Paragliding na jihu Tenerife - 1086
Paragliding na jihu Tenerife - 1087
Paragliding na jihu Tenerife - 1088
Paragliding na jihu Tenerife - 1089
Paragliding na jihu Tenerife - 1090
Paragliding na jihu Tenerife - 1091
Paragliding na jihu Tenerife - 1092
Paragliding na jihu Tenerife - 1093
Paragliding na jihu Tenerife - 1094
Paragliding na jihu Tenerife - 1095
Paragliding na jihu Tenerife - 1096
Paragliding na jihu Tenerife - 1097

Paragliding na jihu Tenerife

🏷️ Ceny

90.00€

na osobu

🗺️ Itinerář

Paragliding na Tenerife od jihu
Provozujte paragliding na jihu Tenerife a získejte jeden z nejkrásnějších výhledů na hory a pobřeží Tenerife.

Perfektní organizace s vyzvednutím z hotelu přímo před recepcí.

Vyzvednutí z hotelu budete mít v ceně.

Pokud jste ubytováni v Los Gigantes / Puerto Santiago, bude za dopravu účtován příplatek 10,00 € na osobu.

Paragliding můžete realizovat, pokud jste ubytováni v Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje, Playa Paraiso, Los Gigantes a v okolních oblastech.

Pokud jste vždy snili o tom, že budete létat jako pták a rozjímat o světě z oblohy, pak by pro vás paragliding mohl být skvělou volbou.

Paragliding je aktivita, kterou není snadné popsat jednoduchými slovy. My vám však vysvětlíme, jaké to je létat v tandemu s kvalifikovaným paraglidingovým instruktorem. Zážitek, na který budete vždy vzpomínat jako na něco zvláštního, úžasného a jedinečného. Proto vás během letu také vyfotíme. Fotografie nabízíme k zakoupení po letu.

Při tomto paraglidingovém letu můžete zažít adrenalin, výškové zážitky, dechberoucí panoramatické výhledy na hory a pobřeží Tenerife a mnoho dalšího.

Užijete si neuvěřitelný dechberoucí pohled na jih Tenerife, to je jisté. Je to něco, co denně zažívá jen velmi málo lidí, a někteří další o realizaci takové úžasné aktivity sní už několik let. Někdy dokonce během celého svého života. Doporučujeme každému, aby si to alespoň jednou v životě uvědomil.

Většina lidí je před startem paraglidingu velmi nervózní a vzrušená, což je něco naprosto přirozeného. Nemusíte se však bát, protože instruktor paraglidingu vám poskytne veškeré potřebné vybavení a instrukce, které byste mohli potřebovat. Budete se tak před startem cítit bezpečněji.

Jakmile jednou vyskočíte, jsme si docela jistí, že pochopíte, proč lidé tento úžasný sport provozují. Let bude trvat 20 až 30 minut. Místo startu bude vybráno v závislosti na klimatických podmínkách. Můžete začít z Ifonche nebo z Taucho. Přistání bude na pláži La Caleta nebo Costa Adeje. Celý výlet bude trvat 1,5 až 2 hodiny.

Vyzvednutí je zajištěno na jihu Tenerife zdarma na následujících místech: V případě potřeby si můžete vybrat z následujících míst: Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje, La Caleta, Callao Salvaje nebo Playa Paraiso. V oblasti Los Gigantes, Puerto Santiago a Playa de la Arena se za dopravu platí příplatek 10,00 € na osobu.

Vše je organizováno tak, abyste měli maximální pohodlí. Paragliding vás vyzvedne přímo před vaším hotelem. A samozřejmě po přistání vás také přivezeme zpět.

Pro absolvování paraglidingu v tandemu jsou nutné některé základní fyzické předpoklady. Musíte být schopni běhat.

Děti mohou létat s váhou nad 20 Kg se souhlasem rodičů.

 

ZAVOLEJTE NYNÍ:

🚌 Transport Available from / Starting near from:

Tuto aktivitu můžete snadno realizovat, pokud se ubytujete v některém z následujících rekreačních středisek:

Po rezervaci obdržíte všechny potřebné údaje, abyste snadno našli místo setkání / vyzvednutí.

ZAVOLEJTE NYNÍ:

  Kontaktní a rezervační formulář:

  Chcete se dozvědět více o procesu rezervace? Podívejte se na: Jak provést rezervaci?

  Pole s * jsou povinná

  Podrobnosti o exkurzi:

  Participants:

  Kontaktní informace:

  Preferovaný způsob platby

  Komentáře:

  Zpracování dat: Údaje nebudou komunikovány ani prodávány třetím stranám. Nesnášíme spam a nebudeme vám zasílat žádnou reklamu. Údaje budou uchovávány po dobu maximálně 18 měsíců. Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů touto webovou stránkou. Odpovědná osoba: Mgr: Jan Daniel. Účel: Získání odpovědi na žádost o rezervaci a nákup nabízené aktivity. Za tímto účelem vás můžeme kontaktovat na whatsappu, e-mailu nebo telefonu.

  ZAVOLEJTE NYNÍ:

  Související činnosti: