Paragliding na juhu Tenerife - 1086
Paragliding na juhu Tenerife - 1087
Paragliding na juhu Tenerife - 1088
Paragliding na juhu Tenerife - 1089
Paragliding na juhu Tenerife - 1090
Paragliding na juhu Tenerife - 1091
Paragliding na juhu Tenerife - 1092
Paragliding na juhu Tenerife - 1093
Paragliding na juhu Tenerife - 1094
Paragliding na juhu Tenerife - 1095
Paragliding na juhu Tenerife - 1096
Paragliding na juhu Tenerife - 1097

Paragliding na juhu Tenerife

🏷️ Ceny

90.00€

na osobu

🗺️ Itinerár

Paragliding na Tenerife od juhu

Vykonajte paragliding na juhu Tenerife a získajte jeden z najkrajších výhľadov na hory a pobrežie Tenerife.

Perfektne zorganizovaný odvoz z vášho hotela priamo pred recepciou.

Vyzdvihnutie z hotela budete mať v cene.

Ak ste ubytovaní v Los Gigantes / Puerto Santiago, za dopravu sa účtuje príplatok 10,00 € na osobu.

Paragliding môžete realizovať, ak ste ubytovaní v Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje, Playa Paraiso, Los Gigantes a v okolitých oblastiach.

Ak ste vždy snívali o tom, že budete lietať ako vták a kontemplovať svet z oblohy, potom by pre vás paragliding mohol byť skvelou voľbou.

Paragliding je aktivita, ktorú nie je ľahké opísať jednoduchými slovami. My vám však vysvetlíme, aké je to lietať v tandeme s kvalifikovaným paraglidingovým inštruktorom. Zážitok, na ktorý budete vždy spomínať ako na niečo výnimočné, úžasné a jedinečné. Preto vás počas letu aj odfotíme. Fotografie ponúkame na zakúpenie po lete.

Počas tohto letu na paraglidingu môžete zažiť adrenalín, vzostupy, dych vyrážajúce panoramatické výhľady na hory a pobrežie Tenerife a mnoho ďalšieho.

Užijete si neuveriteľný dychberúci výhľad na juh Tenerife, to je isté. Je to niečo, čo denne zažíva len veľmi málo ľudí a niektorí iní o realizácii takejto úžasnej aktivity snívajú už niekoľko rokov. Niekedy dokonca počas celého života. Odporúčame každému, aby si to aspoň raz v živote uvedomil.

Väčšina ľudí je pred začiatkom paraglidingu veľmi nervózna a vzrušená, čo je úplne prirodzené. Nemusíte sa však obávať, pretože inštruktor paraglidingu vám poskytne všetko potrebné vybavenie a inštrukcie, ktoré by ste mohli potrebovať. Takto sa budete pred štartom cítiť bezpečnejšie.

Sme si celkom istí, že keď raz vyskočíte, pochopíte, prečo ľudia praktizujú tento úžasný šport. Let bude trvať 20 až 30 minút. Miesto štartu sa vyberie v závislosti od klimatických podmienok. Môžete začať z Ifonche alebo z Taucho. Pristátie bude na pláži La Caleta alebo Costa Adeje. Celá trasa bude trvať od 1 a pol hodiny do 2 hodín.

Vyzdvihnutie je zabezpečené na juhu Tenerife zdarma na týchto miestach: V prípade potreby môžete využiť služby na týchto miestach: Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje, La Caleta, Callao Salvaje alebo Playa Paraiso. V oblasti Los Gigantes, Puerto Santiago a Playa de la Arena sa za dopravu platí príplatok 10,00 € na osobu.

Všetko je organizované tak, aby vám poskytlo maximálne pohodlie. Paragliding vás vyzdvihne priamo pred vaším hotelom. A samozrejme po pristátí vás privezieme aj späť.

Na absolvovanie tandemového paraglidingu sú potrebné základné fyzické predpoklady. Musíte byť schopní behu.

Deti môžu lietať s hmotnosťou nad 20 Kg so súhlasom rodičov.

ZAVOLAJTE TERAZ:

🚌 Doprava Dostupné z / Začíname v blízkosti od:

Túto činnosť môžete ľahko realizovať, ak sa ubytujete v jednom z nasledujúcich dovolenkových stredísk:

Po rezervácii dostanete všetky potrebné informácie, aby ste ľahko našli miesto stretnutia/vyzdvihnutia.

ZAVOLAJTE TERAZ:

  Kontaktný formulár a žiadosť o rezerváciu:

  Chcete sa dozvedieť viac o procese rezervácie? Pozrite si: Ako rezervovať?

  Polia s * sú povinné

  Podrobnosti o exkurzii:

  Účastníci:

  Kontaktné informácie:

  Uprednostňovaný spôsob platby

  Komentáre:

  Spracovanie údajov: Údaje nebudú komunikované ani predávané tretím stranám. Neznášame spam a nebudeme vám posielať žiadnu reklamu. Údaje sa budú uchovávať maximálne 18 mesiacov. Použitím tohto formulára súhlasíte s uchovávaním a spracovaním vašich údajov touto webovou stránkou. Zodpovedná osoba: Jan Daniel. Účel: Získanie odpovede na žiadosť o rezerváciu a nákup ponúkanej aktivity. Na tento účel vás môžeme kontaktovať na Whatsapp, e-mail alebo telefón.

  ZAVOLAJTE TERAZ:

  Súvisiace činnosti: