je báječná loď, se kterou budete moci pozorovat velryby a delfíny v jejich přirozeném prostředí. Loď vyplouvá z přístavu Puerto Colon a hledá velryby a delfíny. Jakmile se ocitneme v oblasti, je pravděpodobné, že uvidíme některé z mořských živočichů, kteří se s námi přijdou pozdravit. Nezapomeňte, že kytovci na Tenerife jsou na lodě zvyklí a nebojí se k nim přiblížit.

Součástí aktivity je také zastávka v zátoce Masca na koupání a šnorchlování. Oběd a doprava jsou zahrnuty v ceně.

Transfer z různých míst v Los Cristianos

Full HD - los-cristianos-beach-compressedPřipomínáme, že na našich webových stránkách máme různé lodě pro různé účely. Můžete přijet na Tenerife oslavit rozlučku se svobodou nebo vyznat lásku na palubě lodi. Nabízíme majestátní plachetnice, pohodlné jachty a další čluny. Pokud si chcete užít nezapomenutelný den na moři, máme pro vás to, co potřebujete.

Pokud si chcete rezervovat některou z těchto aktivit pozorování velryb z Los Cristianos, stačí nám napsat na WhatsApp a provést rezervaci.

Nezapomeňte provést rezervaci několik dní předem, abyste měli jistotu, že najdete volná místa na požadovaný termín. Je nám ctí vám sloužit a přesně víme, co potřebujete, proto nás neváhejte kontaktovat.

Na konci textu najdete seznam aktivit, které jsou k dispozici turistům ubytovaným v Los Cristianos. Zveme vás, abyste si jednotlivé aktivity prošli a přihlásili se, abyste se dozvěděli více podrobností. U každé aktivity naleznete také kontaktní formulář, který můžete vyplnit, abyste nás mohli kontaktovat. Čekáme na vás na Tenerife, začněte plánovat svou dovolenou a věřte nám, máme v tomto oboru bohaté zkušenosti a pomůžeme vám vybrat aktivitu, která vám bude nejlépe vyhovovat.

 

Pozorování velryb na Los Cristianos

Pronájem lodí na Los Cristianos

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Související články:

Pláže v Los Cristianos