Prvá publikácia: 16 septembra, 2021 |

Paragliding na juhu Tenerife - 1086
Paragliding na juhu Tenerife - 1087
Paragliding na juhu Tenerife - 1088
Paragliding na juhu Tenerife - 1089
Paragliding na juhu Tenerife - 1090
Paragliding na juhu Tenerife - 1091
Paragliding na juhu Tenerife - 1092
Paragliding na juhu Tenerife - 1093
Paragliding na juhu Tenerife - 1094
Paragliding na juhu Tenerife - 1095
Paragliding na juhu Tenerife - 1096
Paragliding na juhu Tenerife - 1097
Rezervujte s vkladom, zaplaťte zostatok na deň zájazdu
🏷️ Ceny
na osobu 95.00€

Rezervujte cez WhatsApp

🗺️ Itinerár

Paragliding na Tenerife od juhu

Vykonajte paragliding na juhu Tenerife a získajte jeden z najkrajších výhľadov na hory a pobrežie Tenerife.

Perfektne zorganizovaný odvoz z vášho hotela priamo pred recepciou.

Vyzdvihnutie z hotela budete mať v cene.

Ak ste ubytovaní v Los Gigantes / Puerto Santiago, za dopravu sa účtuje príplatok 10,00 € na osobu.

Paragliding môžete realizovať, ak ste ubytovaní v Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje, Playa Paraiso, Los Gigantes a v okolitých oblastiach.

Ak ste vždy snívali o tom, že budete lietať ako vták a kontemplovať svet z oblohy, potom by pre vás paragliding mohol byť skvelou voľbou.

Paragliding je aktivita, ktorú nie je ľahké opísať jednoduchými slovami. My vám však vysvetlíme, aké je to lietať v tandeme s kvalifikovaným paraglidingovým inštruktorom. Zážitok, na ktorý budete vždy spomínať ako na niečo výnimočné, úžasné a jedinečné. Preto vás počas letu aj odfotíme. Fotografie ponúkame na zakúpenie po lete.

Počas tohto letu na paraglidingu môžete zažiť adrenalín, vzostupy, dych vyrážajúce panoramatické výhľady na hory a pobrežie Tenerife a mnoho ďalšieho.

Užijete si neuveriteľný dychberúci výhľad na juh Tenerife, to je isté. Je to niečo, čo denne zažíva len veľmi málo ľudí a niektorí iní o realizácii takejto úžasnej aktivity snívajú už niekoľko rokov. Niekedy dokonca počas celého života. Odporúčame každému, aby si to aspoň raz v živote uvedomil.

Väčšina ľudí je pred začiatkom paraglidingu veľmi nervózna a vzrušená, čo je úplne prirodzené. Nemusíte sa však obávať, pretože inštruktor paraglidingu vám poskytne všetko potrebné vybavenie a inštrukcie, ktoré by ste mohli potrebovať. Takto sa budete pred štartom cítiť bezpečnejšie.

Sme si celkom istí, že keď raz vyskočíte, pochopíte, prečo ľudia praktizujú tento úžasný šport. Let bude trvať 20 až 30 minút. Miesto štartu sa vyberie v závislosti od klimatických podmienok. Môžete začať z Ifonche alebo z Taucho. Pristátie bude na pláži La Caleta alebo Costa Adeje. Celá trasa bude trvať od 1 a pol hodiny do 2 hodín.

Vyzdvihnutie je zabezpečené na juhu Tenerife zdarma na týchto miestach: V prípade potreby môžete využiť služby na týchto miestach: Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje, La Caleta, Callao Salvaje alebo Playa Paraiso. V oblasti Los Gigantes, Puerto Santiago a Playa de la Arena sa za dopravu platí príplatok 10,00 € na osobu.

Všetko je organizované tak, aby vám poskytlo maximálne pohodlie. Paragliding vás vyzdvihne priamo pred vaším hotelom. A samozrejme po pristátí vás privezieme aj späť.

Na absolvovanie tandemového paraglidingu sú potrebné základné fyzické predpoklady. Musíte byť schopní behu.

Deti môžu lietať s hmotnosťou nad 20 Kg so súhlasom rodičov.

Po rezervácii dostanete všetky potrebné informácie, aby ste ľahko našli miesto stretnutia/vyzdvihnutia.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

  Kontaktný formulár a žiadosť o rezerváciu:

  Chcete sa dozvedieť viac o procese rezervácie? Pozrite si: Ako rezervovať?

  Polia s * sú povinné

  Podrobnosti o exkurzii:

  Účastníci:

  Kontaktné informácie:

  Uprednostňovaný spôsob platby

  Komentáre:

  Spracovanie údajov: Údaje nebudú komunikované ani predávané tretím stranám. Neznášame spam a nebudeme vám posielať žiadnu reklamu. Údaje sa budú uchovávať maximálne 18 mesiacov. Použitím tohto formulára súhlasíte s uchovávaním a spracovaním vašich údajov touto webovou stránkou. Zodpovedná osoba: Jan Daniel. Účel: Získanie odpovede na žiadosť o rezerváciu a nákup ponúkanej aktivity. Na tento účel vás môžeme kontaktovať na Whatsapp, e-mail alebo telefón.

  Súvisiace činnosti:

  Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

  0