Pirmasis leidimas: 24 spalio, 2021 | Paskutinį kartą atnaujinta: 1 spalio, 2022 | Autorius: Jan Daniel

Užsisakykite per WhatsApp

Ekskursijos po salas į Los Cristianos

Kelionės laivu į Los Cristianos

Nardymas į Los Cristianos

Teminiai parkai į Los Cristianos

Trekingas į Los Cristianos

Valčių čarteriai į Los Cristianos

Vandens sportas į Los Cristianos

Veiklos paketai į Los Cristianos

Žvejybos chartijos į Los Cristianos

Žvejybos kelionės į Los Cristianos

Ką veikti Los Cristianose

Los Kristianosas yra mažas ir žavus kaimelis Tenerifės pietuose, visai šalia garsiojo Playa de Las Americas. Kartu su Las Americas ir Costa Adeje Los Cristianos yra viena populiariausių turistų lankomų vietų Tenerifėje.

Los Cristianos yra graži vietovė, kurią kasmet aplanko tūkstančiai lankytojų. Kviečiame pasivaikščioti jos centrinėmis gatvėmis, apsilankyti sekmadieniniame turguje, paragauti vietinio maisto ir tiesiog pasimėgauti ramia atmosfera.

Faktai apie Los Cristianos, Tenerifė

los cristianos holiday resort

Jei ketinate savo atostogoms pasirinkti Los Cristianos, tikriausiai norėtumėte sužinoti šiek tiek daugiau apie šią vietovę. Jei norite sužinoti, ką galite nuveikti Los Cristianose, čia rasite daugybę dalykų, kuriuos galite nuveikti Los Cristianose, Tenerifėje. Tačiau pirmiausia pateiksime jums šiek tiek bendros informacijos apie šią vietą. Peržiūrėkite ją, kad suplanuotumėte savo atostogas ir gautumėte iš jų kuo daugiau naudos.

Orai

quiert holiday resort los cristianos

Los Kristianoso klimatas labai švelnus, saulėti orai ir šilta temperatūra leidžia mėgautis šiuo mielu kurortu ištisus metus.

Ryšys

Artimiausias oro uostas prie Los Cristianos yra Reina Sofia oro uostas. Atstumas nuo oro uosto iki Los Cristianos yra apie 17 km, todėl autobusu nuvyksite per mažiau nei 30 minučių, o taksi arba automobiliu – per 15 minučių. Autobusas jus išlaipins pagrindinėje Los Cristianos autobusų stotelėje, iš kurios iki savo apgyvendinimo vietos galite eiti pėsčiomis arba važiuoti taksi.

Apgyvendinimas

Los Kristianose galite apsistoti nuo 5 ir 4 žvaigždučių viešbučių „viskas įskaičiuota” iki nakvynės namų ar nuomojamų butų.

Jei nesirenkate „viskas įskaičiuota” atostogų ir galvojate, kur pavalgyti Los Cristianose, čia yra daugybė gerų restoranų, siūlančių ispanų, Kanarų, anglų, italų, indų, kinų ir kitų virtuvių patiekalus. Taip pat yra daug angliškų ir airiškų barų, kuriuose groja gyva muzika arba karaokė.

Visas geriausių pramogų Los Kristianose sąrašas

O dabar pagaliau priėjome prie to, ką galima nuveikti Tenerifėje. Žemiau atrinkome jums populiariausias ir rekomenduojamas ekskursijas ir užsiėmimus, kuriuos galite nuveikti Tenerifėje, tad susipažinkite.

Ekskursijos Tenerifėje

Kaip žinote, Tenerifė – tai ne tik saulė, paplūdimys ir vandenynas. Tai taip pat graži gamta, autentiška architektūra ir turtinga kultūra. Visa tai galite įvertinti su mūsų ekskursijomis autobusu po salą.

Ekskursija į Teidės nacionalinį parką

Volcan Teide - Teide National Parque (1).min

Yra kelios vietos, kurias būtina pamatyti, bet numeris vienas, žinoma, yra garsusis Teidės ugnikalnis. Jį galite aplankyti per pusės dienos arba visos dienos ekskursiją Teidė-Maska, kurios metu pamatysite ir kitas įspūdingas vietas, pavyzdžiui, autentišką Maskos kaimą, Garačiko ir Ikod de Los Vinos.

Primename, kad Teidės kalnas yra salos žvaigždė. Atostogų Tenerifėje metu privalote jį aplankyti, kad galėtumėte sakyti, jog salą pažinote iki galo. Teidės kalno aukštis virš jūros lygio siekia daugiau kaip 3700 metrų. Nuo jo viršūnės galima apžvelgti visą Kanarų salyną, jei tik leidžia oro sąlygos. Įkopimas į Teidės viršūnę yra naudinga patirtis, nes sala bus jums po kojomis, o jūs džiaugsitės žinodami, kad esate aukščiausioje Ispanijos vietoje.

Masca, dar vienas iš mūsų ekskursijų maršrutų, yra nuostabus kaimas, kurio kraštovaizdis primena svajonę. Apsilankę Maskoje pasijusite tarsi persikėlę į kitą pasaulį. Kvėpuosite gaiviu ir atsinaujinusiu oru. Jo kraštovaizdis ir raižytas reljefas sukuria nepakartojamus ir užburiančius vaizdus. Taip pat galite aplankyti Garachico kaimą, garsėjantį natūraliais baseinais, ir Icod de Los Vinos, kuriame auga seniausias kada nors matytas medis, jau daugiau nei 3 tūkstantmečius savo lankytojams teikiantis deguonį.

Ekskursijos po Tenerifės salą

Tačiau atostogų metu neturėtumėte likti Los Kristianose. Tenerifė turi daug ką pasiūlyti ir mes nekantraujame jums tai parodyti. Su savo ekskursijomis po salą nuvešime jus į įdomiausias Tenerifės vietas. Turime gidų ekspertų, turinčių daug žinių apie salą ir jos istoriją.

Pasivaikščiokite Tenerifės gatvėmis, aplankykite prekybos centrus ir mažose parduotuvėlėse įsigykite gražių suvenyrų. Ragaukite mūsų maisto ir ragaukite gerų vynų. Tenerifėje rasite visa tai ir dar daugiau, taip pat svajingus kraštovaizdžius su amžinai žaliais miškais ir nuostabiais paplūdimiais.

Vienos dienos kelionė į La Gomerą

VIP Excursion La Gomera (8)

Taip pat galite leistis į vienos dienos kelionę į kaimyninę La Gomeros salą. Pasiėmę iš viešbučio, iš Los Cristianos uosto kelsitės keltu ir mažiau nei per valandą atsidursite La Gomeroje, kur praleisite puikią dieną, susipažinsite su nuostabiais gamtos vaizdais ir kultūra, taip pat ir su protu nesuvokiama vietine švilpaujančia kalba.

Žvaigždžių turizmas Tenerifėje

Jei esate astronomijos entuziastas, turime jums gerų naujienų. Tenerifėje galite stebėti kosmosą ir atrasti kosmoso paslaptis. Teidės nacionaliniame parke yra labai galinga astronomijos observatorija, kurioje galite stebėti planetas, žvaigždes ir žvaigždynus.

Mūsų organizuojamose naktinėse ekskursijose po Teidės salą galėsite naudotis plačiajuosčiais teleskopais ir stebėti dangaus plokštumą kartu su sertifikuotais žvaigždžių žibintais. Mūsų žvaigždžių šviesuoliai išsamiai papasakos apie viską, ką pamatysite stebėjimo metu, ir kartu papasakos su kosmosu susijusius mitus ir legendas.

Tai pasakiška pramoga tikriems astronomijos mėgėjams, kurios negalite praleisti per atostogas Tenerifėje. Be to, jei apsilankysite parke saulėlydžio metu, galėsite pasigrožėti spalvingiausiais kada nors regėtais saulėlydžiais. Negalime nepaminėti, kad Saulės observatorijoje galėsite iš arti pamatyti mūsų Saulę, t. y. susipažinti su jos dėmėmis ir pasigrožėti jos paviršiuje vykstančiu liepsnų šokiu.

Išvykos laivu iš Los Cristianos Tenerifė

CAPELLI TEMPEST 900 Boat Rental without skipper

Dar viena populiari pramoga Tenerifėje – kelionė laivu. Keliaudami laivu visus metus galėsite stebėti banginius ir delfinus, mėgautis saule ir atsipalaiduoti. Siūlome įvairių kelionių laivu variantų. Galite rinktis pagal laivo tipą ir kelionės trukmę. Pasirinkę 4,5 valandos trukmės kelionę taip pat turėsite galimybę pamatyti įspūdingas Los Gigantes uolas.

Prabangių jachtų nuoma Tenerifėje

Mūsų svetainėje siūlome įvairių variantų visiems skoniams. Jei norite praleisti dieną su rinktine svečių grupe arba atšvęsti svarbų įvykį, siūlome išsinuomoti prabangią jachtą. Siūlome prabangias jachtas su aukščiausios klasės apdaila, kad patirtumėte aukščiausios klasės įspūdžius. Su prabangia jachta galėsite apžiūrėti įlanką, aplankyti uolas ir pamatyti banginius jų natūralioje aplinkoje.

Greitaeigio katerio „Sur Opera 33” nuoma

Greitaeigiai kateriai leidžia mėgautis jūra ir pasijusti arčiau jos. Tai nedideli laiveliai, kurie pasiekia didelį greitį. Jie idealiai tinka dienai iškyloje su artimais draugais. Pasiimkite savo draugę į romantišką išvyką arba pateikite pasiūlymą tuoktis, apie kurį jau seniai galvojote.

Mėgaukitės saulės ir nuotykių diena Tenerifės jūroje. Su privačia greitaeigio katerio frachtavimo paslauga galėsite mėgautis jūra nelydimi nepažįstamų žmonių. Kelionės metu galėsite stebėti banginius ir delfinus, sustoti įlankoje ir nardyti su akvalangu. Taip pat įskaičiuoti gėrimai ir maistas.

Burinių jachtų nuoma Tenerifės pietuose

tenerife-sailing-boat-charter-white-tenerife (5)

Tai dar vieno tipo laivas, kurį suteikiame jūsų paslaugoms. Burlaiviai siūlo komfortą ir patogumą. Dėl savo romantiško stiliaus jos idealiai tinka pasiimti savo partnerį atsipalaiduoti jūroje. Taip pat galite pasiimti savo šeimą ar darbo kolegas, kad atsijungtumėte nuo rutinos ir streso.

Katamaranų frachtavimas Tenerifė Los Cristianos

Su mūsų katamaranais galite mėgautis puikia diena jūroje. Pasidalykite su draugais ir švęskite gyvenimą. Ekskursijos metu nuvyksite į vietą, kur dažnai lankosi banginiai. Labai tikėtina, kad jūsų pasveikinti pasirodys draugiškas delfinas, o kartu su juo – daugybė kompanionų.

Privati žvejybos išvyka

Tai dar vienas puikus užsiėmimas Los Kristianose. Nesvarbu, ar esate pradedantis žvejys, ar žvejys iš širdies, kurio gyslomis teka vandenynas. Siūlome jums įvairius žvejybinius laivus, aprūpintus aukščiausios klasės įranga. Garantuojame, kad turėsite viską, ko reikia sėkmingai žvejybai. Be to, mes turime aukščiausios klasės įgulą, turinčią solidžių žinių apie žvejybą ir Tenerifės įlanką. Negarantuojame, kad pagausite žuvies, tačiau remdamiesi savo patirtimi esame beveik tikri, kad pagausite.

Atmosfera laive yra maloni ir maloni. Mūsų svečiai pasakoja, kokia atpalaiduojanti yra ekskursija. Pasinaudokite galimybe pasigrožėti pakrante ir jūros platybėmis, kol laukiate, kol žuvis užkibs ant jūsų masalo. Leiskite jūrai nuvyti jūsų rūpesčius ir mėgaukitės jūros aplinkos ramybe.

Švęskite ypatingus įvykius laive

Jei norite atšvęsti kokį nors įvykį, geriausias būdas tai padaryti – plaukti laivu. Tai vienas mėgstamiausių būdų Tenerifėje pagerbti tuos, kuriuos labiausiai mylime, arba švęsti svarbias datas. Rekomenduojame šventei išsinuomoti laivą:

  • gimtadienį
  • Vestuvių metines
  • Išleistuves
  • darbo paaukštinimą
  • Mergvakariai ir bernvakariai
  • Svarbios datos, pavyzdžiui, Valentino diena
  • Bet kokia svarbi data, kurią verta paminėti iškiliu vardu.
  • Vandens ir nuotykių sportas

Žvejyba, vandens motociklais, parasparniais ir kitomis vandens sporto šakomis taip pat galite užsiimti Los Kristianose arba iš jų.

Skraidymas parasparniu

Skrisdami parasparniu galėsite pasigrožėti įspūdinga pietinės Tenerifės pakrantės panorama.

Keturračių safaris

Keturračiu safariu galėsite smagiai atrasti gražiausius Tenerifės kraštovaizdžius.

Nardymas jūros gelmėse

Try Dive in Tenerife South

Tenerifėje siūlome įvairių nardymo užsiėmimų. Jei niekada anksčiau nesate nardę, siūlome užsiėmimą, skirtą pirmą kartą nardantiems. Šio užsiėmimo metu instruktorius-ekspertas supažindins jus su viskuo, ką reikia žinoti nardant. Mūsų instruktoriai yra profesionalūs ekspertai, turintys didelę patirtį šiame sektoriuje. Gavę teorinių žinių, būsite pasirengę nardymui. Nusileiskite į 7 metrų gylį ir plaukiokite kartu su Tenerifės įlankos jūrų fauna. Tai nuostabi patirtis, kurios niekada nepamiršite. Esame tikri, kad per kitas atostogas sugrįšite ją pakartoti.

Taip pat rengiame įvairius kursus patyrusiems narams, norintiems patobulinti nardymo įgūdžius. Be to, turime nardymo paketų tiems, kurie nori ištirti jūros dugną kitu lygiu. Jei norite nardyti giliau, o jums padeda profesionali įranga, mes esame pasirengę jums padėti. Jei norite susipažinti su visomis siūlomomis galimybėmis, kviečiame susipažinti su šio teksto pabaigoje pateiktu sąrašu. Jame rasite išsamią informaciją apie visus nardymo užsiėmimus Los Kristianose.

Safario kelionė baidarėmis Tenerifėje

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Tai dar viena nuostabi pramoga, kurios neturėtumėte praleisti viešnagės saloje metu. Pasidalykite smagiu nuotykiu su draugais. Visi turi bendradarbiauti, kad baidarė judėtų į priekį. Išbandykite savo jėgas ir koordinaciją, kad nuplauktumėte valtimis tiek, kiek jos nori.

Teminiai parkai Tenerifėje

Jei ieškote, ką veikti Los Kristianose su vaikais, rekomenduojame apsilankyti Tenerifės pramogų parkuose. Mūsų svetainėje rasite įvairių galimybių pasiimti vaikus ir su visa šeima pasilinksminti parke. Toliau papasakosime apie kai kuriuos geriausius, nepamirškite, kad teksto pabaigoje rasite išsamų visų pramogų sąrašą.

Siam Park

Vista Siam parkas Kosta Adechėje, tai nepaprastas vandens parkas su nuostabiais atrakcionais ir atrakcionais. Tai mūsų rekomendacija numeris vienas, nes pojūčius, kuriuos čia patirsite, bus sunku pakartoti bet kur kitur. Dėl fantastiškų nusileidimo kalnelių ir baseinų jis laikomas smagiausiu parku visoje Europoje. Jame taip pat yra atrakcionų vaikams, žaidimų aikštelių, poilsio zonų ir restoranų su puikiu maistu.

Jungle Park

Jungle Park Tenerife (3)

Dar vienas parkas, kurį verta įtraukti į Los Kristianoso lankytinų vietų sąrašą, yra Džiunglių parkas, kuriame gyvena daugybė įvairių rūšių gyvūnų. Pasiimkite vaikus ir pasigrožėkite šiuo nuostabiu zoologijos sodu, kuriame gausu gražuolių, pavyzdžiui, liūtų, surikatų, jaguarų, krokodilų, paukščių ir daugybės kitų. Būdami Džiunglių parke pasijusite tarsi tikrose džiunglėse, pilnose augmenijos, upelių ir kabančių tiltų.

Loro Park

Loro Parque Tenerife with Transport

Galiausiai norėtume paminėti šiaurinėje Tenerifės dalyje esantį Loro parką. Čia rasite pasakiškų atrakcionų vaikams ir jūros gyvūnų pasirodymų, kurie priblokš kiekvieną. Pasiruoškite pasimėgauti delfinų, banginių žudikų ir jūrų liūtų žavesiu. Be gyvūnų, kuriuos rasite Loro parke, galėsite pasigrožėti jo įrenginius puošiančiomis gražiomis gėlėmis ir augmenija. Šio parko pavadinimą lėmė didžiulis čia gyvenančių papūgų, kurios taip pat rengia pasakiškus pasirodymus lankytojams, skaičius.

Kiti parkai, kuriuos turėtumėte aplankyti viešnagės Los Kristianose metu, yra Beždžionių parkas ir Kupranugarių parkas, apie kuriuos daugiau informacijos rasite teksto pabaigoje pateiktame sąraše.

Naktiniai pasirodymai

Be visko, ką Tenerifė gali pasiūlyti dieną, čia taip pat yra daugybė komedijų šou, kurie lankytojams sukelia didžiausias šypsenas. Vienas iš svarbiausių – „Music Hall Tavern”, kuriame vyksta „Drag Queens” šou, pasižymintis dideliu talentu ir puikiais pasirodymais. Palikite įtampą namie ir ateikite juoktis kaip niekada anksčiau, į šou įskaičiuotas maistas ir jis vyksta tik anglų kalba.

Turime viduramžių šou su riterių kovomis tarp svečių. Taip pat kviečiame pasižiūrėti imperatoriškosios Romos laikų „Gladiux” su gladiatorių kovomis ant žirgų. Informaciją apie kiekvieną iš šių šou Tenerifėje rasite teksto pabaigoje.

Transportas

Tai visi dalykai, kuriuos galite nuveikti Los Cristianos Tenerifėje. Dabar pasirinkite. Norėdami užsisakyti ekskursiją ar užsiėmimą, tiesiog užpildykite užsakymo užklausos formą arba susisiekite su mumis tiesiogiai per „WhatsApp”. Mūsų siūlomas veiklas galite vykdyti tiesiogiai Los Kristianose. Mes taip pat siūlome nemokamą paėmimą iš jūsų viešbučio Los Kristianose.

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Užsisakykite per WhatsApp

Susiję straipsniai:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0