Vandens sportas Los Kristianose

Vandens sportas Los Kristianose

Šia proga norime pasidalyti išsamiu vandens sporto šakų Los Kristijane sąrašu. Pasilikite iki galo ir sužinokite, kodėl Los Cristianos kasmet sulaukia tūkstančių lankytojų, kurie atvyksta susižavėję jo paplūdimiais ir įvairiomis vandens pramogomis.

Su mumis galite rinktis iš įvairių galimybių ir mėgautis tuo, kas geriausia Los Kristianose. Mes siūlome keliones laivu ir skirtingus laivus, atitinkančius kliento poreikius. Galite rinktis ramų pasiplaukiojimą katamaranu, romantišką kelionę burėmis, prabangią jachtą, kuria galėsite dalytis su nariais, arba katamaraną, skirtą delfinų ir banginių stebėjimui, ir dar daugiau.

Toliau pateikiamas vandens sporto šakų ir užsiėmimų sąrašas Kristianijoje, kad galėtumėte susiplanuoti kitas atostogas.

Vandens motociklai

Jetski in tenerife south

Pasivažinėjimas vandens motociklu yra viena iš įdomiausių patirčių, kurias galite patirti ant vandens. Perimkite kontrolę ir plaukite virš vandens, palikdami visus rūpesčius už nugaros. Nesukite sau galvos ir į savo „kibirų“ sąrašą pasižymėkite šią nuostabią patirtį, kuri leis jums šypsotis visą dieną. Visi motoroleriai yra geriausios būklės ir lengvai valdomi. Be to, jums vadovaus geriausi ekspertai, todėl galėsite išmokti viską, ką reikia žinoti.

Parascending

Parascending in Tenerife South

Tai labai smagus ir nuostabus užsiėmimas, kurio metu pakilsite į 100 metrų aukštį ir mėgausitės salos vaizdais tarsi paukštis. Paskraidę nusileisite ir, artėdami prie valties, kojomis paliesite vandenį. Tai visiškai saugi patirtis, kuria galite dalytis su kitu šalia esančiu žmogumi. Suteikiami gelbėjimosi liemenės, o valtis valdo ekspertai, turintys ilgametę vandens pramogų Los Cristianos ir kitose Tenerifės vietose patirtį.

Ekskursijos baidarėmis ir kanojomis

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Tai neskubrus užsiėmimas, kurio metu galite savo tempu irkluoti krištolo skaidrumo jūros vandenyje. Ekskursijos apima geriausius įlankos rajonus, kad galėtumėte pasimėgauti geriausiais vaizdais ir pamatyti gražiausias Los Giganteso vietas. Jis tinka visiems, o jūsų saugumui užtikrinti turėsite visą reikiamą įrangą. Ekskursija vyksta nedidelėmis grupėmis, kurioms vadovauja instruktorius, priimantis sprendimus dėl ekskursijos.

Nardymas ir nardymas su vamzdeliu

diving in tenerife south

Pasiruoškite pasinerti į Viduržemio jūros gelmes ir pažinti visas jos grožybes. Tai jaudinanti patirtis, kurios metu galėsite pabendrauti su jūros gyvūnais jų natūralioje aplinkoje. Dėl nieko nesijaudinkite, mes suteiksime visą reikiamą įrangą ir pagalbą. Geriausios nardymo vietos yra atokios, jas reikia pasiekti baidarėmis arba valtimis, todėl ši patirtis tampa dar įdomesnė, nes galite gėrėtis uolomis, iš jūros matyti Teidę ir stebėti šią vietą supančius paukščius. Taip pat įprasta priartėti prie vietų, kuriose plaukioja banginiai ir delfinai.

Banglentės

Visai netoli Los Cristianos, Las Américas paplūdimyje, sudarytos puikios sąlygos sėsti ant lentos ir pažaboti bangas. Oras čia malonus ir paprastai būna geros bangos. Vasarą galite plaukioti banglentėmis be hidrokostiumo, tačiau žiemą temperatūra nukrenta iki 19 laipsnių Celsijaus, todėl turėtumėte dėvėti daugiau apsaugos priemonių. Kalbant apie bangas, kai kurios iš jų gali siekti iki 3 metrų, o dėl uolų poveikio jas rekomenduojama plaukti banglentininkams ekspertams. Taip pat yra ramesnių zonų pradedantiesiems.

Čia rasite dešimtis banglentininkų, kurie kiekvieną savaitgalį ir per atostogas atvyksta pasilinksminti ir ištrūkti iš rutinos. Primename, kad, kadangi tai uolėta vietovė, bangos kartais susiduria su uolomis, todėl jas reikia paleisti tinkamu metu.

Valčių čarteriai

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

Galiausiai negalėjome pamiršti paminėti kelionių laivu, kurios išplaukia į jūrą, kad atsijungtumėte nuo rutinos ir atsipalaiduotumėte skambant bangų ošimui. Kelionių laivu metu galite mėgautis ramia kelione arba surengti vakarėlį, kad atšvęstumėte ypatingą pasimatymą Viduržemio jūros vandenyse. Taip pat turėsite galimybę pasimėgauti delfinų ir banginių stebėjimu, į ekskursijas įtraukiamos vietos, kur praplaukia šie nuostabūs banginiai.

Taip pat siūlome keliones motorine valtimi, kad galėtumėte mėgautis jūra ir jos žavesiu. Atsipalaiduokite ant valties sėdynių, o kapitonas dalysis žiniomis apie salą. Taip pat turime prabangių jachtų nedidelėms grupėms, burlaivių romantiškam pasiplaukiojimui, katamaranų Atlanto vandenims tyrinėti ir daug kitų galimybių. Priklausomai nuo laivo ir kelionės ypatybių, visai šeimai siūlomas maistas, užkandžiai ir gėrimai.

Tikimės, kad išsprendėme visas jūsų abejones, susijusias su sportu.

Valčių nuoma į Los Cristianos

Vandens sportas į Los Cristianos

Susiję straipsniai:

Los Kristianosas yra gražus miestelis Tenerifės pietuose, visai šalia garsiojo Playa...

Playas en Los Cristianos

Playa de las Vistas, dar vadinamas Las Vistas paplūdimiu, yra labai patrauklus...
Playa de Troya I ir II – tai du paplūdimiai Kosta Adechėje. Čia rasite visas...
Tai puikus miesto paplūdimys, kuriame galima degintis ir mėgautis Tenerifės jūra....