Ko darīt Playa de las Americas

Ko darīt Playa de las Americas

Playa de las Americas (vai vienkārši Las Americas) ir kūrorts Tenerifes dienvidos, kas atrodas starp Los Cristianos un Costa Adeje. Daudzi tūristi no visas pasaules (galvenokārt eiropieši) izvēlas šo atpūtas vietu savām brīvdienām. Playa de las Americas ir daudz ko darīt, par ko jūs uzzināsiet, lasot šo rakstu.

Apmeklējiet populārākās un ieteicamākās Tenerifes vietas, kur jūs varēsiet nokļūt netālu no savas viesnīcas Playa de las Americas (jūsu ērtībām ir pieejamas vairākas iekāpšanas un izkāpšanas vietas kūrortā).

Salai ir patiešām daudz ko piedāvāt, ir patiešām vērts apmeklēt noteiktas tās daļas. Dažas vietas, piemēram, Los Gigantes klintis, var jūs patiešām aizraut, bet citas jūs pārņems sajūsma.

Tāpēc mūsu pirmais padoms ir izveidot labu brīvdienu plānu pirms ierašanās Tenerifē. Tādējādi jūs varēsiet ietaupīt dārgo atvaļinājuma laiku un pilnībā izmantot priekšrocības, ko sniedz uzturēšanās vienā no slavenākajiem Tenerifes kūrortiem: Playa de las Americas.

Mēs piedāvājam ekskursijas, kuras esam atlasījuši vienu pēc otras, izmantojot mūsu pieredzi, kas gūta, daudzus gadus strādājot Tenerifes vietējā tūrisma biznesā. Ja jums nepieciešama mūsu palīdzība, lai organizētu aktivitātes un ekskursijas jūsu uzturēšanās laikā Tenerifē, lūdzu, sazinieties ar mums. Informējiet mūs, aizpildot rezervācijas pieprasījuma veidlapu, ko atradīsiet ekskursiju detalizētas informācijas lapā, vai vienkārši nosūtiet mums ātru WhatsApp īsziņu, lai sazinātos tiešāk. Varat arī zvanīt uz mūsu spāņu mobilā tālruņa numuru +34 663 699 101.

ℹ️ Vispārīga informācija

☁️ Laikapstākļi

Maigie laikapstākļi, kas ļauj baudīt brīvdienas jebkurā gada mēnesī, tas nozīmē, ka jūnijā temperatūra ir tikai par dažiem grādiem augstāka nekā decembrī.

💃 Izklaide 👯

Daudz izklaides vietu, tostarp bāri, restorāni, golfa laukumi, iepirkšanās centri, attīstīta naktsdzīve ar daudz diskotēkām un pludmales klubiem un daudz ko citu, piemēram, laivu ballītes.

✈️ Savienojums

Playa de Las Americas tuvākā lidosta ir dienvidu lidosta Reina Sofia. Lai nokļūtu no turienes līdz viesnīcai Las Americas, jums būs nepieciešamas aptuveni 30 minūtes ar autobusu.

🏨 Viesnīcas

Runājot par slavenajiem Tenerifes kūrortiem, pirmais vārds, kas cilvēkiem nāk prātā uz viesnīcu, ir Playa de las Americas. Jūs noteikti jau esat dzirdējuši par tās pludmalēm, naktsklubiem un ekskursijām. Las Americas ir labi pazīstams kā Tenerifes dienvidu daļas izklaides un nakts dzīves centrs.

Playa de las Americas ir 4 un 5 zvaigžņu luksusa viesnīcas, piemēram, Villa Cortes vai slavenais Mare Nostrum Resort. Arī tādas viesnīcas kā Columbus, Catalonia Oro Negro, H10 Las Palmeras & Best Tenerife vai Spring Hotel Volcano piedāvā patiešām labus pakalpojumus.

 

ℹ️ Precizējoša informācija

Mēs zinām! Galvenais jautājums jūsu galvā ir, ko jūs varat darīt Playa de las Americas. Turpiniet lasīt, lai to uzzinātu.

Jo, protams, Playa de Las Americas var darīt daudz ko, piemēram, ekskursijas, aktivitātes, ekskursijas pa salām, ūdenssporta kvadraciklu safari un daudz ko citu. Viss sākas tieši šajā kūrortā vai no tā.

Pilna ekskursiju izlase, ko jūs varat darīt Playa de Las Americas, ir tikai viena ritināšana uz leju. Taču pirms tam mēs vēlamies sniegt īsu aprakstu par to, ko jūs varat sagaidīt no dažām mūsu ekskursijām un aktivitātēm.

Lielākā daļa lietu, ko mēs piedāvājam zemāk, ir nodrošinātas ar transportu. Citas aktivitātes tiek īstenotas tieši Playa de las Americas. Piemēram, sākot no pludmales vai ostas. Citas aktivitātes jūs aizvedīs ar autobusu no jūsu viesnīcas. Rezervējot pie mums, mēs, protams, sniegsim jums nepieciešamo informāciju, lai viegli nokļūtu sākuma punktā vai tikšanās vietā.

⚡Visas darāmās lietas īss saraksts ✅

  • Atklājiet īstus dabas dārgumus, piemēram, Teides kalnu, augstāko kalnu un vulkānu Spānijā, pusdienas ekskursijas laikā.
  • Atpūtas braucienā ar laivu novērtējiet milzīgās Los Gigantes klintis.
  • Izbaudiet autentisko kanāriju atmosfēru tādos ciematos kā Masca, dodoties kādā no mūsu vienas dienas ekskursijām.
  • Izpētiet piekrasti un satieciet aizraujošus vaļus un delfīnus ar vaļu vērošanas ekskursiju.
  • Apmeklējiet gleznaino un kaimiņos esošo La Gomeras salu visas dienas ekskursijas laikā.
  • Sajūtiet svaigumu un prieku, braucot ar ūdens motocikliem vai nodarbojoties ar kādu no iecienītākajiem ūdens sporta veidiem.

🌃 Nakts dzīve

Dažādi vakara šovi, bāri un krogi ar dzīvu mūziku, gaismas un dejas līdz rītam – tas viss ir neatņemama Las Americas sastāvdaļa. Las Americas vienmēr ir piesaistījusi visu vecumu jauniešus un ballīšu un jautrību cienītājus. Tāpēc, ja jūs meklējat nebeidzamas izklaides, šī ir īstā vieta. Ja jums patīk izklaides un ballītes, apmeklējiet Veronicas Stripe, kas vairāk pazīstams kā Las Veronicas.

🏖️ Pludmales

Protams, mēs atceramies, ka, neskatoties uz mīlestību pret ballītēm un izklaidēm, Tenerife vispirms piesaista ar maigiem saules stariem un zilo okeānu. Tāpēc mēs nevaram aizmirst pieminēt pludmales. Lasamerikas galveno pludmali sauc par Troya. Tā ir lieliska vieta, kur iegūt bronzu, atpūsties un peldēties Tenerifes zilajos ūdeņos. Un, ja vēlaties atpūsties no pusdienlaika saules, varat ieturēt atspirdzinošu dzērienu kādā no bāriem, kas atrodas uz krasta. Starp citu, katru svētdienu vasarā jūs varat piedalīties pludmales ballītē, ko organizē Monkey Beach Club. Atjauninājums 2019. gada oktobrī: Monkey Beach Club šobrīd ir slēgts.

🍔 Restorāni

Playa de las Americas ir daudz restorānu jebkurai gaumei un budžetam. Ja vēlaties nobaudīt tipiskus spāņu ēdienus, dodieties uz Meson Castellano. Gadījumā, ja jums nepatīk spāņu ēdieni (kas ir gandrīz neiespējami) vai arī jūs vienkārši vēlaties dažādot maltītes (kas ir vairāk iespējams), varat doties uz tirdzniecības centru Safari un atkarībā no savām vēlmēm nobaudīt itāļu ēdienus restorānā Bianco, indiešu ēdienus restorānā Bombay Blue, Tex-Mex restorānā Hacienda Miranda vai Āzijas ēdienus restorānā Thai Botanico.

🛍️ Iepirkšanās 🛒

Playa de las Americas ir pazīstama arī kā Tenerifes dienvidu daļas iepirkšanās centrs. Lai iepirktos, apmeklējiet Zelta jūdzi, kas sākas no Vista Sur. Tur atradīsiet slavenos iepirkšanās centrus: Safari, Oasis un Americas Plaza. Neaizmirstiet apmeklēt arī milzīgo iepirkšanās centru Siam Mall, kas nesen tika uzbūvēts Las Americas.

Braucieni ar laivu vietnē Playa de las Americas

Buru laivu čarteri vietnē Playa de las Americas

Ekskursijas pa salām vietnē Playa de las Americas

Ieteicamās lietas, ko darīt vietnē Playa de las Americas

Katamarānu čarteri vietnē Playa de las Americas

Kvadraciklu safari vietnē Playa de las Americas

Luksusa jahtu noma vietnē Playa de las Americas

Makšķerēšanas braucieni vietnē Playa de las Americas

Niršana vietnē Playa de las Americas

Tematiskie parki vietnē Playa de las Americas

Trekings vietnē Playa de las Americas

Ūdens sporta veidi vietnē Playa de las Americas

Vaļu vērošana vietnē Playa de las Americas