Co dělat v Los Cristianos

Co dělat v Los Cristianos

Los Cristianos je krásné městečko na jihu Tenerife, hned vedle slavné pláže Playa de Las Americas. Spolu s Las Americas a Costa Adeje patří Los Cristianos k nejoblíbenějším turistickým destinacím na Tenerife.

Podnebí v Los Cristianos je velmi mírné, slunečné počasí a teplé teploty umožňují užívat si tohoto rozkošného letoviska po celý rok.

Pokud uvažujete o tom, že si pro svou dovolenou vyberete právě Los Cristianos, pravděpodobně byste se o tomto místě rádi dozvěděli něco více. Pokud chcete zjistit, co všechno můžete v Los Cristianos podniknout, zde najdete spoustu zajímavostí. Nejprve vám však poskytneme několik obecných informací o tomto místě. Podívejte se na ně, abyste si mohli naplánovat dovolenou a vytěžit z ní co nejvíce.

Nejbližší letiště v Los Cristianos je Reina Sofia. Vzdálenost z letiště do Los Cristianos je asi 17 km, takže cesta autobusem vám zabere necelých 30 minut a taxíkem nebo autem asi 15 minut. Autobus vás vyveze na hlavní autobusovou zastávku v Los Cristianos, odkud můžete jít pěšky nebo si vzít taxi do svého ubytování.
Co se týče ubytování, v Los Cristianos můžete najít jakoukoli možnost, od 5-4hvězdičkových hotelů all inclusive až po hostely nebo apartmány k pronájmu.

Pokud jste si nevybrali dovolenou s all inclusive a přemýšlíte, kde se v Los Cristianos najíst, je zde Los Cristianos plný dobrých restaurací, které nabízejí pokrmy španělské, kanárské, anglické, italské, indické, čínské a dalších kuchyní. Je zde také mnoho anglických a irských barů s živou hudbou nebo karaoke.

A nyní konečně přejděme k tomu, co můžete na Tenerife dělat. Níže jsme pro vás vybrali nejoblíbenější a nejdoporučovanější výlety a aktivity, které můžete na Tenerife podniknout, tak se podívejte.

Jak víte, Tenerife není jen o slunci, plážích a oceánu. Je to také krásná příroda, autentická architektura a bohatá kultura. To vše můžete ocenit díky našim autobusovým zájezdům na ostrov. Je zde několik míst, která musíte vidět, ale povinnou zastávkou číslo jedna je samozřejmě slavný vulkanický vrch Teide. Navštívit ji můžete v rámci půldenního nebo celodenního zájezdu Teide-Masca, kde uvidíte i další působivá místa, jako je autentická vesnice Masca, Garachico a Icod de Los Vinos.

Můžete také podniknout celodenní výlet na sousední ostrov La Gomera. Po vyzvednutí ve vašem hotelu se z přístavu Los Cristianos vydáte trajektem a za necelou hodinu již přistáváte na ostrově La Gomera, kde strávíte skvělý den, poznáte jeho úchvatnou přírodu a kulturu, včetně úchvatného místního pískaného jazyka.

Další oblíbenou zábavou na Tenerife je výlet lodí. Během plavby lodí můžete po celý rok pozorovat velryby a delfíny, užívat si slunce a relaxovat. Nabízíme různé možnosti výletů lodí. Vybírat můžete podle typu lodi a délky trvání výletu. Pokud si vyberete 4,5hodinový výlet, budete mít také možnost vidět impozantní útesy Los Gigantes!

V nabídce je také mnoho různých aktivit, které můžete podniknout přímo v Los Cristianos nebo s bezplatným vyzvednutím z vašeho hotelu v Los Cristianos.
Vyzkoušejte si potápění a prozkoumejte podmořský svět, i když jste se nikdy předtím nepotápěli.
Při paraglidingu se vám naskytne fascinující panoramatický pohled na jižní část Tenerife.
Quad Safari vám umožní objevovat nejkrásnější krajinu Tenerife tím nejzábavnějším způsobem.
V Los Cristianos nebo z Los Cristianos můžete také rybařit, jezdit na vodních skútrech, provozovat paragliding a další vodní sporty.

Prohlédněte si všechny naše nabídky a vyberte si! Pro rezervaci výletu nebo aktivity stačí vyplnit rezervační formulář nebo nás kontaktovat přímo na WhatsApp.

A nezapomeňte, že i samotné Los Cristianos je pěkné místo, které stojí za to navštívit.
Projděte se po jeho centrálních ulicích, navštivte nedělní trh, ochutnejte místní jídlo a prostě si užijte jeho pohodovou atmosféru.

Balíčky aktivit na Los Cristianos

Potápění na Los Cristianos

Prohlídky ostrovů na Los Cristianos

Pronájem lodí na Los Cristianos

Rybářské chartery na Los Cristianos

Rybářské výlety na Los Cristianos

Tematické parky na Los Cristianos

Treking na Los Cristianos

Vodní sporty na Los Cristianos

Výlety lodí na Los Cristianos