Paraplanierisms Tenerifes dienvidos - 1086
Paraplanierisms Tenerifes dienvidos - 1087
Paraplanierisms Tenerifes dienvidos - 1088
Paraplanierisms Tenerifes dienvidos - 1089
Paraplanierisms Tenerifes dienvidos - 1090
Paraplanierisms Tenerifes dienvidos - 1091
Paraplanierisms Tenerifes dienvidos - 1092
Paraplanierisms Tenerifes dienvidos - 1093
Paraplanierisms Tenerifes dienvidos - 1094
Paraplanierisms Tenerifes dienvidos - 1095
Paraplanierisms Tenerifes dienvidos - 1096
Paraplanierisms Tenerifes dienvidos - 1097

Paraplanierisms Tenerifes dienvidos

🏷️ Cenas

90.00€

vienai personai

🗺️ Maršruts

Paraplanierisms Tenerifē, sākot no dienvidiem
Veiciet paraplanierismu Tenerifes dienvidos, paverot vienu no krāšņākajiem skatiem uz Tenerifes kalniem un piekrasti.

Ideāli organizēts jums ar PICK UP no jūsu viesnīcas tieši pie reģistratūras.

Jums būs iekļauta iekāpšana no viesnīcas.

Ja esat apmetušies Los Gigantes / Puerto Santiago, par transportu būs jāmaksā papildus 10,00 € no personas.

Jūs varat īstenot paraplanierismu, ja uzturaties Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje, Playa Paraiso, Los Gigantes un apkārtējos rajonos.

Ja jūs vienmēr esat sapņojis lidot kā putns, vērojot pasauli no debesīm, tad paraplanierisms varētu būt lieliska izvēle.

Lidošana ar paraplānu ir aktivitāte, kuru nav viegli aprakstīt ar vienkāršiem vārdiem. Tomēr mēs jums izskaidrosim, kā tas ir lidot tandēmā kopā ar kvalificētu paraplanierisma instruktoru. Pieredze, ko jūs vienmēr atcerēsieties kā kaut ko īpašu, pārsteidzošu un unikālu. Tāpēc mēs jūs arī nofotografēsim lidojuma laikā. Fotogrāfijas tiek piedāvāts iegādāties pēc lidojuma.

Šajā lidojumā ar paraplānu jūs varēsiet izbaudīt adrenalīnu, pacēlumu, elpu aizraujošus Tenerifes kalnu un piekrastes panorāmas skatus un daudz ko citu.

Jūs noteikti izbaudīsiet neticamu, elpu aizraujošu skatu uz Tenerifes dienvidiem. Tas ir kaut kas tāds, ko ikdienā piedzīvo ļoti maz cilvēku, bet daži citi jau vairākus gadus sapņo par šādas pārsteidzošas aktivitātes realizēšanu. Dažreiz pat visas dzīves laikā. Mēs iesakām ikvienam vismaz vienu reizi mūžā to īstenot.

Lielākā daļa cilvēku ir ļoti nervozi un satraukti pirms starta ar paraplānu, un tas ir pilnīgi dabiski. Taču neuztraucieties, jo paraplanierisma instruktors nodrošinās jūs ar visu nepieciešamo aprīkojumu un instrukcijām, kas jums varētu būt nepieciešamas. Tādējādi pirms starta jūs jutīsieties drošāk.

Esam pārliecināti, ka pēc lēciena jūs sapratīsiet, kāpēc cilvēki nodarbojas ar šo apbrīnojamo sporta veidu. Lidojums ilgs no 20 līdz 30 minūtēm. Starta vieta tiks izvēlēta atkarībā no klimatiskajiem apstākļiem. Jūs varat startēt no Ifonche vai no Taucho. Nokāpšana notiks La Caleta vai Costa Adeje pludmalē. Visa ekskursija ilgs no pusotras līdz divām stundām.

Uzņemšana Tenerifes dienvidos tiek nodrošināta bez maksas šādās vietās: Ja jums ir nepieciešams, jūs varat doties uz Tenerifes salu vai uz Tenerifes salu: Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje, La Caleta, Callao Salvaje vai Playa Paraiso. No Los Gigantes, Puerto Santiago un Playa de la Arena apgabala par transportu jāmaksā 10,00 € par personu.

Viss ir organizēts, lai nodrošinātu jums maksimālu komfortu. Paraplāns jūs paņems tieši pie jūsu viesnīcas. Un, protams, pēc tam, kad būsiet nolaidušies, mēs jūs nogādāsim atpakaļ.

Lai veiktu tandēmlidojumu ar paraplānu, ir nepieciešami daži fiziski pamatnosacījumi. Jums ir jābūt spējīgam skriet.

Bērni var lidot ar svaru virs 20 kg ar vecāku atļauju.

 

ZVANI TAGAD:

🚌 Transports Pieejams no / Sākot netālu no:

Šo aktivitāti ir viegli īstenot, ja uzturaties kādā no šiem kūrortiem:

Veicot rezervāciju, jūs saņemsiet visu nepieciešamo informāciju, lai viegli atrastu tikšanās/aizbraukšanas vietu.

ZVANI TAGAD:

  Kontaktinformācija un rezervācijas pieprasījuma veidlapa:

  Vēlaties uzzināt vairāk par rezervācijas procesu? Skatiet: Kā rezervēt?

  Lauki ar * ir obligāti

  Ekskursijas detaļas:

  Dalībnieki:

  Kontaktinformācija:

  Vēlamā maksājuma metode

  Komentāri:

  Data Treatment: Dati netiks nodoti vai pārdoti trešajām personām. Mēs ienīstam surogātpastu un nesūtīsim jums nekādu reklāmu. Dati tiks glabāti ne ilgāk kā 18 mēnešus. Izmantojot šo veidlapu, jūs piekrītat, ka šī tīmekļa vietne glabā un apstrādā jūsu datus. Atbildīgā persona: Atbildīgā persona: Jan Daniel. Mērķis: Saņemt atbildi par rezervācijas pieprasījumu un piedāvātās aktivitātes pirkumu. Šim nolūkam mēs varam sazināties ar jums pa WhatsApp, e-pastu vai tālruni.

  ZVANI TAGAD:

  Saistītās darbības: