Ūdens sporta veidi Los Cristianos

Ūdens sporta veidi Los Cristianos

Guide

Izmantojot šo iespēju, mēs vēlamies dalīties ar jums ar pilnu ūdens sporta veidu sarakstu Los Cristianos. Palieciet līdz galam un uzziniet, kāpēc Los Cristianos katru gadu apmeklē tūkstošiem apmeklētāju, kurus iepriecina tās pludmales un dažādas ūdens aktivitātes.

Kopā ar mums jūs varat izvēlēties no dažādām iespējām, lai izbaudītu Los Cristianos labākās vietas. Mēs piedāvājam izbraucienus ar laivu un dažādiem peldlīdzekļiem, kas atbilst klienta vajadzībām. Jūs varat izvēlēties klusu izbraucienu ar katamarānu, romantisku burāšanas braucienu, luksusa jahtu, kas paredzēta kopīgai lietošanai ar biedriem, vai katamarānu delfīnu un vaļu vērošanai un daudz ko citu.

Zemāk ir sniegts ūdens sporta veidu un aktivitāšu saraksts Kristiānā, lai jūs varētu plānot savu nākamo atvaļinājumu.

Ūdens motocikli

Jetski in tenerife south

Izjādes ar ūdens motocikliem ir viena no aizraujošākajām pieredzēm, ko var gūt uz ūdens. Pārņemiet kontroli un peldiet virs ūdens, atstājot visas rūpes aiz muguras. Nevilcinieties un atzīmējiet savā spaļu sarakstā šo apbrīnojamo pieredzi, kas liks jums smaidīt visas dienas garumā. Visi motorolleri ir vislabākajā stāvoklī un viegli vadāmi. Turklāt jūs vadīs labākie eksperti, lai jūs varētu apgūt visu, kas jums jāzina.

Parascending

Parascending in Tenerife South

Šī ir ļoti jautra un pārsteidzoša aktivitāte, kurā jūs pacelsieties līdz pat 100 metru augstumam un izbaudīsiet salas skatu, it kā jūs būtu putns. Pēc izpletņlēkšanas jūs nolaidīsieties un, tuvojoties laivai, ar kājām pieskarsieties ūdenim. Tā ir pilnīgi droša pieredze, kurā varat dalīties ar otru personu, kas atrodas jums blakus. Tiek nodrošinātas glābšanas vestes, un laivas vada eksperti ar ilggadēju pieredzi ūdens aktivitātēs Los Cristianos un citās Tenerifes vietās.

Ekskursijas ar kajakiem un kanoe

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Šī ir nesteidzīga aktivitāte, kurā jūs varat airēt savā tempā pa kristāldzidrajiem jūras ūdeņiem. Ekskursijas ietver labākās līča vietas, lai jūs varētu izbaudīt labākos skatus un apskatīt skaistākās Los Gigantes vietas. Tā ir piemērota ikvienam, un jūsu drošībai būs pieejams viss nepieciešamais aprīkojums. Ekskursija notiek nelielās grupās ar atbildīgo instruktoru, kurš pieņems lēmumus par ekskursijas norisi.

Niršana un snorkelēšana

diving in tenerife south

Esiet gatavi ienirt Vidusjūras dzīlēs un iepazīt visas tās skaistākās vietas. Tā ir aizraujoša pieredze, kurā jūs varēsiet dalīties ar jūras dzīvniekiem to dabiskajā vidē. Par neko neuztraucieties, mēs nodrošināsim visu nepieciešamo aprīkojumu un palīdzību. Labākās niršanas vietas ir nomaļas, un līdz tām jānokļūst ar kajaku vai laivu, padarot šo pieredzi vēl aizraujošāku, jo jūs varēsiet baudīt klintis, vērot Teide no jūras un vērot putnus, kas ir apkārt. Ir arī ierasts pietuvoties vietām, kur garām peld daži vaļi un delfīni.

Sērfošana

Pavisam netālu no Los Cristianos, Las Américas pludmalē, ir ideāli apstākļi, lai uzkāptu uz dēļa un apgūtu viļņus. Laikapstākļi tur ir patīkami, un parasti ir labi viļņi. Vasarā var sērfot bez hidrotērpa, bet ziemā temperatūra pazeminās līdz 19 grādiem pēc Celsija, tāpēc jums vajadzētu nēsāt vairāk aizsardzības līdzekļu. Kas attiecas uz viļņiem, daži no tiem var sasniegt pat 3 metrus, un, ņemot vērā akmeņu iedarbību, tie ir ieteicami pieredzējušiem sērfotājiem. Ir arī klusākas zonas iesācējiem.

Šeit atradīsiet desmitiem sērfotāju, kas ierodas katru nedēļas nogali un brīvdienās, lai izklaidētos un izrautos no rutīnas. Atgādinām, ka, tā kā tas ir akmeņains apvidus, viļņi dažkārt sastopas ar klintīm, un jums tie ir jālaiž īstajā laikā.

Laivu čarteri

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, mēs nevarējām aizmirst pieminēt izbraucienus ar laivu, kas ved mūs jūrā, lai atslēgtos no rutīnas un atpūstos viļņu šalkoņā. Laivu braucienu laikā jūs varat izbaudīt klusu braucienu vai sarīkot ballīti, lai nosvinētu kādu īpašu datumu Vidusjūras ūdeņos. Jums būs arī iespēja izbaudīt delfīnu un vaļu vērošanu, ekskursijās ir iekļautas vietas, kur šie skaistie vaļveidīgie mīt garām.

Mēs piedāvājam arī izbraucienus ar motorlaivu, lai izbaudītu jūru un tās burvību. Atpūtieties uz laivas sēdekļiem, kamēr kapteinis dalās savās zināšanās par salu. Mums ir arī luksusa jahtas nelielām grupām, buru laivas romantiskai izbraucienam, katamarāni Atlantijas okeāna ūdeņu izpētei un daudzas citas iespējas. Atkarībā no laivas un brauciena specifikas visai ģimenei ir pieejami ēdieni, uzkodas un dzērieni.

Mēs ceram, ka esam atrisinājuši visas jūsu šaubas saistībā ar sportu.

Laivu noma vietnē Los Cristianos

Ūdens sporta veidi vietnē Los Cristianos

Los Cristianos ir neliels un burvīgs ciemats Tenerifes dienvidos, tieši blakus...
Playa de Troya I un II ir divas pludmales Kosta Adeje. Šeit jūs atradīsiet visas...
Playa de las Vistas, pazīstama arī kā Las Vistas pludmale, ir ļoti pievilcīga...
Tā ir lieliska pilsētas pludmale, kur sauļoties un baudīt Tenerifes jūru. Tā...