Pirmizrāde: 1 maijs, 2024 |

Laivu noma Playa de Las Americas

Laipni lūgti mūsu sadaļā par laivu nomu Playa de Las Américas.

Esmu nodzīvojis Tenerifē 25 gadus un izbaudījis daudzus izbraucienus ar laivu, tāpēc esmu atlasījis labākos, lai jūs varētu izbaudīt sensacionālu dienu jūrā. Mēs piedāvājam laivas ar kapteini, bez kapteiņa un bez licences.

Mēs piedāvājam iznomāt laivas, lai svinētu īpašus svētkus, atpūstos, baudītu sauli, jūras vēsmu un romantisko jūras atmosfēru. Izcili laikapstākļi burāšanai jebkurā gadalaikā.

Jahtas noma ar kapteini Playa de Las Américas

Tenerife - Laivu čarteris - (7).min

Izmantojot privātās laivas čartera piedāvājumu ar kapteini, jums nav jāuztraucas par burāšanu, bet viss jāatstāj apkalpes ziņā. Mēs piedāvājam buru jahtas, luksusa jahtas, zvejas laivas un plašus katamarānus. Mūsu laivas var uzņemt gan lielas, gan mazas grupas, sākot no 7 līdz 220 cilvēkiem.

Aktivitātes laikā jūs varat novērot vaļus un delfīnus to dabiskajā vidē, apmeklēt Los Gigantes klintis un noenkuroties skaistā līcī, lai izpeldētos un atsvaidzinātos Delfīnu un vaļu vērošana ir tūristu augstu novērtēta dabas izrāde, ko jūs varat izbaudīt, nomājot kapteiņlaivas Playa de las Americas.

Lodas pieejamas grupām no 7 līdz 12 cilvēkiem

Trīs stundu braucienos jūs varat burāt pa Atlantijas okeānu, vērot vaļus un delfīnus un peldēties skaistā piekrastes līcī. Ekskursijās, kas ilgst 6 stundas vai vairāk, jūs aizvedīs uz Los Gigantes klintīm. Iepazīsti slaveno Maskas līci ar tā vulkānisko izcelsmi un unikālo šarmu.

Ja vēlaties laivu lielākām grupām, sazinieties ar mums pa WhatsApp, lai saņemtu individuālu piedāvājumu. Pastāstiet mums savas vēlmes, un mēs izveidosim īpašu programmu jums un jūsu viesu grupai. Mēs pielāgosimies jūsu vēlmēm attiecībā uz ēdināšanu, atrašanās vietu un uzturēšanās ilgumu, kā arī citām lietām. Izstrādājiet savu piedzīvojumu kopā ar mums.

Kuģu noma bez kapteiņa (nepieciešama vadītāja apliecība)

Laivu noma bez kapteiņa un vadītāja apliecības Tenerifes dienvidos

Mēs piedāvājam dažādas laivas bez kapteiņa, ko vadīt pašam. Izbrauciet Tenerifes jūru kā pieredzējis burātājs. Lai vadītu mūsu laivas, jums jābūt vismaz 18 gadus vecam un ar derīgu laivotāja apliecību.

Lai veiktu fraktēšanu bez kapteiņa, jums pirms izbraukšanas jāiemaksā depozīts, kas tiks atmaksāts pēc laivas atgriešanas. Pārtika nav iekļauta budžetā, tāpēc jums ir jāņem līdzi savi pārtikas krājumi. Par degvielu maksā atkarībā no patēriņa.

Mūsu ieteiktākās laivas bez kapteiņa

Uzrakstiet mums e-pastu vai WhatsApp, lai mēs varam palīdzēt Jums izvēlēties laivu burāšanai Tenerifē.

Kahtas bez licences Playa de Las Americas

Tenerifes laiva bez kapteiņa un licences 6 personām

Neuztraucieties, ja jums nav laivas licences. Ja esat vecāks par 18 gadiem un vēlaties ienākt burāšanas pasaulē, mēs varam jums palīdzēt.

Mēs piedāvājam jums mazas motorlaivas, kuras varat vadīt bez laivošanas apliecības, lai izbaudītu jūru un paņemtu līdzi savus tuviniekus. Tās ir nelielas un ļoti ērtas laivas 5 vai 6 cilvēkiem.

Kā rezervēt

sazinieties ar mums

Veiciet savu kuģa nomu Playa de Las Americas ar mums. Noklikšķiniet uz WhatsApp ikonas, lai sazinātos ar mums. Mēs specializējamies visu veidu laivu nomā Tenerifē, mēs noteikti atradīsim jums piemērotāko variantu.

Laivas izbrauc no Puerto Colón, netālu no Playa de las Américas. Mums ir dažādas laivu iespējas ar transportu no vietām, kas atrodas netālu no Playa de las Americas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums ir liels pieprasījums un laivas ne vienmēr ir pieejamas izvēlētajā datumā. Lai izvairītos no neērtībām, lūdzu, rakstiet mums dažas dienas iepriekš.

Rezervējiet caur WhatsApp

Laivu čarteri vietnē Playa de las Americas

Laivu noma bez kapteiņa vietnē Playa de las Americas

Rezervējiet caur WhatsApp

Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: