Delfīnu un vaļu vērošana no Los Cristianos

Delfīnu un vaļu vērošana no Los Cristianos

Guide

Vaļu un delfīnu vērošana no Los Cristianos Tenerife ir viena no mūsu klientu visbiežāk pieprasītākajām aktivitātēm. Los Cristianos ir ļoti nozīmīgs salas tūrisma rajons, tāpēc tas uzņem tūristus, kas meklē siltumu un izklaidi visa gada garumā.

Šajā rakstā mēs piedāvājam jums to aktivitāšu sarakstu, kas pieejamas vaļu vērošanai Tenerifē un ko jūs varat rezervēt no Los Cristianos. Mums ir transports uz šo salas reģionu un citiem svarīgiem tūrisma centriem. Viss, kas jums jādara, ir uzrakstīt mūsu WhatsApp, lai noskaidrotu šaubas, novērtētu datumu pieejamību un veiktu rezervāciju.

Delfīnu un vaļu vērošana no Los Cristianos Tenerife

Nepalaidiet garām iespēju redzēt vaļveidīgos to dabiskajā vidē. Mūsu laivas ir drošas videi un jūras dzīvniekiem, tāpēc jums par neko nebūs jāuztraucas.

Dolphins jumping in Tenerife South
Kuģi, kas piedāvā šo pakalpojumu, ir apņēmušies sniegt kvalitatīvus tūrisma pakalpojumus, vienlaikus saudzējot jūras dzīvniekus. Izbaudiet aizraujošu pieredzi, neietekmējot delfīnu, pilotvaļu un vaļu dzīvi.

Izmantojot šo aktivitāti, jūs varēsiet vērot vaļus un delfīnus, kas priecīgi pastaigājas, un reizēm arī rotaļīgu vaļu, kas peld uz priekšu un atpakaļ okeānā. Tūristi ir pārsteigti, redzot šo dabas izrādi, ko citās vietās ir grūti atrast. Aicinām jūs fotografēt, ierakstīt video un ar cieņu tos vērot.

Brauciena ar laivu laikā Tenerifē jūs varat sauļoties, atpūsties uz laivas, baudīt piekrastes skatus, dalīties ar ģimeni, draugiem un partneri, aplūkot Los Gigantes klintis un Maskas līča varenību. Izmantojiet iespēju peldēties un spēlēties ar ūdens rotaļlietām, dodoties ekskursijās, kurās iekļauta pietura kādā Tenerifes piekrastes punktā.

To jūras sugu saraksts, kuras var redzēt Tenerifē

Tagad mēs jums pastāstīsim par dažādām sugām, kuras var redzēt no laivas Tenerifes dienvidos. Atgādinām, ka ir sugas, kas šo teritoriju apdzīvo pastāvīgi, un citas, kas parādās noteiktos gadalaikos.

Mazie delfīni

Tenerifes dienvidrietumu apgabalos ir visaugstākie pudeļdelfīnu vairošanās rādītāji visā Eiropā. Tā kā šie delfīni ir viena no pazīstamākajām un visbiežāk sastopamajām sugām Tenerifē, tos var viegli redzēt līcī.

To zinātniskais nosaukums ir Tursiops truncatus. To ķermeņa augšdaļa ir tumši pelēkā krāsā, kas ķermeņa apakšdaļā pāriet gaišākā tonī. Tie parādās nelielā attālumā no Tenerifes krastiem, un tie ir pazīstamākā delfīnu suga šajā apgabalā. To vidējais lielums ir 2,6 metri, un mātītes ir mazākas par tēviņiem. Tomēr vecāki īpatņi sasniedz vairāk nekā 3 m garumu. Tos var novērot visu gadu noteiktās līča vietās.

Pludmales vaļi

Tā zinātniskais nosaukums ir Globicephala macrorinchus. Šī suga pieder pie delfīnveidīgo dzimtas un ir vaļu kategorijas. Tas ir liels vaļveidīgais, kura garums var sasniegt 5 metrus un svars līdz 2 tonnām. Tas parādās visu gadu.

Parastais delfīns

Tā zinātniskais nosaukums ir Delphinus delphis. Šī ir vispopulārākā suga visā pasaulē, tāpēc, visticamāk, jūs tos jau esat redzējuši. Ja apmeklēsiet Tenerifi ziemā, ļoti iespējams, ka redzēsiet tos garāmbraucošos savā migrācijas ceļā. To garums sasniedz 2,5 metrus un 120 kilogramus. Tās var atšķirt pēc dzeltenā krāsojuma ķermeņa sānos.

Viltus haizivs

Tās zinātniskais nosaukums ir Pseudorca crassidens. Tie ir ļoti draudzīgi vaļveidīgie, un tie ir īsts publikas mīlulis. Tiem raksturīga slaida, iegarena ķermeņa forma un spuras ar elkoņiem galos. To krāsa ir tumši pelēka. To svars var sasniegt 1500 kg un garums līdz 6 metriem. Tās ir migrējoša suga, tāpēc jūs tās varēsiet redzēt tikai tad, ja jūsu atvaļinājums sakritīs ar laiku, kad tās šķērso Tenerifi.

Papildus šīm sugām jūs varēsiet redzēt arī citus vaļveidīgos, piemēram:

  • Brīda vaļus
  • svītraino delfīnu
  • Risso delfīnu
  • sēņveidīgos vaļus
  • ziemeļu īsspuru valis
  • Finvalis
  • Pigmejs kašalots
  • Freizera delfīns
  • Killer valis
  • cita starpā

Privāta vaļu un delfīnu vērošanas ekskursija Los Cristianosā

Zemāk sniegtajā sarakstā atradīsiet ekskluzīviem vaļu un delfīnu vērošanas braucieniem pieejamās laivas. Atzīmējiet īpašus notikumus kopā ar saviem mīļajiem un ne ar ko citu.

Izīrējiet plašu katamarānu 11 personām ar Kalima

Tenerife - Boat Charter - (6).min

Sviniet dzīvi jūrā uz šī plašā 36 pēdu katamarāna klāja. Jūs atradīsiet daudz vietas jūsu un jūsu viesu ērtībām. Izvēlieties no 3 līdz 8 stundu izbraucieniem, lai gūtu maksimālu baudījumu.

Jums būs iespēja vērot vaļveidīgos to dabiskajā vidē, peldēties un snorkelēt, apmeklēt iespaidīgās Los Gigantes klintis un Maskas līci.

3 stundu ātrgaitas laivu čarteris ar White Heaven

Tenerife Speed Boat Charter, Puerto Colon
Nāc un izbaudi kopā ar ģimeni vai draugiem jūras priekus ar šo brīnišķīgo laivu. Šī aktivitāte ir pieejama 11 cilvēkiem, tāpēc ikviens jutīsies ērti un relaksēti. Papildus vaļu vērošanai jūs apmeklēsiet Puertito de Adeje vai Diego Hernandez līčus. Maksa ietver snorkelēšanas aprīkojumu, dzērienus un uzkodas.

Privāta čartera laivas noma vaļu vērošanai ar Galatea

Sailing Boat Charter in Tenerife Galatea
Dodieties kopā ar draugiem un ģimeni uz šīs brīnišķīgās buru laivas ar maksimālo ietilpību 7 pasažieri. Jūs varēsiet vērot vaļveidīgos to dabiskajā vidē un uzņemt skaistas fotogrāfijas. Pēc vērošanas jūs dosieties atvēsināties skaistā līcī. Izbaudiet brīnišķīgu dienu okeānā pilnīgā ekskluzivitātē. Makšķerēšanas aprīkojums, dzērieni un uzkodas ir iekļauti cenā.

Kopīgas vaļu un delfīnu vērošanas ekskursijas no Los Cristianos Tenerife South

Šajā sarakstā ir norādītas laivas, kas pieejamas kopīgai vaļu un delfīnu vērošanai. Izbaudiet jūru, sauli, jūras vēsmu un vaļveidīgos.

Brauciens ar laivu uz Los Gigantes ar Freebird

catamaran tour in Tenerife with Freebird
Šajā 3 stundu izbraucienā ar laivu jūs varēsiet redzēt vaļus un delfīnus Tenerifē, apmeklēt Los Gigantes klintis un atvēsināties līča kristāldzidrajos ūdeņos.

Laiva dodas uz ūdeņiem starp Tenerifi un La Gomeru, kur ir lielāka iespēja redzēt delfīnus un pilotvaļus. Turklāt jūs varēsiet redzēt arī citas sugas, kas dažādos gadalaikos šķērso šo teritoriju, piemēram, Atlantijas plankumaino delfīnu un kašalotu.

Pēc vaļu vērošanas Freebird dodas uz Los Gigantes klintīm, lai apbrīnotu to varenību. Pēc tam kuģis aizvedīs jūs uz skaisto Maskas līci, lai nopeldētos un paspēlētos smiltīs. Noslēgumā jūs baudīsiet gardas pusdienas un pēc tam atgriezīsieties ostā.

Delfīnu un vaļu vērošana ar Eden katamarānu no Los Cristianos

eden catamaran tour tenerife
Izbaudiet šo 2 stundu vaļu un delfīnu vērošanu Tenerifē. Kuģis izbrauc no Puerto Colon uz La Gomeras salu. Mēs meklējam konkrētas vietas, kur vaļu un delfīnu novērošana ir visdrīzāk iespējama, tāpēc ir liela iespēja redzēt vaļveidīgos to dabiskajā vidē.

Jūs varat arī iznomāt Eden katamarānu uz 3 stundām, lai atvēsinātos jūrā. Ja izvēlēsieties 3 stundu aktivitāti, jums būs iespēja doties uz līci, lai nopeldētos un dalītos ar draugiem. Šajā aktivitātē ir iekļauts ūdens, bezalkoholiskais dzēriens un alus.

Ekskursija ar Royal Dolphin, lai redzētu vaļus un delfīnus Los Cristianosā

royal delfin tenerife los gigantes (59)
Ja uzturaties Los Cristianos, nepalaidiet garām iespēju apskatīt vaļus un delfīnus uz mūsu sensacionālā kuģa Royal Dolphin. Mēs runājam par lielisku katamarānu ar lieliskiem izmēriem un lieliskām funkcijām, lai pavadītu neticamu dienu jūrā.

Royal Dolphin grīdā ir stikla logi, caur kuriem jūs varēsiet vērot jūras dzīvniekus, kas mierīgi pastaigājas zem laivas. Turklāt tas ir aprīkots ar dažādām kamerām, kas fiksē jūras aktivitātes laivas tuvumā un pēc tam pārraida tās caur televizoriem uz klāja. Kā redzat, šī laiva piedāvā atšķirīgu un pilnvērtīgu veidu, kā apskatīt vaļus un delfīnus Tenerifē.

Ekskursija izbrauc no Puerto Colón ostas uz ūdeņiem starp La Gomeru un Tenerifi – teritoriju, kur vaļveidīgo skaits ir vislielākais. Šeit jums paveiksies ieraudzīt delfīnus un pilotvaļņus. Mēs nevaram garantēt, ka jūs redzēsiet šos vaļveidīgos, taču pastāv liela iespēja, ka tie parādīsies tuvu pie kuģa. Iespējams, ka garāmpeldēs arī kāds kašalots vai raibzobainais delfīns, taču tie parādās tikai noteiktos gadalaikos. Šajā aktivitātē ir iekļauta pietura Maskas līcī, kur varēsiet atspirdzināties un ieturēt pusdienas.

Vaļu vērošanas ceļojums uz Los Gigantes ar Maxicat

maxicat catamaran tenerife
Mēs piedāvājam jums šo lielisko 3 stundu aktivitāti, lai redzētu vaļveidīgos no Los Cristianos Tenerifē. Jūs varat arī rezervēt šo aktivitāti uz 5 stundām, lai izbaudītu šo pieredzi ilgāk un redzētu citas vietas Tenerifes dienvidu līcī.

Maxicat ir pasakains kuģis, ar kuru jūs varēsiet vērot vaļus un delfīnus to dabiskajā vidē. Kuģis izbrauc no Puerto Colon ostas, lai meklētu vaļus un delfīnus. Nonākuši šajā apvidū, mēs, visticamāk, ieraudzīsim dažus no jūras dzīvniekiem, kas pie mums piestās, lai sasveicinātos. Atcerieties, ka Tenerifes vaļveidīgie ir pieraduši pie laivām un nebaidās tām tuvoties.

Šajā aktivitātē paredzēta arī pietura Maskas līcī, lai peldētos un snorkelētu. Pusdienas un transports ir iekļauts cenā.

Transfērs no dažādām vietām Los Cristianos

Full HD - los-cristianos-beach-compressed
Atgādinām, ka mūsu vietnē ir pieejamas dažādas laivas dažādiem mērķiem. Jūs varat ierasties Tenerifē, lai nosvinētu savu vecpuišu ballīti vai lai apliecinātu savu mīlestību uz laivas klāja. Mēs piedāvājam majestātiskas buru laivas, ērtas jahtas un citas laivas. Ja vēlaties izbaudīt neaizmirstamu dienu jūrā, pie mums ir viss, kas jums nepieciešams.

Ja vēlaties rezervēt kādu no šīm vaļu vērošanas aktivitātēm no Los Cristianos, vienkārši rakstiet mums uz WhatsApp, lai veiktu rezervāciju.

Neaizmirstiet rezervēt biļetes vairākas dienas iepriekš, lai pārliecinātos, ka vēlamajā datumā ir pieejamas vietas. Mums ir gods jūs apkalpot, un mēs precīzi zinām, kas jums ir nepieciešams, tāpēc nevilcinieties sazināties ar mums.

Teksta beigās atradīsiet sarakstu ar aktivitātēm, kas pieejamas tūristiem, kuri uzturas Los Cristianos. Aicinām jūs iepazīties ar dažādām aktivitātēm un pieteikties, lai uzzinātu sīkāku informāciju. Katrai aktivitātei ir pievienota arī kontaktforma, kuru varat aizpildīt, lai sazinātos ar mums. Mēs gaidām jūs Tenerifē, sāciet plānot savu atvaļinājumu un uzticieties mums, mums ir liela pieredze šajā nozarē, un mēs varam palīdzēt jums izvēlēties aktivitāti, kas jums vislabāk atbilst.

 

Laivu čarteri vietnē Los Cristianos

Vaļu vērošana vietnē Los Cristianos

			Things to do in Los Cristianos - Ko darīt Los Cristianos
Los Cristianos ir neliels un burvīgs ciemats Tenerifes dienvidos, tieši blakus...
			Safari with Kayak in Tenerife South (1) - Ūdens sporta veidi Los Cristianos
Izmantojot šo iespēju, mēs vēlamies dalīties ar jums ar pilnu ūdens sporta veidu...
			catamaran tour in tenerife private and shared (10).min - Privātie izbraucieni ar katamarānu un katamarānu noma Los Cristianos
Šajā ierakstā mēs piedāvājam jums labākās privātās ekskursijas ar katamarānu...
			Tenerife - Boat Charter - (6).min - Izbraucieni ar katamarānu Los Cristianos
Atklājiet Atlantijas okeāna skaistumu ar mūsu ekskursijām ar katamarānu Los...
			 - Playa de las vistas Pludmale
Playa de las Vistas, pazīstama arī kā Las Vistas pludmale, ir ļoti pievilcīga...
			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison Pludmale
Tā ir lieliska pilsētas pludmale, kur sauļoties un baudīt Tenerifes jūru. Tā...
			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya Pludmale
Playa de Troya I un II ir divas pludmales Kosta Adeje. Šeit jūs atradīsiet visas...